Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85824
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77354
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75894)
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
30.04.2026, 06:14:06
  • 523
Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni kupili jakiegos dostawczaka za 100 tysiecy zl i nazywaja to wozem transmisyjnym xD Pewnie widzowie ich j----i za to ze zebrali 5,5 mln zl na woz to dla swietego spokoju kupili dostawczaka zeby sie przestali czepiac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszte Sakiewicz, Olechowski i Rachoń przezarli xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Bonzolog11 - Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni...

źródło: 46h9wzjzgopkn6dcyhtcmk2n96qkx1y4

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
30.04.2026, 06:15:06 via Wykop
  • 402
@Bonzolog11: wakacje w Monako to nie są tanie rzeczy
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
Autor
30.04.2026, 06:20:45 via Wykop
  • 196
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: wiadomo. Frajerów trzeba golić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
30.04.2026, 05:55:32
  • 727
tzw. Efekt Czarnka.

#bekazpisu #polityka
Jabby - tzw. Efekt Czarnka. 

#bekazpisu #polityka

źródło: IMG_20260430_075357

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
30.04.2026, 06:38:49 via Wykop
  • 622
@Jabby: jeśli nawrockiemu na czarnku zależy to niech potani prąd o 33%, bo inaczej zostawi panele fotowoltaiczne a on tego nie chce
  • Odpowiedz
zogard
zogard
zogard
30.04.2026, 07:26:10 via Wykop
  • 210
@Jabby: czyli się opłacają panele w czasie gdy prąd jest drogi - dziękuję za sensowną rekomendację MR Czarnek
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
30.04.2026, 01:38:08
  • 12
#przegryw

Idę dziś do fryzjera o 13:00. Będę musiał się przez 20 minut patrzeć na siebie w lustro. Nienawidzę tego.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U.....y
U.....y
konto usunięte 30.04.2026, 01:39:59 via Android
  • 9
@Tired_ lepiej kupić maszynkę niż płacić 50-100zl fryzjerowi
  • Odpowiedz
Relaxpls
Relaxpls
30.04.2026, 01:40:53 via Wykop
  • 4
@Tired_: ja se wczoraj maszynkę do włosów kupiłem i jadę na 0,5mm do tego nie trzeba lustra. Taki pro tip
  • Odpowiedz
matluck
matluck
30.04.2026, 03:46:08
  • 807
bemben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady i rozpoczynamy losowanie perfekcyjnej bułki dla seniora
matluck - bemben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady i rozpocz...

źródło: 26474

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

placebo_
placebo_
30.04.2026, 04:48:20 via Wypiek
  • 318
@matluck dla starej baby *
  • Odpowiedz
Piter85
Piter85
30.04.2026, 05:01:43 via Android
  • 478
@adam-pajac: bo sprawdzaja czy nie wczorajsze, w niektórych sklepach tak robią, to patrzą czy świeże, a czemu nie przez rękawiczkę foliową albo woreczek? Bo są tępymi dzidami.
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
30.04.2026, 00:35:59
  • 660
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qoop
qoop
30.04.2026, 00:41:25 via Wykop
  • 374
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
Autor
30.04.2026, 01:27:10 via Wykop
  • 44
@pyszniarz:
Nawet 30-tki nie mam Mordo.
Interesuje się innymi rzeczami.
Ale nie mam tiktoka.
Nie mam brokuła na głowie.
Nie pijam sojowego latte
  • Odpowiedz
szychun
szychun
29.04.2026, 15:07:57
  • 172
#polityka #bekazpisu a więc to jest granica wstydu w pisie xD
szychun - #polityka #bekazpisu a więc to jest granica wstydu w pisie xD

źródło: 1000018109

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lofi_Mrufka
Lofi_Mrufka
Lofi_Mrufka
29.04.2026, 16:08:29
  • 500
Mam wrażenie, że mycie auta w ostatnim czasie stało się jakaś p--------a sektą, autentycznie, te wszystkie detalingi prowadzą swoje social media jakby co najmniej życie ludzi ratowali, co jeden to lepszy, mądrzejszy, płyn na dzien, na noc, na zime, lato, na wyjazd na dziwki, na wyjazd na ryby, wyciąg z fiuta na tapicerkę żeby pachniało bogactwem, myj od góry, od dołu, od d--y strony bo nie umyjesz, pasta na koła, pasta na
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
29.04.2026, 16:12:03 via Android
  • 318
czemu wszystko musi być takim pajacowaniem.


