#polskiedrogi
Nagrałem dzis w mojej okolicy herbatnika jak wyprzedzał na skrzyżowaniu i przed pasami. Potrafi tam byc sporo dzieci bo jest duzo domow. Film moge wysłać na maila stop agresji drogowej ale wymagane jest podanie swoich danych osobowych. Czy te dane sa naprawde konieczne? Nie chce w razie czego kopać sie w sądzie z jakimś typem jako świadek...
Nagrałem dzis w mojej okolicy herbatnika jak wyprzedzał na skrzyżowaniu i przed pasami. Potrafi tam byc sporo dzieci bo jest duzo domow. Film moge wysłać na maila stop agresji drogowej ale wymagane jest podanie swoich danych osobowych. Czy te dane sa naprawde konieczne? Nie chce w razie czego kopać sie w sądzie z jakimś typem jako świadek...
















Ostatnio pytałem Was o drzwi Porta i kilka innych pierdół. Po kilku Waszych odpowiedziach poczytałem więcej, popytałem kilku osób, obdzwoniłem sklepy, pojeździłem i... przeraziłem się jak wygląda obecna jakość i ile to wszystko kosztuje.
Mirek @chudykbr doradził jedną firme, ale niestety robią tylko w okleinie więc musiałem odpuścić. W sklepie jednak bardzo zachwalali jakość.
W międzyczasie w sklepach (VOX, BEL-POL, Fachowiec, itp) pytałem o model Porta Cordoba w
Dębowe z montażem - wyjdzie cos koło 3200 brutto z montażem za sztukę. Będę wiedział dokładnie po pomiarach.
Gdybym nie chciał innego RAL w tej Cordobie to cena byłaby (minimum) 2800 brutto z montażem, ale ral 9003 jest nie do końca dla nas odpowiedni.
Brałem stąd - https://styldrzewa.pl/katalog-produktow/drzwi-debowe/drzwi-drewniane-wewnetrzne/
Niestety o sprawowaniu i akustyce się (jeszcze) nie wypowiem bo jeszcze się nie przeprowadzilem - to niestety dopiero nadejdzie w lipcu :-) mam niestety bardzo duże opóźnienie że wszystkim.
Prosze:
https://styldrzewa.pl/