Bardzo podobają mi się te nagrania jak Maksym nagrywa ludzi JEŻDZĄCYCH WZDŁUŻ PO CHODNIKU i jakie tam fikoły mentalne 99% kierowców wyczynia żeby było po ichniemu, zero ustępliwości, zero przyznania się do winy tylko JA JA JA JA, moje auto, moja przestrzeń ja mam racje, wszyscy
Bardzo podobają mi się te nagrania jak Maksym nagrywa ludzi JEŻDZĄCYCH WZDŁUŻ PO CHODNIKU i jakie tam fikoły mentalne 99% kierowców wyczynia żeby było po ichniemu, zero ustępliwości, zero przyznania się do winy tylko JA JA JA JA, moje auto, moja przestrzeń ja mam racje, wszyscy




































Polscy kierowcy, kiedy przez sekundę jedziesz z przepisową prędkością i zachowujesz minimalny, bezpieczny odstęp do auta przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°):