@Lofi_Mrufka: $$$
  • Odpowiedz
Zweitakt
Zweitakt
Zweitakt
29.04.2026, 16:39:21 via Wykop
  • 285
Czasy dobrobytu to i wydatki nie są pierwszej potrzeby. Branża motoryzacyjna, beuty, weselna itd.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
29.04.2026, 16:34:20
  • 273
Stanowski, kiedy wypływa kolejna afera w pis:

#stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka #sejm
Mariuszzuk - Stanowski, kiedy wypływa kolejna afera w pis:

#stanowski #kanalzero #be...

źródło: 1000011424

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
29.04.2026, 16:35:02 via Wykop
  • 37
@Mariuszzuk: Grillować muszę bo się uduszę
  • Odpowiedz
Fedain
Fedain
29.04.2026, 21:57:40 via Wykop
  • 2
@Kostor95: Buahahh hahahahahhahah. Nie mogę. A obetonowali się już z TK czy nie? Znajdzie się jeszcze parę miejsc gdzie ciągle śmierdzi pisem. U prezydenta na przykład :D
  • Odpowiedz
Lukaszpl18
Lukaszpl18
29.04.2026, 16:46:06
  • 195
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
29.04.2026, 16:47:00 via Wykop
  • 373
@Lukaszpl18: w zdrowiu i chorobie
  • Odpowiedz
centerario
centerario
29.04.2026, 16:54:46 via Wykop
  • 206
@Famine: za młoda i za wiele możliwości, żeby nie odeszła, gdyby była starsza to może by została, ale nie ma się co dziwić, dużo życia przed nią, ja bym dziecko też zostawił i uciekł hodować świnki morskie do peru
  • Odpowiedz
FreakingAwesome
FreakingAwesome
29.04.2026, 16:29:31
  • 342
the future is now, old man
FreakingAwesome - the future is now, old man

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga
29.04.2026, 16:33:00 via Android
  • 663
@FreakingAwesome: chad GPT
  • Odpowiedz
evolved
evolved
29.04.2026, 16:38:34 via Wykop
  • 64
@FreakingAwesome: Demain 21:37
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.04.2026, 17:20:00
  • 323
nie ma w polskiej polityce większej mendy od szmateckiego
#polityka #bekazzpisu #bekazprawakow
splinter96 - nie ma w polskiej polityce większej mendy od szmateckiego
#polityka #bek...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-29 191223

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
29.04.2026, 17:32:18 via Wykop
  • 198
@splinter96: nie zgodzę się, osoby które utrzymują go w polityce są większymi mendami
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
29.04.2026, 17:50:31 via Wykop
  • 285
Akurat tu ma rację słabe zachowanie śmiać się na pogrzebie i pokazywać jakieś szatanskie znaki


@guwno79281: Słabe to jest dorabianie narracji do pojedynczego zdjęcia byle się do kogoś p-------ć na siłę. Nie wiadomo z czego się śmiali ani czy robili to ciągle czy może jednorazowo ale oczywiście taki pomiot jak Matecki już korzysta z okazji i bawi się w inkwizytora i strażnika dobrych obyczajów
  • Odpowiedz
vorky
vorky
29.04.2026, 17:09:08
  • 686
Pan Profesor on fire ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #antonidudek
vorky - Pan Profesor on fire ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawak...

źródło: 1000036820

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anon_daru
Anon_daru
29.04.2026, 17:50:17 via Wykop
  • 60
@vorky: XDDD
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
29.04.2026, 17:53:25 via Wykop
  • 206
@vorky: No i kurła jak tu gościa nie lubić XD
  • Odpowiedz
PanWojny
PanWojny
29.04.2026, 15:08:24
  • 332
#polityka
Być taką gnidą żeby aż wylecieć z pisu to już naprawdę wyczyn
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
29.04.2026, 15:10:11 via Android
  • 117
@PanWojny: założę się, że i tak będzie startował z list PiSu w 2027 roku.
  • Odpowiedz
gargantel
gargantel
29.04.2026, 15:11:22 via Wykop
  • 15
@PanWojny: *łajzą
  • Odpowiedz
Zeswirowany_Michal
Zeswirowany_Michal
29.04.2026, 16:27:04
  • 264
Oświadczam, że nie było żadnego Mejzy w PiSie.
Mejze w PiSie wymyśliliście wy.

#polityka #bekazpisu
Zeswirowany_Michal - Oświadczam, że nie było żadnego Mejzy w PiSie. 
Mejze w PiSie wy...

źródło: IMG_2119

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
29.04.2026, 16:28:01 via Wykop
  • 201
@Zeswirowany_Michal:
omicronns - @Zeswirowany_Michal:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bryl
Bryl
29.04.2026, 16:48:40 via Wykop
  • 92
@Zeswirowany_Michal: Mejza? Ten poseł Tuska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
12lat25cm
12lat25cm
29.04.2026, 15:03:06
  • 285
#polityka #heheszki #bekazpisu
12lat25cm - #polityka #heheszki #bekazpisu

źródło: aqgqej

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
29.04.2026, 15:13:12 via Android
  • 53
@12lat25cm: ten to by brata się wyparł za słupki poparcia.
  • Odpowiedz
pawelJG
pawelJG
29.04.2026, 16:59:02 via Wykop
  • 16
@12lat25cm:
mejza?
pawelJG - @12lat25cm: 
mejza?

źródło: 1777478546949212

Pobierz
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
29.04.2026, 16:49:40
  • 401
#polityka
fidelio-fidelio - #polityka

źródło: 1000141625

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
29.04.2026, 16:53:31 via Wykop
  • 151
@fidelio-fidelio: Zajączkowska chyba tam na stałe zamieszkała w tej Brukseli.
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
29.04.2026, 16:53:41 via Wykop
  • 237
@fidelio-fidelio: Jakim cudem Szmatecki ma maturę. Nie wiem.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
29.04.2026, 15:35:10
  • 390
Oczekiwania vs rzeczywistość.

Znalazł się słynny wóz transmisyjny republiki za 5.5 miliona xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #bekazprawakow
ProstyKrzywy - Oczekiwania vs rzeczywistość. 

Znalazł się słynny wóz transmisyjny re...

źródło: 1000133828

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szmichal
szmichal
29.04.2026, 15:49:59 via Wykop
  • 194
@wladdan: oczywiscie pytanie czy grubas sakiewicz kupil cos innego niz najtańsze guano z demobilu xd
  • Odpowiedz
Ritowel11
Ritowel11
Ritowel11
29.04.2026, 16:02:05 via Wykop
  • 264
@ProstyKrzywy: ile prawak jest w stanie wytrzymać, żeby nie widzieć dwóch chłopaków chodzących za rękę xd
  • Odpowiedz
szychun
szychun
29.04.2026, 13:56:19
  • 259
#polityka #bekazpisu jeśli poseł decyduje się na publiczne sranie na środku ulicy to jest to jego prywatna sprawa, mamy wolność w kraju. Napisałbym, że Mejza by chyba musiał zarabiać na chorych dzieciach, żeby się go wyparli ale przecież to już mamy odhaczone.
szychun - #polityka #bekazpisu jeśli poseł decyduje się na publiczne sranie na środku...

źródło: 1000018103

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu
29.04.2026, 14:01:23 via Wykop
  • 53
@szychun: Ale jak to mamy wolność w Polsce? A kryptodyktatura Tuska?!?!?!?
  • Odpowiedz
McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
29.04.2026, 14:05:26 via Wykop
  • 126
@szychun: przecież ta łajza powinna siedzieć w więzieniu, sprzedawał g---o działające terapie po kilkadziesiąt tysięcy euro
McDonaldsTrump - @szychun: przecież ta łajza powinna siedzieć w więzieniu, sprzedawał...
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
29.04.2026, 15:42:31
  • 541
POV: Stanoski, gdy akurat wypływa na wierzch jakaś afera związana z PiS, o której mógłby napisać Mariuszom na X

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #kanalzero
johann_10 - POV: Stanoski, gdy akurat wypływa na wierzch jakaś afera związana z PiS, ...

źródło: IMG_4932

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
29.04.2026, 15:46:53 via Wykop
  • 71
@Normalny_Wykopek: Skoro afera, to na pewno Tuska!
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
29.04.2026, 15:59:00 via Wykop
  • 22
@johann_10: Stano za parę dni też będzie grillował ten to ma majówkę cały rok xD
  • Odpowiedz
szychun
szychun
29.04.2026, 14:05:11
  • 398
#polityka #bekazpisu #kanalzero a więc Ksyiu nie ogarnia internetów jak chodzi o pis xdd ciekawe czy teraz przeprosi i zajmie się krytyką.
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero a więc Ksyiu nie ogarnia internetów jak cho...

źródło: 1000018106

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
29.04.2026, 14:07:52 via Android
  • 243
@szychun: Jezu, jakie ssanie. Sasza Szara wymiekka przy Czysiu.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
29.04.2026, 14:24:37 via Wykop
  • 140
@szychun: dajcie mu spokój - pojutrze majówka, a Zakolak już pewnie grilla odpala
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 3795
  • Strona 14 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking