Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
First999
First999

First999

Dołączył 3 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 519
  • Znaleziska 77
  • Mikroblog 442
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

57

Kreml wyda zalecenia dla bezdzietnych Rosjanek? Dostaną skierowanie

Kreml wyda zalecenia dla bezdzietnych Rosjanek? Dostaną skierowanie

Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia ma zalecać kobietom, które nie chcą mieć dzieci konsultacje psychologiczne.

Resu
z
kobieta.wp.pl
dodany: 22.03.2026, 19:51:20
  • 46
  • #
    rosja
  • #
    demografia
  • #
    psychologia
  • #
    rosjawstajezkolan
First999
First999
First999 23.03.2026, 17:52:54 via Wykop
  • 2
Żaden psycholog ani kaftan i elektrowstrząsy nie pomogą. Jak kobieta nie chce mieć dzieci to siłą nie przymusisz. Nawet jak urodzi dziecko to magicznie nie załączy się jej instynkt macierzyński. Przerabiałem to jak i moi znajomi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

501

Zmarł właściciel OnlyFans Leonid Radvinsky w wieku 43 lat

Zmarł właściciel OnlyFans Leonid Radvinsky w wieku 43 lat

Zmarł na raka.

maczuga_kepuczowa
z
pl.investing.com
dodany: 23.03.2026, 12:43:05
  • 221
  • #
    onlyfans
  • #
    swiat
  • #
    newsy
  • #
    smierc
  • #
    wydarzenia
  • #
    zycie
First999
First999
First999 23.03.2026, 17:47:26 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
23.03.2026, 09:06:50
  • 3
Jak obnizyc SHBG?
#testosteron #depresja #przegryw #mikrokoksy #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 23.03.2026, 12:09:12 via Wykop
  • 0
@DowodyDoWody: Nie głupi pomysł z tym ryżem. Przy wysokiej insulinie SHBG się obniża
  • Odpowiedz

540

Chłopaki nie płaczą, chłopaki z okien skaczą. Rozmowa o depresji i samobójstwach

Pokaż treści 18+

Chłopaki nie płaczą, chłopaki z okien skaczą. Rozmowa o depresji i samobójstwach

Rozmowa o tym, o czym mężczyźni wciąż mówią za rzadko: o traumach z dzieciństwa, o tym jak sport może stać się ucieczką od problemów i o statystykach, które przerażają (81% samobójstw w Polsce to mężczyźni). Marcin Dybuk dzieli się swoją osobistą historią wychodzenia z mroku.

Mariusz_Kochanski
z
youtube.com
dodany: 22.03.2026, 17:28:59
  • 41
  • #
    depresja
  • #
    samobojstwo
  • #
    psychologia
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zdrowie
  • #
    samotnosc
First999
First999
First999 23.03.2026, 03:23:08 via Wykop
  • 1
@KrzyzowiecAlfred: śmierć kobiety to metafizyka, doświadczenie mistyczne.
First999
First999
First999 23.03.2026, 03:27:11 via Wykop
  • 14
@MadCatt: Nic dodać nic ująć. Dobrze napisałeś kolego. Mam bardzo inteligentnego wujka który przeszedł ciężką depresję. Jako jedyny dał mi dobrą radę jak spotkałem się z niezrozumieniem przez ludzi. Powiedział: Pamiętaj męska depresję przeżywa się w samotności
Muminki2837
Muminki2837
Muminki2837
22.03.2026, 11:50:41
  • 2
#depresja co polecacie na depresję?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 23.03.2026, 03:16:05 via Wykop
  • 0
@Muminki2837: możesz spróbować 3 dniowego postu. Jak pomoże to znaczy że depresja jest spowodowana stanem zapalnym i małą ilością BDNF. Jak nie pomoże znaczy że przyczyna psychologiczna, trauma
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
21.03.2026, 13:51:40
  • 8
ja p------e
próbowałem tylu leków, różne terapie, wszystko to o kant huja rozbic xd
ktoś wyleczył anhedonie? wydaje mi sie że bede miał to przez cale życie
#depresja #przegryw #anhedonia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 22.03.2026, 02:33:44 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: nie słuchaj tych ekspertów bo to tylko jeszcze bardziej cię zdołuje. Ja osiągnąłem prawie wszystko co chciałem pomimo anhedonii i wciąż ją mam. Najgorsze uczucie że pomimo trudu nic nie cieszy. Wciąż z tym walczę. Anhedonia jest wynikiem przewlekłego stresu, wypalenia i brania tego dziadostwa SSRI lekarze mają to w dupje ten objaw. Mi nawet Metylofenindat nie pomógł
  • Odpowiedz

4

Nowe badania- Psychodeliki nie są lepsze w leczeniu depresji

Nowe badania- Psychodeliki nie są lepsze w leczeniu depresji

Psylocybina nie jest lepsza w leczeniu depresji niż tradycyjne leki ssri.

motvik
z
newscientist.com
dodany: 18.03.2026, 18:31:47
  • 6
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
  • #
    depresja
  • #
    psychiatria
  • #
    wydarzenia
First999
First999
First999 19.03.2026, 03:11:37 via Wykop
  • 0
Co lepsze. drogie placebo które będziesz brał do końca życia ze skutkami ubocznymi? Czy inne „placebo” które wystarczy wziąć kilka razy w życiu ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kluha666
kluha666
18.03.2026, 21:22:48
  • 16
Ależ udany dzień miałem. Byłem u mamy, która ma problemy z biodrem i wysprzątałem jej całe mieszkanie. Byłem też na terapii i doszedłem do kilku ważnych wniosków. Od mamy dostałem w prezencie Air Fryer, którego nie używa. Po powrocie na pokój, który wynajmuję udało się pograć ponad dwie godziny w Ghost of Tsushima i przeczytać jakieś 40 stron książki Byłem też w sklepie i kupiłem pędzle i podkład do malowania figurek Warhammer.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 19.03.2026, 03:07:17 via Wykop
  • 0
@kluha666: Super! Na jakich lekach jesteś? Pijesz kawę czy energetyki? Czy po prostu masz tyle energii?
  • Odpowiedz

541

Pijany Ukrainiec wjechał w ogrodzenie żłobka. Miał około 3 promili alkoholu

Pokaż treści 18+

Pijany Ukrainiec wjechał w ogrodzenie żłobka. Miał około 3 promili alkoholu

Obywatel Ukrainy, prowadzący auto pod wpływem alkoholu, wjechał w ogrodzenie żłobka, uszkadzając je i wjeżdżając na teren placówki. Badanie wykazało blisko 3 promile w organizmie. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

matixrr
z
miejskireporter.pl
dodany: 17.03.2026, 16:35:25
  • 73
  • #
    warszawa
  • #
    ukrainiec
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    alkoholizm
  • #
    wypadek
First999
First999
First999 18.03.2026, 09:50:29 via Wykop
  • 4
@thedi1957: zgadza się za taki czyn powinien dostać jeszcze obywatelstwo i prawa wyborcze.
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
16.03.2026, 07:30:50
  • 0
Wydaje mi się że zapomniałem wczoraj bupropionu 300mg wziąć. Stres i tętno miałem wczoraj wyraźnie niższe. Zastanawiam się nad zejściem z dawki do 150mg. Czy będą jakieś efekty niepożądane przy zmniejszeniu dawki? Czy ktoś miał podobne wrażenie, że 300mg bupropionu za bardzo stres podbijało?
#depresja #bupropion #psychiatria
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 16.03.2026, 13:35:24 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: A bierzesz jeszcze poza tym jakieś inne leki na depresję? Jak nie to bardzo polecam suplementować kurkumine na pusty żołądek i wieczorem suplementować l-teanine. Działa cuda zmniejsza stres po bupropionie czuć bardziej dopaminę niż tą chamską stymulacje
  • Odpowiedz
First999
First999
First999 16.03.2026, 16:41:29 via Wykop
  • 0
a to nie. mogą wystąpić interakcje
  • Odpowiedz
katka2017
katka2017
katka2017
13.03.2026, 18:42:34
  • 1
Jak się czujecie po pregabalinie? Bo tak się zastanawiam czy na mnie jeszcze działa dawka 3x75mg na raz, trochę poprawia mi się humor i jestem bardziej spokojna - a jak to z Wami jest? #psychiatria #pregabalina #depresja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 15.03.2026, 03:06:57 via Wykop
  • 0
@katka2017: głupi lek. Dobrze że wykupiłem tylko 1 opakowanie. Wziąłem 2x75 nudności i kręciło mi się w głowie i spałem do południa a a trzymało do 13.00 Chciałem żeby to się skończyło
  • Odpowiedz

350

Depresja może zaczynać się od problemu energetycznego komórek mózgu

Depresja może zaczynać się od problemu energetycznego komórek mózgu

Naukowcy z Queensland odkryli paradoks: komórki osób z depresją produkują nadmiar ATP w spoczynku, ale nie potrafią zwiększyć produkcji pod stresem. To może zmienić diagnostykę i leczenie depresji jako choroby metabolicznej.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 12.03.2026, 11:54:53
  • 163
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    depresja
  • #
    neurologia
  • #
    zdrowie
  • #
    badania
First999
First999
First999 13.03.2026, 03:05:43 via Wykop
  • 26
Ma to sens. Dlatego tak dobrze mi pomaga na depresję 3 dniowy post i kreatyna po treningu
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

First999
First999
First999 13.03.2026, 07:42:53 via Wykop
  • 0
@ENDRIU444: Ja stosuje podwójną porcję Kreatyny HCL bo po mono mam biegunkę przez IBSa. Węgle jem w treningowe a post tylko woda z solą himalajską, czasem wspomagam się czarną kawą bez cukru
First999
First999
First999 13.03.2026, 11:00:49 via Wykop
  • 2
@silentpl: wymieniłeś tylko jeden z wielu czynników. Bardzo ważny, ale gdy tak było to wszyscy ludzie sukcesu byliby szczęśliwi a tak nie jest. Też odbierają sobie życie lub popadają w załamania nerwowe po zwycięstwie jak Tyson Fury. Justyna Kowalczyk nasza mistrzyni a choruje na depresję
First999
First999
First999 13.03.2026, 11:09:41 via Wykop
  • 0
@UciekajKur__Stad: U mnie zauważyłem największą poprawę w motywacji i złagodzenie anhedonii (muzyka i czytanie znów cieszą). Z tego co czytałem post pomaga regulować receptory dopaminy. Pije rosoły, buliony na kościach, kleiki ryżowe. Ciepłe płynne potrawy.
Ja ją brałem na regeneracje po treningu dopiero potem zauważyłem, że poprawia mi się nastój i moje chroniczne zmęczenie tak nie dokucza. Ona podnosi ATP w komórkach i usprawnia mitochondria to co piszą w artykule.
First999
First999
First999 13.03.2026, 18:04:33 via Wykop
  • 0
@jatylkopytam: nie i wątpię, że kiedykolwiek będę. Mam za słabą silną wole żebym trzymać taką dietę często mnie nie ma w domu i pracuje ciężko jako robol, więc węglowodany są mi potrzebne. Chyba na 3 dniowym poście już się jest w ketozie?
grand_khavatari
grand_khavatari
08.03.2026, 01:36:40
  • 1
#szaramyszkadlaanonka
#przegryw gdzie wady?
grand_khavatari - #szaramyszkadlaanonka 
#przegryw gdzie wady?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 12.03.2026, 03:17:08 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: ma większego niż mój
  • Odpowiedz
SpierdotripEnthusiast
SpierdotripEnthusiast
06.03.2026, 21:36:21
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 07.03.2026, 03:13:16 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
whiteopium
whiteopium
04.03.2026, 19:59:47
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 05.03.2026, 11:51:08 via Wykop
  • 0
@whiteopium: a masz partnerkę? Też mam depresję i Teścia w normie, ale dostałem po antydepach PSSD i myślałem że to już kapica. Ale jak masz dobrą partnerkę do ruchania to libido wróci. Tak jak w CBT jak będziesz działał to uczucia w końcu wrócą
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
04.03.2026, 11:39:04
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

First999
First999
First999 04.03.2026, 12:45:12 via Wykop
  • 3
@gerwazy-oko: chyba lekooporna depresja. W niedzielę zdobyłem pierwsze miejsce w zawodach biegowych! Nie poczułem nic poza uczuciem ulgi, że to już za mną.. Potem złość i frustracja na siebie że powinienem się cieszyć. To mnie w życiu bardzo demotywuje nie depresja a właśnie sukcesy z których nie moge się cieszyć
  • Odpowiedz
First999
First999
First999 04.03.2026, 18:55:40 via Wykop
  • 1
@piksel41: depresja uniemożliwia mi codziennie funkcjonowanie, ale mimo to się nie poddaje się i próbuje jakoś żyć. Tyle że nie ma nagrody na końcu za wysiłek. To chciałem przekazać. Miałem i takie epizody po których leżałem z katatonią w szpitalu lub z urojeniami depresyjnymi. Już w życiu nie jedne zawody wygrałem i się cieszyłem przed chorobą. Też sobie wmawiałem, że po prostu jestem nieszczęśliwy dopiero terapia mi uświadomiła, że moje
  • Odpowiedz

28

Archeolodzy odkryli na Syberii petroglify sprzed 10500 lat

Pokaż treści 18+

Archeolodzy odkryli na Syberii petroglify sprzed 10500 lat

Archeolodzy w południowej Syberii dokonali jednego z najważniejszych odkryć ostatnich lat, które może wpłynąć na to, jak badacze datują i interpretują pradawną sztukę naskalną w Eurazji.

Emerald84
z
focus.pl
dodany: 04.03.2026, 09:02:05
  • 4
  • #
    syberia
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    rosja
  • #
    nauka
First999
First999
First999 04.03.2026, 12:40:37 via Wykop
  • 5
@PIAN--A_A--KTYWNA: a ty po pijaku co najwyżej możesz obsikać murek
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
  • Strona 5 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking