Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IPKISS

IPKISS

Dołączył 18 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4808
  • Znaleziska 2892
  • Mikroblog 1916
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 45
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.01.2026, 15:08:15
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 15:13:56 via Wykop
  • 43
@Schwarzfahrer: hehe

czy to kraj, który jest naszym największym sojusznikiem?

czy mieszka tam największa Polonia na świecie? około 10mln ludzi


czy to co dzieje się w tym kraju bezpośrednio wpływa na to co dzieje się w UE?
  • Odpowiedz

114

Szyfrowanie w Windows pod lupą. Microsoft przyznaje, że przekazuje klucze

Szyfrowanie w Windows pod lupą. Microsoft przyznaje, że przekazuje klucze

Microsoft przyznaje, że w wyjątkowych sytuacjach może przekazać klucze BitLocker odpowiednim służbom.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 24.01.2026, 18:29:21
  • 41
  • #
    microsoft
  • #
    bitlocker
  • #
    szyfrowanie
  • #
    komputery
  • #
    afera
IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 12:51:21 via Wykop
  • -2
Cryptomator, polecam
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 14:18:45 via Wykop
  • 0
@bachus: praktycznie wszystko, ale nie nawołuje aby nie używać. Cryptomator jest dla mnie o tyle doby, że mogę sobie zaszyfrować dane nawet w chmurze przez co mam pewność, że nikt nie będzie moich prywatnych danych skanował.
IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 14:33:19 via Wykop
  • 1
@123_: przecież to jest open source, możesz sobie poszukać czy są jakieś luki, integracja chmury to jest oddzielna warstwa, samo szyfrowanie odbywa lokalnie w pamięci komputera, dopiero zaszyfrowane pliki trafiają na dysk/chmurę, cokolwiek tam sobie wybierzesz. Dysk nie jest szyfrowany jako jeden plik tylko każdy plik jest oddzielnie szyfrowany. Ponadto nie musisz używać chmury komercyjnej, a możesz np używać lokalnie, albo swojego serwera dedykowanego przez SSH, NAS czy cokolwiek innego.
MYexodus
MYexodus
MYexodus
25.01.2026, 11:30:28
  • 660
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 11:50:45 via Wykop
  • 5
@Yazlav: ale jaki jest sens tego wszystkiego skoro działania imigrantów oraz ICE prowadzą do krzywdy obywateli USA?
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 12:13:27 via Wykop
  • 8
@Yazlav: na tym polega idea państwa, że różne ideologie i wierzenia mogą się w nim znajdować i o tym mówi też konstytucja USA. Państwo, które jest wstanie powstrzymać 99% imigrantów i się ich pozbywać oraz dąży do jednolitości w sferze ideologi i wiary to państwo totalitarne.
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 14:21:04 via Wykop
  • 21
Ci ludzie przeszkadzają samą swoja obecnością.


Ale to jest ich podstawowe prawo gwarantowane przez konstytucję aby tam być. ICE jest stworzone przez zwykłą ustawę, natomiast konstytucja gwarantuje im, że mogą tam być i nagrywać.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
25.01.2026, 10:20:14
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 10:23:37 via Wykop
  • 30
@thorgoth: Jak Twoim zdaniem powiano zostać prawidłowo zbudowane to zdanie? Rozumiem, że bezosobowo jak w ogłoszeniach o pracę?
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
25.01.2026, 06:55:11
  • 33
Smacznej kawusi i skończenia w pusi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 25.01.2026, 07:40:12 via iOS
  • 8
@Soothsayer i żeby potem aliment nie dusił
  • Odpowiedz

893

Kolejna osoba zginęła z rąk ICE w Minneapolis

Pokaż treści 18+

Kolejna osoba zginęła z rąk ICE w Minneapolis

Gubernator Minnesoty Tim Waltz ogłosił, że agenci federalni przeprowadzili "kolejną przerażającą strzelaninę"

Viarus_
z
pl.euronews.com
dodany: 24.01.2026, 17:02:39
  • 690
  • #
    usa
  • #
    polityka
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 18:33:24 via Wykop
  • -39
@Restrukturyzacja: przecież tam wszyscy są imigrantami :-) Różnica jest tylko taka, że jednym się udało zdobyć bilet zwanym obywatelstwem, a innym jeszcze nie. Oni łapią też ludzi, którzy mieszkają tam np. od 20lat, a nie przeszli procesu, pozwalającego o ubieganie się o obywatelstwo. Mają tam majątki domy, samochody... i nagle znikają. Można znaleźć normalnie opowieści ludzi, mówiących że zabrali ich sąsiada i od tygodni nikt nie ma zn im kontaktu.
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 19:09:43 via Wykop
  • 12
@wiechu90: możesz prowadzić tam normalnie firmę bez zielonej karty i płacić podatki
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 21:18:43 via Wykop
  • 31
@bleblebator: nie wyciągał gnata.

Tutaj widać, że miał go z tyłu, jeden funkcjonariusz zabrał tą b--ń, a chwile potem drugi widząc to co się stało otwiera ogień.

https://www.reddit.com/r/Minneapolis/comments/1qlyj9h/i_did_my_best_to_stabilize_the_video_you_can/
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 21:22:43 via Wykop
  • 100
@Usunelem_Konto: @Hatt0riHanz0 https://www.reddit.com/r/Minneapolis/comments/1qlyj9h/i_did_my_best_to_stabilize_the_video_you_can/

Doskonale widać, że zabierają mu ją z tylnej kabury i chwile potem zabijają.
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 21:02:13
  • 2
Chyba najładniejsze jak do tej pory nagranie na którym wszystko widać:
https://www.reddit.com/r/Minneapolis/comments/1qlyj9h/i_did_my_best_to_stabilize_the_video_you_can/

#trump #usa #ice
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
24.01.2026, 21:13:59 via Wykop
  • 4
@IPKISS: Jeszcze bandzior który strzelał wyraźnie widział, że chłop został rozbrojony, a i tak wykonał egzekucję
  • Odpowiedz
Rzureg-
Rzureg-
25.01.2026, 04:57:59 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
24.01.2026, 19:37:20
  • 259
#usa
Mamy już 3 perspektywy
https://packaged-media.redd.it/5n5bj0tjicfg1/pb/m2-res_1080p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1769299200&s=0f6d74354e4ccf30eed84767dae66a6a1cf0f5fa

No dalej, gdzie się pan agent czuł zagrożony by władować w człowieka kilka kul, a potem jeszcze kilka z odległości?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 20:31:24 via Wykop
  • 6
@XanderPLXE: odstrzelili człowieka bez mrugnięcia i w kooperacji.
  • Odpowiedz
Areooo51
Areooo51
24.01.2026, 17:45:08
  • 455
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 18:42:05 via Wykop
  • 1
@merho: ktoś na x pisał, że zabrali ją ponoć na policje i przesłuchują
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 18:48:57 via Wykop
  • 1
@merho: już spadł z rowerka
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 18:53:45 via Wykop
  • 0
@merho: dzięki Mireczku
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 19:03:47 via Wykop
  • 10
@Hole_to_another_universe: @Tokko @bzyku95 zrobiłem mirror jakby co https://srv90525.seohost.com.pl/sp296e.mp4
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 19:24:55 via Wykop
  • 0
@merho: wydaje się, że koleś w szarej kurtce trzyma jedną albo obie ręce tego zatrzymywanego na plecach w trakcie oddawania do niego strzałów.
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 20:25:56 via Wykop
  • 6
@merho: egzekucja bez dwóch zdań. Zresztą oni się do niego przyczepili tylko dlatego, że chciał pomóc tej kobiecie z gwizdkiem, która się wywróciła.
  • Odpowiedz
zzzmateuszzz
zzzmateuszzz
24.01.2026, 19:25:45
  • 282
[*]
#trump #usa #ice
zzzmateuszzz - [*]
#trump #usa #ice

źródło: 1

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 20:11:46 via Wykop
  • 42
ciekawe co teraz wymyślą jak typ wygląda na modelowego amerykańca


@sosiwoczostkowe: jak to co? masz mówić "Tak, jest panie władzo!", "Oczywiście panie władzo" itd. ale tylko jak nie ma COVIDA wymyślonego, żeby cie zaszczepić nieprzetestowaną szczepionką, bo wtedy legitymowanie jest bezprawne.
  • Odpowiedz
kaoen9
kaoen9
24.01.2026, 18:18:39
  • 125
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 20:07:28 via Wykop
  • 0
@kaoen9: i Wielkiej Brytanii
  • Odpowiedz
banzi
banzi
24.01.2026, 16:55:50
  • 597
Agenci ICE właśnie wykonali egzekucję na jakimś kolesiu w Minesocie. Pewne jakis lewak. Wszystko jest OK

https://x.com/i/status/2015091634296258982

#polityka #usa #trump
banzi - Agenci ICE właśnie wykonali egzekucję na jakimś kolesiu w Minesocie. Pewne ja...
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 17:53:39 via Wykop
  • 3
@banzi: ciekawe czy nagranie tej pani w różowej kurteczce trafi kiedykolwiek do sieci.
  • Odpowiedz
meloman
meloman
24.01.2026, 09:07:12
  • 20
Miałem SV 122, SV 123 i SV 124 a mój kuzyn miał SV 125 Megaboard bo był fanem symulacji i myślał że taki joy da mu jakąś przewagę :)

#retrogaming #amiga #atari #commodore #joystick
meloman - Miałem SV 122, SV 123 i SV 124 a mój kuzyn miał SV 125 Megaboard bo był fan...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 24.01.2026, 10:02:06 via Wykop
  • 1
@meloman: też miałem 124, ciągle u brata lądował, który wymieniał mi mikrostyki.
  • Odpowiedz
orkako
orkako
22.01.2026, 18:46:16
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 14:48:47 via Wykop
  • 0
@orkako: żeby z tej sytuacji wyjść musiałbyś na trzeźwo na nią spojrzeć, bez nerwów, bez spiny i ze spokojem w duszy, ale tego nie zrobisz ponieważ ludzie z którymi współpracujesz zrobią wszystko abyś trzeźwo nie potrafił ocenić sytuacji. Ty będziesz myślał, że problemem jest to, co najprawdopodobniej nie jest problemem.

Tak jak ktoś już napisał idź do psychiatry, powiedz mu to co tutaj napisałeś i bierz L4 na kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
22.01.2026, 21:37:56
  • 549
Czy tylko ja mam wrażenie, że w 2026 roku bycie konsumentem w Polsce to sport ekstremalny dla ludzi o stalowych nerwach?

Idziesz do sklepu po masło - kiedyś 250g, potem 200g, teraz coraz częściej straszy 170g w tej samej cenie. Kupujesz chipsy - w środku więcej azotu niż ziemniaków. Zamawiasz burgera w knajpie, płacisz 50 zł, a dostajesz coś, co rozmiarem przypomina zestaw dla dzieci. Do tego dochodzą „noworoczne aktualizacje” cen prądu

W czym najbardziej odczuwasz „strzyżenie” klienta na początku 2026 roku?

  • Spożywka - mniejsza gramatura, wyższa cena 27.3% (2409)
  • Spożywka - gorszy skład (tanie zamienniki) 5.5% (485)
  • Media i opłaty (nowe taryfy za prąd, gaz, śmieci) 18.4% (1620)
  • Gastronomia (mikro porcje w makro cenach) 20.6% (1813)
  • Subskrypcje i apki (podwyżki za netflixa, itp) 3.4% (304)
  • Usługi i fachowcy (fryzjer, mechanik, remonty) 11.7% (1034)
  • Nieruchomości (czynsze i mityczne „opłaty") 7.4% (653)
  • Elektronika (gorsza jakość, psucie po gwarancji) 2.1% (182)
  • Paliwo i transport (bilety, benzyna, parkingi) 1.6% (142)
  • Inne - wyjaśnię w komentarzu 2.0% (176)

Oddanych głosów: 8818

  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 14:16:03 via Wykop
  • 1
@Marcepanowy_Detektyw: nie odczuwam po podczas szczytów Inflacji przebudowałem swój konsumpcjonizm tak, że w sumie to chyba mniej wydaje niż wcześniej ;P
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
23.01.2026, 12:20:24
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 13:32:47 via Wykop
  • 0
@Kryspin013: chyba jakiś przekaz partyjny bo nie pierwszy post z tym artykułem i dokładnie taki sam wydźwięk w komentarzach.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
23.01.2026, 11:33:54
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 13:31:05 via Wykop
  • 0
@panDario: a to USA gdzieś w Europie pomagają nam strzec granic?
  • Odpowiedz

377

Król jest nagi. Bełkot Trumpa [OPINIA]

Król jest nagi. Bełkot Trumpa [OPINIA]

Analiza wypowiedzi Donalda Trumpa nie ma sensu. Jego publiczne wystąpienia to zwyczajny bełkot niekompetentnego narcyza - ciekawa opinia Tomasza Terlikowskiego

Kmicic90
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.01.2026, 16:37:52
  • 119
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    davos
  • #
    trump
IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 11:34:05 via Wykop
  • 1
I gdyby nie fakt, że Donald Trump ma potężną władzę, dysponuje potężną armią, a do tego kieruje się w polityce impulsami, to z całą pewnością uczestnicy forum daliby mu to do zrozumienia. Jedni by go wyśmiali, inni wytupali, a jeszcze inni wykazali, że myli się w zupełnie fundamentalnych sprawach. Tyle że tego zrobić się nie da, bo Donald Trump jest prezydentem USA i w związku z tym trzeba wciąż - by posłużyć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sam_Altman
Sam_Altman
23.01.2026, 10:24:39
  • 39
Ale to jest podła i bezwzględna osoba. Jak jej się zagotowało pod dupą to sobie znalazła biedne pieski do wycierania mordy bo doskonale wie, że w naszym kraju biedne pieski są jak święte krowy w Indiach... A najgorsze, że doskonale wiem że to zadziała i ludzie to łykną i to mocno ociepli jej wizerunek wśród głupiego plebsu bo plebs nie potrafi rozróżniać faktów obiektywnie tylko myśli symbolicznie: opiekuje się pieskiem -> dobra
Sam_Altman - Ale to jest podła i bezwzględna osoba. Jak jej się zagotowało pod dupą t...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 10:32:12 via Wykop
  • 0
@Sam_Altman: jeśli można odkupić jakoś swoje winy to czy to nie jest dobry sposób?
  • Odpowiedz
IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 10:55:13 via Wykop
  • 0
@Fkyt @Sam_Altman ja szczerze za bardzo nie wiem co ona tam złego narobiła, ale wiadomo jest, że z życia publicznego nie zniknie, a jeśli może zrobić coś dobrego? Ona ma dużą siłę przebicia i potrafi ruszyć fanów, którzy normalnie by daną sprawą się nie zainteresowali. Staram się zawsze patrzeć na pozytywne aspekty :-)
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
22.01.2026, 17:47:00
  • 444
Czy też zauważyliście, że na daily standupie programiści są traktowani jak podejrzani na przesłuchaniu, a reszta zespołu jak goście honorowi?
Designerka: "Pracuję nad mockupami"

Ok, super!

Analityk Biznesowy: "Rozmawiam z biznesem"

Świetnie,
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IPKISS
IPKISS 23.01.2026, 10:37:57 via Wykop
  • 0
@BlackpillMonster poszukaj innego projektu, niech ktoś inny się tłumaczy :-)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 26
  • Strona 7 z 26
  • >
  • Jeśli otrzymujesz ode mnie odpowiedź, to oznacza, że zauważyłem iskierkę nadziei na porozumienie. Brak odpowiedzi z mojej strony oznacza, że albo zgadzam się z Tobą w pełni, albo całkowicie nie zgadzam się i nie dostrzegam możliwości porozumienia.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking