Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ikmkrz

Ikmkrz

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 279
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 252
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
Mocarny_wpierdziel
Mocarny_wpierdziel
Mocarny_wpierdziel
15.06.2026, 15:58:47
  • 2
Czemu baby są takie p----------e? (╯︵╰,) Żona ma parcie żeby kupić sobie nowy samochód i mówię do niej że ok ale daje połowę pieniędzy. I już obrażona, że tak to nie, że ja więcej zarabiam itp. Itd. Dodam że jedno auto już mamy które kupiłem sam i sam płacę za wszystkie naprawy/ przeglądy. #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 15.06.2026, 19:45:16 via Wykop
  • 0
@Mocarny_wpierdziel: proponuję wychowawczo zajechać jej z otwartej w potylicę xD
  • Odpowiedz
mirekpngtif
mirekpngtif
mirekpngtif
13.06.2026, 15:47:25
  • 0
Mając śrubę taką jak w komentarzu, która jest zjechana zarówno na okręgu jak i na torxie do granic możliwości, czy takie coś jak na obrazku da radę? Morse nie chwyta porządnie, bo nie ma miejsca. różne wbijaki rotujące nie pomagały, nic nie pomagało. Taką jedną śrubę mi mechanik bez problemu przez spawanie wykręcił. Ale nie chcę latać do mechanika znowu, a spawarki nie moge mieć.

Pytanie, czy taki wykrętak chwyci śrubę?

#
mirekpngtif - Mając śrubę taką jak w komentarzu, która jest zjechana zarówno na okręg...

źródło: images

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 13.06.2026, 19:53:45 via Wykop
  • 0
@mirekpngtif: a przecinak I młotek? Próbowałeś
  • Odpowiedz
Ikmkrz
Ikmkrz 13.06.2026, 17:54:32
  • 1
#lemans
Mikri dajcie linka do strimka :-)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz
Autor
13.06.2026, 17:55:42 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: VPN nie mam :-(
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
04.06.2026, 23:58:38
  • 1
Insignia B 2.0 CDTI 170KM automat dobre auto ?

Jest większa w środku od A ?

#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #opel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 05.06.2026, 06:03:08 via Wykop
  • 1
@jimbim0972: mam a kobi i jeździłem b kombi służbową. W środku porównywalnie może w b trochę więcej miejsca z tyłu.

Ale bagażnik to przepaść b ma normalną klapę i bagażnik jest o wiele praktyczniejszy.
  • Odpowiedz
Ikmkrz
Ikmkrz 25.05.2026, 17:48:11
  • 0
#kredythipoteczny #petlanaszje #nadplatakredytu
Mirki I mirabelki jak to u was wygląda z nadpłatą ?
W grudniu 2025 miałem 1 ratę kredytu 450k z wkładem własnym z BGK.
Stan na maj spłacone 53k
Saldo do spłaty 397k.
Rata z 3k spadła do 2680.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylkolurko
tylkolurko
tylkolurko
27.05.2026, 07:41:03 via Wykop
  • 0
@Zimm3man: czemu nie zrobisz refinansu?
  • Odpowiedz
Zimm3man
Zimm3man
Zimm3man
27.05.2026, 10:55:59 via Wykop
  • 1
@tylkolurko: Nie chce mi się. Mam stałe, mógłbym zmienic tylko na stałe w innym banku, musiałbym się bawić w przenoszenie, inne konta itd dla może max 1k zł. Do końca roku/na początku 27' chce spłacić.
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
14.03.2026, 08:22:47
  • 0
#rowery #gravel kojarzy ktoś model tego rowera ? Szukam nowego rowera chce kupić pierwszy gravel z nowych to nic ciekawego nie trafiłem jeszcze
Ivanaran - #rowery #gravel kojarzy ktoś model tego rowera ? Szukam nowego rowera chce...

źródło: 1000007025

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 14.03.2026, 13:20:25 via Wykop
  • 0
@Ivanaran: to będzie tragedia nie rower zobacz jaki słaby osprzęt tam będzie.
Miras już lepiej coś w miarę markowego na dobrym osprzęcie za około 2k :-)
Może jakiś Romet aspire lub coś w tym stylu
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
13.03.2026, 13:13:24
  • 23
#memy #heheszki #ciekawostki #ubogizart
Mexiii - #memy #heheszki #ciekawostki #ubogizart

źródło: image_picker_AC45740B-A86B-4F96-B922-4D1190E0B18B-84362-0000068202BD7811

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 13.03.2026, 14:41:46 via Wykop
  • 1
@Mexiii: kapitanie ?
  • Odpowiedz
maciej-nieznany
maciej-nieznany
maciej-nieznany
13.03.2026, 09:47:19
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 13.03.2026, 11:47:50 via Wykop
  • 0
@maciej-nieznany: tldr
  • Odpowiedz
duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
21.02.2026, 09:20:06
  • 1
W poniedziałek wyjeżdżam w delegację z #pracbaza na kilka dni. Będzie to mój pierwszy wyjazd od kiedy mieszkam z dziewczyną w moim mieszkaniu. No właśnie - MOIM. Dostałem je po babci przez rodziców. Więc wiadomo, zrzucamy się tylko z dziewczyną na media itp. W czym problem: dziewczyna oznajmiła mi, że w tym czasie jak mnie nie będzie przyjedzie do naszego miasta jakaś jej przyjaciółka. Postanowiła że zaprosi jeszcze dwie jakieś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 21.02.2026, 09:23:34 via Wykop
  • 8
@duszan_z_kapitana_d--y: słaby 🪤
  • Odpowiedz
norbert1988
norbert1988
18.02.2026, 20:22:48
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 18.02.2026, 21:18:28 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
17.02.2026, 14:48:23
  • 1
Najbardziej wieśniackie blachy to?
Moi faworyci
-EBE
-CWL
-KDA(bida w powiecie i pato)

#motoryzacja #pytaniedoeksperta #glupiewykopowezabawy #samochody
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 17.02.2026, 20:03:36 via Wykop
  • 0
@NiezlyJestes: zdecydowanie zabrakło PWA !!
  • Odpowiedz
szamus1
szamus1
szamus1
07.12.2025, 16:47:16
  • 0
Ktoś poleci jakiś środek do czyszczenia rys na płycie indukcyjnej? Widoczne są tylko pod światłem ale chciałbym ją odnowić po 5 latach
#indukcja
#kuchnia
#rysy
szamus1 - Ktoś poleci jakiś środek do czyszczenia rys na płycie indukcyjnej? Widoczne...

źródło: 1000048390

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 07.12.2025, 21:18:26 via Wykop
  • 0
@szamus1: ja swoją potraktowałem padem polerskie I pastą tempo wyczyści wszystko co było na płycie. Takich rys nie da rady usunąć nawet tlenkiem ceru i filcem.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
07.12.2025, 16:26:18
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 07.12.2025, 16:50:16 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: tldr
  • Odpowiedz
Ikmkrz
Ikmkrz 07.12.2025, 17:01:22 via Wykop
  • 0
@TheDarkSideOfTheMoon:
O takie skróty nic nie robiłem. :D
Trzeba było zrobić minetu i było by ok
  • Odpowiedz
Wrrronika
Wrrronika
19.10.2025, 18:52:14
  • 4
- Cześć El Professor z Dom z Papieru
- Witaj Walter White z Breaking Bad
- Lizbona
- Hank

#breakingbad #domzpapieru
#heheszki
Wrrronika - - Cześć El Professor z Dom z Papieru
- Witaj Walter White z Breaking Bad
...

źródło: 1000057471

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 19.10.2025, 19:04:28 via Wykop
  • 0
@Wrrronika: porównywanie arcydzieła jakim jest BB do tego ścieku to obraza godności i rozumu człowieka oświeconego
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
05.10.2025, 02:33:57
  • 970
Żarty się skończyły, w biedronkach załoga zaczęła brać sprawy we własne ręce i pacyfikują niepokornych klientów. Nie podobają się palety na środku sklepu? proszę z nami
Uuroboros - Żarty się skończyły, w biedronkach załoga zaczęła brać sprawy we własne r...

źródło: f54b1e49d3a65ec68f5b99acb7b77541a5f80d81f9bfd4a3b21d1bcc71533fbb

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 05.10.2025, 09:10:45 via Wykop
  • 1
@Project_Im_Not_Going_In: ( ͡° ͜ʖ ͡°)to dobry chłopak! Mój chłopak
  • Odpowiedz
TiREX
TiREX
10.09.2025, 18:14:25
  • 0
Myślicie, że powinienem zagadać do różowej, która to narysowała?
Mam jakieś szanse?
Czy po prostu unrelated ze mną, a jej się po prostu nudziło w pracy?
Co na to eksperci i ekspertki?

#tinder #randki #randkujzwykopem #redpill #blackpill #bluepill #rozowepaski #niebieskiepaski
TiREX - Myślicie, że powinienem zagadać do różowej, która to narysowała?
Mam jakieś s...

źródło: starbaks

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ikmkrz
Ikmkrz 10.09.2025, 18:38:36 via Wykop
  • 1
@TiREX: pewnie powiedział że ma konto na wykop.pl
  • Odpowiedz

706

Ukrainka zamordowana w metrze była zwolenniczką BLM

Pokaż treści 18+

Ukrainka zamordowana w metrze była zwolenniczką BLM

Tak jak w tytule, wspierała Black Lives Matter

Franker
z
x.com
dodany: 08.09.2025, 18:55:57
  • 137
  • #
    blm
  • #
    usa
  • #
    rasizm
  • #
    heheszki
  • #
    4konserwy
Ikmkrz
Ikmkrz 08.09.2025, 18:59:44 via Wykop
  • 290
Każdemu na koniec jego własny dowcip.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Krzysiek

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking