Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IPKISS

IPKISS

Dołączył 18 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4808
  • Znaleziska 2892
  • Mikroblog 1916
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 45
ByczekRozplodowy
ByczekRozplodowy
28.01.2026, 21:14:11
  • 10
A tak się na helpdesku śmiali, że ich nie ma jak zastąpić albo że u nich normalna rekrutacja a u programistów 5 etapów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Świeży absolwenci akademii Cisco i kursów online jadą rozdupczyć to polskie bagno helpdesków i administratorów.
Co więcej wasze nic nie warte skrypty w bashu albo powershellu #chatgpt wypluwa szybciej niż kod dla deweloperów.
Szykuje się pogrom.
#programista15k
ByczekRozplodowy - A tak się na helpdesku śmiali, że ich nie ma jak zastąpić albo że ...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 22:17:30 via Wykop
  • 0
@ByczekRozplodowy: xD lol przecież w tej umowie jest mowo o pracownikach w przypadku deficytów w danych zawodach xD
Ponadto ta umowa nie mówi nic o jakimś wolnym wjeździe tylko o tym aby określić pewien rodzaj ułatwień dla obu stron tak aby np było wiadomo, że są potrzebni ludzie do zbierania szpinaku, to podczas staranie się o wjazd osoba będzie wpuszczana w tym konkretnym celu, ale w dalszym ciągu tylko na
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 22:52:12 via Wykop
  • 1
@Zimm3man: tak, podstawowym celem tej umowy jest zwiększenie bezrobocia w UE xD To tak nie działa. Gdyby to było takie proste to już teraz firmy by ściągały pracowników wykwalifikowanych ponieważ mają taką możliwość tylko procedura jest dłuższa i bardziej skomplikowana. Nikt normalny nie oprze fundamentu firmy na pracownikach, którzy mają czasowe pozwolenie na pracę.
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 29.01.2026, 01:35:00 via Wykop
  • 0
@Zimm3man: są i będzie ich jeszcze więcej klepanych. Po zawarciu pokoju na Ukrainie trzeba będzie zakopać jakoś dziurę po tych, którzy wrócą na Ukrainę.

@ByczekRozplodowy Unia to nie Stany, tutaj Hight Skilled Worker będzie musiał udowodnić swoje umiejętności, doświadczenie itd.
Blue Card wymaga minimalnej pensji jaką taki pracownik może zarabiać i nie jest to na 100% 5000 tylko pewnie coś bliżej 10000zł. Hamulców tutaj jest przynajmniej kilka, na poziomie
  • Odpowiedz
chuopum3
chuopum3
chuopum3
28.01.2026, 17:31:13
  • 308
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 19:12:33 via Wykop
  • 63
@chuopum3: w reklamówce z biedronki, nie ściemniam.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
28.01.2026, 09:02:42
  • 647
#wykop #bawsiezwykopem #kiedystobylo #gimbynieznajo
Afrobiker - #wykop #bawsiezwykopem #kiedystobylo #gimbynieznajo

źródło: 1000003875

Pobierz
  • 671
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 18:49:23 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: masz tutaj 10000zł idź kup ziemniaki na obiad
  • Odpowiedz

717

Gang Ukraińców rozbity przez policję! Areszt i deportacje

W wyniku przeprowadzonej przez służby akcji zatrzymano łącznie 22 osoby w wieku od 18 do 34 lat.

Badmadafakaa
z
wpolityce.pl
dodany: 28.01.2026, 10:37:53
  • 82
  • #
    polska
IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 17:38:26 via Wykop
  • -8
@Chelik: ziomuś co ty tu jakąś prawdę piszesz w komentarzu? Tutaj ludzie wchodzą żeby upewnić się w swojej niechęci do Ukraińców, a nie że co... może jeszcze Ukrainiec poszkodowany? tak tak tak, na pewno.

760

Głębokie przemyslenia pani

Pokaż treści 18+

Głębokie przemyslenia pani

Ufa tylko swojemu kotu. A może jeszcze tacie, mamie i siostrze. Nie krzywdzi zwierząt. Ale je ryby.

mindy-moo
z
tiktok.com
dodany: 28.01.2026, 16:48:49
  • 262
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 17:26:31 via Wykop
  • 1
@mmmmmmmmmmmmmm: przecież ona zaraz będzie gwiazdą jakiejś pato gali FMMA
Neobychno
Neobychno
28.01.2026, 15:42:22
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 16:24:12 via Wykop
  • 0
@Neobychno: brak empatii i schizofrenia?
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper
28.01.2026, 12:53:25
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 13:09:33 via Wykop
  • 73
@maciusuper:czemu ludzi boli tak ten jego dworek? Przecież on go kupił i wyremontował a nie odziedziczył. Poza tym w dworkach takich jak ten mieszkała szlachta, Hrabia to raczej jakieś pałace.
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 15:07:59 via Wykop
  • 1
@patykiem_pisane: a tam nie chodziło o jakieś problemy administracyjne? Chyba mu się udało wydzielić tzw Chobielin-Dwór mieszkańców 4.

@gaz_wieprzowy coś jest, że ta strona jemu przeciwna raczej nie przepada za wyedukowanymi ludźmi. Skądś się wzięło określenie "wykształciuchy"
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
28.01.2026, 12:52:02
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 14:53:12 via Wykop
  • 0
@Quardoz: I bardzo dobrze. Naprawdę, jakiś umiar musi być. Pod wpisami Sikorskiego na Twitterze też zawsze było bałaganu, ale jak włączył komentarze tylko dla zweryfikowanych użytkowników, to od razu zrobiła się kultura i uprzejmość.
Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to, co napiszą w internecie, często dociera do ogromnej liczby osób i wywołuje różne reakcje emocjonalne. Jeszcze 10 lat temu to nie było aż tak powszechne, bo internet nie był
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
28.01.2026, 11:29:09
  • 155
Chuop robi jajeczniczkę dla siebie i dla brata
#jedzzwykopem #jedzenie #jajecznica
ruskizydek - Chuop robi jajeczniczkę dla siebie i dla brata 
#jedzzwykopem #jedzenie ...

źródło: temp_file3299784071530749963

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 11:40:20 via Wykop
  • 2
@ruskizydek: idealnie ścięta, można już wcinać.
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 28.01.2026, 08:43:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mexxl
mexxl
28.01.2026, 08:47:39 via Wykop
  • 55
@IPKISS: Elon Musk? To ten ćpun, co go pobili w Białym Domu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
mexxl - @IPKISS: Elon Musk? To ten ćpun, co go pobili w Białym Domu?( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000006143

Pobierz
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
28.01.2026, 08:55:51 via Wykop
  • 36
@IPKISS: Elon Musk jest generalnie bardzo dobrym przykładem tego, że klasy nie kupisz. Chociaż wiadomo dla pewnej grupy ludzi nawet takiej dość dużej w społeczeństwie ten człowiek jest idolem bo się dorobił a ty zamknij mordę lefaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NieUwierzyszAle
NieUwierzyszAle
27.01.2026, 22:34:39
  • 0
Robię sobie apkę do śledzenia przecen na gry i dodawania ogranych. Ktoś by korzystał?

#gry #pytanie #programowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 23:14:09 via Wykop
  • 0
@NieUwierzyszAle: coś jak to https://gg.deals/?
  • Odpowiedz

1247

Ktoś zatrudniony w Żabce na umowie zlecenia poszedł do sądu i wygrał 120 tysięcy

Ktoś zatrudniony w Żabce na umowie zlecenia poszedł do sądu i wygrał 120 tysięcy

A przynajmniej tak twierdzą na pewnej grupie facebookowej. Jeżeli to prawda (taki wyrok faktycznie zapadł), to rzeczywiście zapowiada się spore zamieszanie na rynku pracy.

adenrno
z
wykop.pl
dodany: 27.01.2026, 14:19:20
  • 226
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 15:30:41 via Wykop
  • 6
Jak żyć, jak kombinować, aby zatrudnić takiego tłuka co by umiał prowadzić sklep ale nie umiał pójść do sądu pracy :-)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 15:34:53 via Wykop
  • 0
@isiaczek: była chyba kiedyś taka sprawa, ciekawe jak się skończyła.
suweren_sudoku
suweren_sudoku
27.01.2026, 13:12:16
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 13:26:33 via Wykop
  • 3
@suweren_sudoku: co złego, że pajety będą zbierać jabłka w Grójeckich sadach za mniej niż miałby to robić Ukrainiec? Potrzebna jest tania siłą robocza bo każdy chce mieć tanie jabłka, pomidory, ziemniaki itd. A pracowników z Ukrainy też już nie ma tak wielu.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
27.01.2026, 13:16:56
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 13:18:18 via Wykop
  • 2
@CipakKrulRzycia: kolegom :-)
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
27.01.2026, 13:01:25
  • 387
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 13:09:58 via Wykop
  • 7
@mleko3-2procent: co więcej, będzie można zrolować dług, który już mamy związany z wcześniejszymi zakupami na kredyt jeśli oprocentowanie SAFE będzie niższe.
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
27.01.2026, 10:59:18
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 11:04:00 via Wykop
  • 6
@Protectorx: że niby jedyne osiągnięcie UE to nakrętki? xD A roboty to najbardziej pożądany i kupowany produkt na świecie? :-)
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 11:10:26 via Wykop
  • 15
@Protectorx: https://www.mabrobotics.pl/ - Polskie roboty, https://neura-robotics.com/products/4ne1/ - Niemiecki robot humanoidalny.

Wszystkie te roboty (Chińskie i te z USA) nie działałyby gdyby nie Europejskie ASML i Infineon.

Można by tak pisać bez końca.
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 12:12:31 via Wykop
  • 11
@Protectorx: to jest firma która działa w oparciu o wiele innych firm Europejskich, każda inna też byłaby od firm Europejskich uzależniona. I w dalszym ciągu Twój mem to bardzo wielkie oszustwo, które buduje narracje jakoby UE była w tyle za wielkimi Chinami oraz USA, a prawda jest taka, że idziemy w jednej linii tyle, że firmy w UE w większości nie produkują produktów dla konsumenta a podzespoły krytyczne do produktów,
  • Odpowiedz

14

Kloska o wprowadzeniu opłat za opakowania

Kloska o wprowadzeniu opłat za opakowania

Kloska: Chcemy, by za odpady wprowadzane do obiegu zapłacił producent - na przykład marchewki w folii. Reporter: Który przerzuci to na klienta. Kloska: Ale klient będzie miał wybór, czy za to zapłacić czy nie.

szef-admina
z
x.com
dodany: 27.01.2026, 11:39:16
  • 6
  • #
    polityka
  • #
    kloska
  • #
    oplaty
  • #
    pieniadze
IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 11:52:58 via Wykop
  • 2
Ale czy to rozwiązanie spowoduje, że nie będzie trzeba płacić do gminy, czy po prostu wprowadzenie kolejnej opłaty?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PaczeIokinka
PaczeIokinka
27.01.2026, 11:36:01
  • 1
Gdzie można zabrać dzieci na sanki #warszawa
Tylko ma być duża Górka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 11:37:02 via Wykop
  • 1
@PaczeIokinka: Szczęśliwice, obok stoku jest niewielka górka na sanki.
  • Odpowiedz
xer2--her
xer2--her
27.01.2026, 11:24:32
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 27.01.2026, 11:33:47 via Wykop
  • 14
@xer2--her: widocznie wreszcie się wzięli za tą wylęgarnie szajsu, ogłupiającą młodych ludzi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26
  • Strona 5 z 26
  • >
  • Jeśli otrzymujesz ode mnie odpowiedź, to oznacza, że zauważyłem iskierkę nadziei na porozumienie. Brak odpowiedzi z mojej strony oznacza, że albo zgadzam się z Tobą w pełni, albo całkowicie nie zgadzam się i nie dostrzegam możliwości porozumienia.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking