Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pylylylyp

pylylylyp

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3501
  • Znaleziska 138
  • Mikroblog 3363
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
pylylylyp
pylylylyp przed chwilą
  • 0
#heheszki #humorobrazkowy

Przyznaję, że jestem z tych ciepłolubnych, ale, k---a, ja umieram (╥﹏╥)
pylylylyp - #heheszki #humorobrazkowy

Przyznaję, że jestem z tych ciepłolubnych, ale...

źródło: 1000016425

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
przedwczoraj, 19:18:57
  • 52
#thebestofgarso #divyzwykopem #przegryw #heheszki
300zł za mycie kutasa tego nie grali
MecenasMarcinNajman - #thebestofgarso #divyzwykopem #przegryw #heheszki
300zł za myci...

źródło: IMG_5529

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp przedwczoraj, 19:23:04 via Wykop
  • 12
@MecenasMarcinNajman: Uroki chodzenia na k---y, ekhm... divy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
przedwczoraj, 13:12:04
  • 3
11:11 zamówienie opłacone
15:11 przesyłka w drodze

Tak to się robi sklepiebiegacza obsrany zaszczany, a nie tydzień czekam bez konkretnej odpowiedzi kiedy buty wyślecie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp przedwczoraj, 13:20:56 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: Też miałem problem z tymi cwelami ze sklepu biegacza
  • Odpowiedz
pylylylyp
pylylylyp przedwczoraj, 14:00:26 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: Kasy nie chcieli oddać za zwrócony wadliwy towar, później mi wmawiali, że sam to zepsułem, późnej, że tego towaru w ogóle nie wysłałem do nich, później jeszcze, że rzekomo czekali na informacje ode mnie, że mają mi ten towar jeszcze raz wysłać, ale ja się nie odzywałem, a oni biedni czekali XD Ogólnie miesiąc się kłóciłem z jedną babą aż ostatecznie jakiś ziomeczek odpisał na mojego ostatniego maila, że
  • Odpowiedz
pylylylyp
pylylylyp przedwczoraj, 14:10:12 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: Ja kupiłem buty na ich oficjalnej stronie, a później zczaiłem, że mają też profil na allegro i tam nawet taniej było. Myślę, że jakbym od razu na allegro kupił to bym się z nimi tyle p-------ć nie musiał, bo jednak allegro ma tą swoją ochronę, a tak to k----e mieli pole do popisu
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
21.06.2026, 13:55:42
  • 5
#from Zeszli po kości i je wykopali w jednym odcinku o.O To teraz zapraszam na 10 odcinków ogarniania co w ogóle mają z nimi zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A przypominam że w kolejce jeszcze mamy
Storywalking Julii
jezioro łez
Giga pająka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 21.06.2026, 14:14:42 via Wykop
  • 3
@kidi1: Też podziwiam xd ja odpadłem na zeszłym sezonie, ale ojciec twardo ogląda, więc czasem zerkne, ale to straszne gównoooo
  • Odpowiedz
ProblemM8
ProblemM8
19.06.2026, 13:16:00
  • 3
#gownowpis ja się pytam gdzie są pieniądze za las?!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 19.06.2026, 13:28:41 via Wykop
  • 3
@ProblemM8: Stachu?
  • Odpowiedz
Walendarz
Walendarz
17.06.2026, 12:18:47
  • 0
Pokazalo mi się na reddicie. Żarcie na porodowce

#szpitalnejedzenie #foodporn
Walendarz - Pokazalo mi się na reddicie. Żarcie na porodowce

#szpitalnejedzenie #foo...

źródło: 1000045732

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 17.06.2026, 12:22:09 via Wykop
  • 1
@telemach20: I kieliszki XD
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
17.06.2026, 10:24:12
  • 5
kakałko na uspokojenie zrobione
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 17.06.2026, 10:32:12 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: Zazdroszczę, ja w moim wieku po kakałku z kibla pół dnia nie schodzę
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
17.06.2026, 07:26:20
  • 14
#heheszki #humorobrazkowy #kryminalne
Besalama - #heheszki #humorobrazkowy #kryminalne

źródło: gh

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 17.06.2026, 07:32:25 via Wykop
  • 0
@Besalama: Polki jak zwykle najpiękniejsze
  • Odpowiedz
K.....n
K.....n
konto usunięte 16.06.2026, 14:33:27
  • 2
Polka @zssrauamaiw odeszła ode mnie bo Wolę jeździć w glovo niż z nią się spotykać #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 16.06.2026, 14:35:17 via Wykop
  • 2
@KsiazeSaiyan: Ja tam bym się nie chciał zadawać z dziewczyną, która się zesrała
  • Odpowiedz
Jan_Szelest
Jan_Szelest
16.06.2026, 12:27:27
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 16.06.2026, 12:30:24 via Wykop
  • 15
@Jan_Szelest: Boże, ciarki żenady mnie zaraz zabiją
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
15.06.2026, 07:43:38
  • 9
#przegryw dwa tygodnie temu przyszło powiadomienie, że termin ważności dowodu się kończy i że trzeba wymienić. Wypełnianie wniosków, upadlanie się w urzędzie oddając odciski palców niczym kryminalista, robienie fotek ryjca. Ehhhh... Zawracanie d--y uczciwemu polakowi-robakowi.
nieparzystokopytny - #przegryw dwa tygodnie temu przyszło powiadomienie, że termin wa...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 15.06.2026, 07:47:34 via Wykop
  • 1
@nieparzystokopytny: Już nie ma wypełniania wniosków. Potwierdzasz tylko swoje dane na tablecie.
  • Odpowiedz
dzakub63
dzakub63
14.06.2026, 08:51:04
  • 7
#pogoda połowa czerwca nawet jednego ciepłego wieczoru nie było żeby posiedzieć dłużej na dworze i nie marznąć xd nie, nie biorę pod uwagę kurtek zimowych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 14.06.2026, 08:52:28 via Wykop
  • 1
@dzakub63: U mnie na przyszły weekend pokazuje 35 stopni, a na noc 20, ale to jeszcze długi czas xd
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
12.06.2026, 19:44:45
  • 20
Matka czy córka? #ladnapani #m--f #plodnajulka
Szybki_bill99 - Matka czy córka? #ladnapani #m--f #plodnajulka

źródło: mc

Pobierz

?????

  • Matka 63.4% (147)
  • Córka 36.6% (85)

Oddanych głosów: 232

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 12.06.2026, 19:50:51 via Wykop
  • 1
@Szybki_bill99: stara ma kolana zajechane
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
12.06.2026, 08:32:07
  • 363
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000029981

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 12.06.2026, 13:18:06 via Wykop
  • 1
@splinter96: Kąsek dla zboczonych dewiantów
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
12.06.2026, 12:18:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pylylylyp
pylylylyp 12.06.2026, 12:24:39 via Wykop
  • 1
@MisterMinister: Niektóre kobiety komunikują się tylko w ten sposób, tzn. emotkami. No cóż, n----------e mózgowe.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • Wiesz gdzie się zgina dziób pingwina?

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.06.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking