Tak samo nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego kobiety tak chętnie popierają sprowadzanie muzułmanów i całą tą tolerancję dla islamu. Nawet w bardzo łagodnej wersji islam jest bardzo daleki od poglądów typowej lewaczki.
W tej bardziej drastycznej to kobieta jest traktowana gorzej niż koza, gdzie już młode dziewczyny są obrzezane i dawane starym facetom jak przedmioty. Z jakiegoś powodu progresywne lewactwo nie widzi tutaj żadnej sprzeczności. Lewaczki same wspierają ekspansję islamu w
To wyjaśnia ten brak instynktu samozachowawczego w metrze. Myślałem, że jest w USA nowa i stąd ten jej beztroski wybór siedzenia, a tym czasem okazuje się, że po raz kolejny ideologia zebrała żniwo.
Gdzie zrobiono to zdjęcie - w jej pokoju/mieszkaniu czy u koleżanki? Czy w swoich wpisach społecznościowych wyrażała poparcie dla ruchu Fentanylowego Grzegorza? Nosiła jakieś koszulki, ubrania z logiem Grzegorza Naćpanego Fentanylem? Chodziłą na spędy?
Pytam, bo szukałem po necie i nie mogłem niczego takiego znaleźć i na chwilę obecną wygląda że to zdjęcie to sytuacja wyrwana z kontekstu do którego ktoś dorobił swoje wnioski. Jeden z moich kolegów pojechał w 2009 do
Komentarze (140)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora
Nawet w bardzo łagodnej wersji islam jest bardzo daleki od poglądów typowej lewaczki.
W tej bardziej drastycznej to kobieta jest traktowana gorzej niż koza, gdzie już młode dziewczyny są obrzezane i dawane starym facetom jak przedmioty.
Z jakiegoś powodu progresywne lewactwo nie widzi tutaj żadnej sprzeczności.
Lewaczki same wspierają ekspansję islamu w
źródło: G0VlR4qW0AUVIc7
PobierzPytam, bo szukałem po necie i nie mogłem niczego takiego znaleźć i na chwilę obecną wygląda że to zdjęcie to sytuacja wyrwana z kontekstu do którego ktoś dorobił swoje wnioski. Jeden z moich kolegów pojechał w 2009 do