Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem
Ostatnio pytałem Was o drzwi Porta i kilka innych pierdół. Po kilku Waszych odpowiedziach poczytałem więcej, popytałem kilku osób, obdzwoniłem sklepy, pojeździłem i... przeraziłem się jak wygląda obecna jakość i ile to wszystko kosztuje.

Mirek @chudykbr doradził jedną firme, ale niestety robią tylko w okleinie więc musiałem odpuścić. W sklepie jednak bardzo zachwalali jakość.

W międzyczasie w sklepach (VOX, BEL-POL, Fachowiec, itp) pytałem o model Porta Cordoba w malowaniu RAL (grupa II) i jak usłyszałem cene to kapcie mi prawie spadły. Toż to trzeba mieć walizke pieniędzy mieć na drzwi z płyty + drewna (dodam, że przylgowe).

Ostatecznie w weekend trafiłem do sklepu gdzie sprzedają drzwi w pełni dębowe, bezprzylgowe i które kosztują mniej niż te wszystkie wynalazki z masówki (nie będę pisał jaki sklep by nie być posądzony o reklamę ;))
Wykończeniówka to ciężki temat... ale jak widać warto czasem się pomęczyć i pojeździć...
  • 11
  • Odpowiedz
które kosztują mniej niż te wszystkie wynalazki z masówki


@Fudgehog: w sensie po ile? Z tego co patrzyłem będę musiał dać że 2500 za sztukę żeby mieć jako takie drzwi
  • Odpowiedz
  • 0
@hszan: najtaniej 3400 brutto z montażem przy ościeżnicy 140-160. Najczęściej jednak był przedział 3700-3800 brutto/sztuka (wyliczali mi dla 11 szt).

Dębowe z montażem - wyjdzie cos koło 3200 brutto z montażem za sztukę. Będę wiedział dokładnie po pomiarach.

Gdybym nie chciał innego RAL w tej Cordobie to cena byłaby (minimum) 2800 brutto z montażem, ale ral 9003 jest nie do końca dla nas odpowiedni.
  • Odpowiedz
@Fudgehog ceny aktualnie są wysokie jeśli nie chcesz drzwi marketowych. W dodatku bierzesz drzwi malowane więc cena będzie jeszcze większa. Przy 11 sztukach zapytaj o dodatkowy rabat bo jest to sporo sztuk i zawsze te kilka stówek może zostać Ci w kieszeni.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
Aj wprowadziłem Was wszystkich lekko w błąd, nie wysyłałem zapytań o Cordobe a o model Modern :-) cordoba była początkowym wyborem, a potem zmiana na Modern
  • Odpowiedz
@Fudgehog: to drzwi wewnętrzne ? jak możesz to podeślij nazwę sklepu, chętnie sprawdzę ofertę

Wszystko w budowlance tak wygląda trzeba sie wyspecjalizować by więcej co jest dobre i warto kupić nie płacąc jak za złoto
  • Odpowiedz