Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pylylylyp

pylylylyp

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3460
  • Znaleziska 138
  • Mikroblog 3322
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
Apiro
Apiro
Apiro
3 godz. i 21 min temu
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 3 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 74
@Apiro: Taka młoda, a takie zwisy
  • Odpowiedz
pylylylyp
pylylylyp 39 min temu via Wykop
  • 4
@pytajacy_r: a co mnie to g---o obchodzi XD
  • Odpowiedz
pylylylyp
pylylylyp 33 min temu via Wykop
  • 5
@pytajacy_r: Człowieku, komentuje coś i o tym zapominam, a ty jesteś na tyle roz#ebany jak szyszki po lesie, że sobie jakąś przyszłość obcej typiary układasz i jeszcze pewnie się pod to brandzlujesz XD O-------l się ode mnie, spływie
  • Odpowiedz
FlimboQuest
FlimboQuest
FlimboQuest
6 godz. i 13 min temu
  • 0
Bardziej ze mnie powierzchowny chłop niż sądziłem.

Chodzę z taką dziewczyną, fajna, miła, ogarnięta... ale niestety nie pasuje mi co raz bardziej pod względem wyglądu. Z początku jakoś to ignorowałem, tym bardziej że mieliśmy wspólny vibe, ja też miałem doświadczenia z ładnymi laskami, które sprawiły że staram się dawać szansę tym mniej urodziwym, ale im dłużej jesteśmy razem tym bardziej czuję że ta fizyczna warstwa po prostu mnie odpycha.

Źle mi z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@FlimboQuest: Powiedz jej, że zawsze chciałeś taką dziewczynę jak ona, ale, żeby to nie była ona ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
wczoraj, 17:02:14
  • 9
#przegryw A co to z gvwno przykleiło się do tagu?
napierwszejlinii_kas - #przegryw A co to z gvwno przykleiło się do tagu?

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-6 o 19.01.50

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp wczoraj, 17:11:51 via Wykop
  • 3
@na_pierwszej_linii_kas: Zielonka wściekła w c--j agresywna
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
wczoraj, 14:43:18
  • 12
1 PLUS = 1 FAP DO TEJ FOTY

#tenis
okoboji - 1 PLUS = 1 FAP DO TEJ FOTY

#tenis

źródło: c060c600-749b-470d-9768-53cee605cdab

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp wczoraj, 14:43:54 via Wykop
  • 1
@okoboji: NO GAY PORN
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
04.06.2026, 18:27:56
  • 190
#tenis
badreligion66 - #tenis

źródło: 1000050744

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 04.06.2026, 18:34:32 via Wykop
  • 10
@badreligion66: nk przyklei morde świątkowej zamiast Halinki xddd
  • Odpowiedz
pylylylyp
pylylylyp 04.06.2026, 16:20:48
  • 3
Ale ruska malpa w-------a. Pewnie portami trzepie, że putin do gułagu wyśle
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przegro_pisarz
przegro_pisarz
02.06.2026, 11:53:04
  • 0
Czekam w kebabie.
Przyszła p*zda ukrainka(dziewczyna chłopaka który tam pracuje) i mordę drze, piszczy. Już z 3 raz gdy tam jestem. Nie mogę nic powiedzieć bo zaraz będzie: "onuca, incel" przez telefon w komunikacji miejskiej też nie mogą normlanie mówić tylko krzyczeć do kamerki.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 02.06.2026, 11:58:08 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: To prawda. Strasznie drą mordy jak idą przez miasto, albo właśnie w komunikacji miejskiej. Kiedyś chodzili cicho, żeby w ryj nie dostać za inną narodowość, a teraz rozkokoszyli się jak dumne pawie. Coś typu "patrz śmieciu, jestem ukraińcem, jestem kimś!" XD Tfuuu
  • Odpowiedz
Fobiczek
Fobiczek
31.05.2026, 10:58:52
  • 1
Zostałem oszukany na rodzince Spotify przez użytkownika @Azure i zakładam własną rodzinkę. Szukam 5 chętnych. Jestem absolutnie pewnym i solidnym użytkownikiem. Warunki są takie: 8 zł na miesiąc i płatność z góry za 3 miesiące minimum. Szukam ludzi na dłuższy okres. Chętni proszę o zgłoszenia #spotify #spotifyfamily #spotifyrodzina
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 31.05.2026, 11:02:34 via Wykop
  • 0
@Fobiczek: Chętny
  • Odpowiedz
Arnven
Arnven
Arnven
29.05.2026, 20:02:26
  • 6
#gromda pitbull to chyba po białej mewie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 29.05.2026, 20:04:26 via Wykop
  • 4
@Arnven: myślałem, że te d--y zaraz pobije XD
  • Odpowiedz
Marmolad_a
Marmolad_a
Marmolad_a
29.05.2026, 19:02:55
  • 0
#gromda puszczę komuś 10blik za działający restream
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 29.05.2026, 19:11:16 via Wykop
  • 0
@Marmolad_a: Ja też dam
  • Odpowiedz
Merytoryk
Merytoryk
28.05.2026, 15:05:00
  • 1
Czy da się jeszcze kupić radlery procentowe (2%, 3%)? Czy kompletnie to wycofano z rynku? Jeśli tak, to gdzie można trafić na jakieś Warki, Łomże itp.? Już od dwóch lat mam wrażenie, że coraz trudniej dostać takie p--o, ale w tym roku nie mogę kompletnie znaleźć sklepu z tego typu produktem, a googlowanie nie pomaga.

#p--o #radler #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #a-----l
Merytoryk - Czy da się jeszcze kupić radlery procentowe (2%, 3%)? Czy kompletnie to w...

źródło: i-warka-radler-piwo-z-lemoniada-cytrusowa-500ml

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 28.05.2026, 15:17:35 via Wykop
  • 0
@Merytoryk: Ja w Dino kupuje
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
25.05.2026, 12:37:13
  • 1
#jedzenie #krakow
Wie ktoś gdzie kupię stacjonarnie Nutelle 1kg lub podobny duży rozmiar?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 25.05.2026, 12:46:52 via Wykop
  • 0
@JajkaNieMajaBialek: Dobrze, że nie zapytał o to wiaderko co ma 3kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pylylylyp
pylylylyp 24.05.2026, 10:02:41
  • 20
Nie mogę czytać tych komentarzy na yt. Przecież ci ludzie co komentują oni są k---a ułomni (ಠ‸ಠ)
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp
Autor
24.05.2026, 10:07:45 via Wykop
  • 0
@pomarancza_testovirona: Ciągle mam nadzieję...
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
23.05.2026, 09:58:58
  • 372
Czy teraz ten szczawik będzie organizował jakąś zbiórkę co miesiąc? Może zlikwidujmy podatki i zostawmy finansowanie państwa na łasce zbiórek? Co miesiąc inna zbiórka, w styczniu będziemy zbierać na szkoły, w lutym na wojsko, w marcu na infrastrukturę drogową itd.

#latwogang
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 23.05.2026, 10:00:47 via Wykop
  • 1
@Markowowski: Gdzie problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
21.05.2026, 17:00:09
  • 56
Wystarczy być trochę ładniejszym od diabła
Tymczasem diabeł w twoim pokoju:

#przegryw #blackpill
sneez_33 - Wystarczy być trochę ładniejszym od diabła 
Tymczasem diabeł w twoim pokoj...

źródło: 1000006239

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 21.05.2026, 17:12:48 via Wykop
  • 72
@sneez_33:
pylylylyp - @sneez_33:

źródło: 1000013220

Pobierz
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
20.05.2026, 18:23:52
  • 0
Co do k---y, Adblock, Ublock i AdGuard to g---o przepuszcza XD
#wykop
ZakladGospodarkiOdpadami - Co do k---y, Adblock, Ublock i AdGuard to g---o przepuszcz...

źródło: 1000030229

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 20.05.2026, 18:36:16 via Wykop
  • 0
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Ja mam adguarda i mam czysto, tylko czasem się pojawia ten zboczeniec przebrany za starą babe i nie wiem od czego to zależy
  • Odpowiedz
pylylylyp
pylylylyp 18.05.2026, 09:11:31
  • 64
C--j z torebką za 1500zł. Where moje 300zł, złodzieju? XD
#heheszki
pylylylyp - C--j z torebką za 1500zł. Where moje 300zł, złodzieju? XD
#heheszki

źródło: 1000015565

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
18.05.2026, 09:20:58 via Wykop
  • 111
@KwiatyZla: jest tylko pytanie czy tam było to 300 zł xD
  • Odpowiedz
23kulpamens
23kulpamens
18.05.2026, 10:15:58 via Wykop
  • 229
@pylylylyp: Szedł Żyd ulicą, znalazł portfel z pieniędzmi. Przeliczył, brakowało.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • Wiesz gdzie się zgina dziób pingwina?

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.06.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking