Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kiedro

kiedro

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4479
  • Znaleziska 355
  • Mikroblog 4124
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 43
szychun
szychun
9 godz. i 55 min temu
  • 3
#mecz Brazylia to drużyna, która od zawsze mnie irytowała xd wielcy królowie futbolu, żoga bonito blablablabla a jak przychodzi do weryfikacji to sie okazuje, ze co najwyżej dupą w sambie mogą pokręcić xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 9 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@szychun: nie to co polska
  • Odpowiedz
michau246
michau246
9 godz. i 56 min temu
  • 89
Kiedyś to była Brazylia, nie to co teraz

#mecz
michau246 - Kiedyś to była Brazylia, nie to co teraz 

#mecz

źródło: 1000003279

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 9 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 44
@Mattmanac: wrył się meczyk w pamięć tak samo jak 5 goli dzika
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
9 godz. i 58 min temu
  • 0
#mecz

Alison się dobrze zachował? Ktoś zna się coś na bramkarzeniu? Tylko bez p---------a
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 9 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Rupert_Maklovitz: a co miał więcej w sumie zrobić (nie znam się)
  • Odpowiedz
kiedro
kiedro 31.05.2026, 17:38:44
  • 132
#mecz najbardziej żałosny był kapustka xD j------c cały mecz tak stawał żeby tylko pilki nie dostac
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro
Autor
03.06.2026, 22:24:47 via Wykop
  • 1
@Lezhrass: nie ale za to się połamał podczas cieszynki
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
03.06.2026, 21:11:51
  • 0
#mecz

Urban OUT

  • Tak - dość betonu 72.1% (98)
  • Nie - kadra robi postęp 27.9% (38)

Oddanych głosów: 136

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 03.06.2026, 22:22:26 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: na kogo? Czarodzieja? Tej drużyny nic nie uratuje
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
03.06.2026, 21:33:49
  • 5
Ma ktoś ten filmik jak Max kolonko jedzie po Lewym i mu ciśnie że jest tępy? XD
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
kiedro
kiedro 03.06.2026, 22:20:06 via Wykop
  • 0
@Piotr_Rupik: podbijam xD
  • Odpowiedz
vorky
vorky
23.05.2026, 16:11:57
  • 10
Legia Warszawa 2-0 Motor Lublin | Chodyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/1a946ea3

#mecz #golgif #ekstraklasa #legia #motorlublin
vorky - Legia Warszawa 2-0 Motor Lublin | Chodyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 23.05.2026, 16:23:35 via Wykop
  • 2
@vorky: chodyhinho
  • Odpowiedz
sztach
sztach
23.05.2026, 16:18:50
  • 39
#mecz XDDD

dobra, jako rankingorz mówię PANOWIE TURKOWIE, KOŃCZCIE PANOWIE TE MECZE
sztach - #mecz XDDD

dobra, jako rankingorz mówię PANOWIE TURKOWIE, KOŃCZCIE PANOWIE ...

źródło: 324141

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 23.05.2026, 16:20:18 via Wykop
  • 1
@sztach: ale j---a
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
17.05.2026, 14:58:41
  • 10
szanse Legii na puchary w momencie rozpoczęcia projektu "Puchary dla Legii": 0,8%
szanse Legii na puchary teraz: 8%

projekt spowodował 10-krotny wzrost szans i na ten moment jest ogromnym sukcesem.

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 17.05.2026, 15:01:27 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: a co to za projekt? Wymyśliłeś go sobie?
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
15.05.2026, 19:53:11
  • 5
Widzew kupiłby za te 5 mln Wiśniewskiego, za 5 zł Bergiera, a poza tym zostawił stary skład, i byłby na luzie srodeczek tabeli minimum
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 15.05.2026, 19:56:42 via Wykop
  • 1
@marcelus: wystarczy fornalczyka w---------c
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
15.05.2026, 19:54:06
  • 2
#mecz
Fornalczyk jakie drewno
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 15.05.2026, 19:55:25 via Wykop
  • 0
@Vezz: już Amorin lepszy xD
  • Odpowiedz
kiedro
kiedro 09.04.2026, 19:15:04
  • 0
#mecz mecz sezonu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 31.03.2026, 20:32:10
  • 0
#mecz będzie frajerska akcja?

Zfrajerzymy?

  • Tak 97.8% (44)
  • Nie 2.2% (1)

Oddanych głosów: 45

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro
Autor
31.03.2026, 20:32:59 via Wykop
  • 0
@kiedro: szybko poszlo
  • Odpowiedz
kiedro
kiedro 31.03.2026, 20:13:16
  • 1
#mecz jak ta Szwecja nas przejdzie to jest hit swiata
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
31.03.2026, 19:59:32
  • 4
#mecz

To bedzie gol rozpamiętywany jak ta klepka z Portugalią xD. Druga piękna akcja w ciągu dekady
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 31.03.2026, 19:59:59 via Wykop
  • 1
@twoj_starrry: człowieku galacticos !!
  • Odpowiedz
kiedro
kiedro 31.03.2026, 19:59:44
  • 0
#mecz ale akcja ja p------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frygus96
Frygus96
31.03.2026, 19:52:38
  • 0
#mecz to nie karny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 31.03.2026, 19:53:01 via Wykop
  • 0
@Frygus96: karny w c--j
  • Odpowiedz
kiedro
kiedro 31.03.2026, 19:49:09
  • 3
#mecz będzie remis 3:3 i betoniarek coś d--------i że odpadniemy xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oran
oran
31.03.2026, 19:45:11
  • 0
#mecz za kogo wy chcecie by ten pietuszewski wszedł?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 31.03.2026, 19:45:25 via Wykop
  • 3
@oran: za karolka
  • Odpowiedz
KolejnyAnonimowy
KolejnyAnonimowy
KolejnyAnonimowy
31.03.2026, 19:44:26
  • 2
#mecz "ekspert" powiedzial, że jesteśmy lepsi od Szwedów xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedro
kiedro 31.03.2026, 19:45:01 via Wykop
  • 2
@KolejnyAnonimowy: a nie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Gienek

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking