Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CptTeemo
CptTeemo

CptTeemo

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 98
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 75
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
orgszon358
orgszon358
orgszon358
12.06.2026, 16:03:42
  • 77
#kiszak #gothic W najnowszym patchu bardzo wzmocniono Gomeza, a ponadto klucz do skrzyni z najlepszą zbroją jest już nie do zdobycia przed 5 rozdziałem. Ciekaw jestem jak rumuńska fajtłapa "radziłaby sobie" teraz w Goticzka xD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 12.06.2026, 19:58:03 via Wykop
  • 0
@orgszon358:
Exploit? N-------ś chłopa to mu zabrałeś miecz i szpej xD Plus ta z-----a ekonomia że żaden k---a handlarz nie ma bryłek w ogóle.
A poprawili chociaż to upośledzone bawienie się zamkami w nowym patchu? Bo najlepszy system otwierania zamków był w Skyrimie, a tutaj p------o kogoś.
  • Odpowiedz
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 13.06.2026, 08:30:35 via Wykop
  • 0
@Amebka:
Gothic 1 w oryginale ma za dużo rudy i dużo opcji na łatwy zarobek np. pobicie kowala i zabranie mu całej stali, wykucie broni i sprzedaż, a remake ma jej znacznie za mało na start, po expieniu i zbieraniu śmieci jedynym NPC w 1 rozdziale który ma sporą ilość rudy na dzień dobry jest wąż w starej kopalni, reszta ma moze 100 bryłek. Bez jaj xd
  • Odpowiedz
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 13.06.2026, 15:58:18 via Wykop
  • 0
@Amebka:
XD?
Każda nauka kosztuje w c--j rudy. W Gothic 1 nie było takich wymogów, uczyli cię za darmo, a ruda była potrzebna na przedmioty.
  • Odpowiedz
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 14.06.2026, 17:42:43 via Wykop
  • 0
@Amebka:
Skórowanie i inne rzeczy kosztują krocie, a na tym był świetny zarobek w G1.
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym
20.05.2026, 06:43:07
  • 145
DrJudym

źródło: 38e517ed2f290bd8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 20.05.2026, 11:22:02 via Wykop
  • 62
@DrJudym:
CptTeemo - @DrJudym:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
beconase
beconase
15.05.2026, 11:11:35
  • 305
#heheszki
beconase - #heheszki

źródło: vjaujow8gj7h13x

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 15.05.2026, 14:14:40 via Wykop
  • 44
@beconase:
Chryste komu przeszkadzał ten czytelny interfejs (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.04.2026, 11:54:40
  • 383
nk podrzuci ten mem z Joey'em przed telewizorem xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
splinter96 - nk podrzuci ten mem z Joey'em przed telewizorem xD
#polityka #bekazpisu ...

źródło: 1000026145

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 29.04.2026, 14:29:33 via Wykop
  • 10
@splinter96:
CptTeemo - @splinter96:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
NiemrawySasiad
NiemrawySasiad
24.04.2026, 18:36:15
  • 59
#kiszak #arkadikuss #nrgeek
akolici się zlecieli na strima xD
NiemrawySasiad - #kiszak #arkadikuss #nrgeek
akolici się zlecieli na strima xD

źródło: obraz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 24.04.2026, 21:24:18 via Wykop
  • 0
@NiemrawySasiad:
Rany, dawno już tej mordy nie oglądałem xD
Aż sobie odpalę playlistę zagrajmy w crapa. Co słychać u NrGeja?
  • Odpowiedz

973

Koszt ogłoszenia na otomoto

Koszt ogłoszenia na otomoto

Serio, 250zł za zwykłe ogłoszenie na miesiąc?

Zaboludek
z
wykop.pl
dodany: 22.04.2026, 14:10:36
  • 260
  • #
    otomoto
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    pytanie
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 23.04.2026, 06:05:19 via Wykop
  • 1
@paliwoda: kilkaset tyśęcy zuotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

403

Google pozwoli zmienić nazwę konta Gmail

Google pozwoli zmienić nazwę konta Gmail

Użytkownicy będą mogli zmienić swój obecny adres @gmail.com na nowy adres z inną nazwą. Najważniejsze jest to, że taka zmiana nie wpłynie na dane zapisane na koncie. Stary adres e-mail nie zniknie całkowicie. Zostanie ustawiony jako alias.

matixrr
z
ithardware.pl
dodany: 27.12.2025, 14:35:54
  • 173
  • #
    gmail
  • #
    google
  • #
    internet
  • #
    korposwiat
  • #
    informatyka
  • #
    praca
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 28.12.2025, 08:47:43 via Wykop
  • 3
@red7000:
Jeśli masz w nicku 70 to ludzie na pewno pomyślą że masz 55 lat bo to twój rocznik. Natomiast jak wpiszesz 69 to na pewno stwierdzą że masz 15 lat i jesteś niewyżytym nastolatkiem.
Natomiast mój kumpel jest z rocznika 88, i non stop ludzie srają się do niego że jest nazistą.
Ciągle jest zastraszany i doxxowany.
Trzymaj się tam u/gasthejews88.
yourgrandma
yourgrandma
27.12.2025, 19:35:37
  • 775
#20latwykopu Chciałem skomentować wpis @idzpanwuj z #thebestofmirko, ale jako że ma mnie na czarnej to dam oddzielny wpis z paroma klasyczkami i perełkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
yourgrandma - #20latwykopu Chciałem skomentować wpis @idzpanwuj z #thebestofmirko, al...

źródło: comment_Wy2WSZPHI75xmAVtYs8TCozHKPgR0CGu

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 27.12.2025, 20:20:18 via Wykop
  • 10
@Lolenson1888:
https://wykop.pl/wpis/24377731/mirki-taka-sytuacja-jechalem-ze-szwecji-do-olsztyn
@miki4ever +3409
Mirki, taka sytuacja. Jechalem ze Szwecji do Olsztyna i wywalilem sie TIRem na zakrecie. Moja wina, niedostosowana predkosc. Niestety zdolnosc kredytowa wykorzystana na maksa, zrobilem juz remont i mam dlug na okolo 50000€. Splacilem chwilowka, ale tylko na pare dni. Moje pytanie, co robic?
więcej
  • Odpowiedz

2043

Morele i gwarancja RAM

Morele i gwarancja RAM

Zgodnie z gwarancją producenta przysługuje mi wymiana towaru, ale Morele podjęły sobie decyzję, że zwrócą mi pieniądze za które kupowałem RAM 2 lata temu.

Ozjasz_Goldberg
z
wykop.pl
dodany: 19.12.2025, 11:44:04
  • 453
  • #
    morele
  • #
    oszukujo
  • #
    ram
  • #
    komputery
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 19.12.2025, 13:15:36 via Wykop
  • 4
@wujek_zla_rada:
Jeśli byłby w stanie kupić dokładnie ten sam produkt za 5000zł to nie widzę problemu. Widzę problem w zwrocie kasy za który nie dostanę tego samego produktu w tym momencie.
josedra52
josedra52
05.12.2025, 21:48:24
  • 108
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 06.12.2025, 03:33:14 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
23.11.2025, 21:18:03
  • 237
#rolnikszukazony Oho, Roland będzie słynną scenę odgrywał
RobieZdrowaZupke - #rolnikszukazony Oho, Roland będzie słynną scenę odgrywał

źródło: rolnik-szuka-zony-dramatyczna-scena

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 23.11.2025, 23:39:21 via Wykop
  • 1
@RobieZdrowaZupke:
Nie oglądam. Co przedstawia kompozycja zdjęciowa pana z picrel? Jaki jest kontekst?
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki
01.11.2025, 10:01:50
  • 5
awans T1 do półfinału
vs
upadek wielkiego Gen.G
#leagueoflegends
Aniki - awans T1 do półfinału
vs
upadek wielkiego Gen.G
#leagueoflegends

źródło: mem3

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 01.11.2025, 10:06:34 via Wykop
  • 2
@Aniki:
Daj przynajmniej jakąś dobrą jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CptTeemo - @Aniki: 
Daj przynajmniej jakąś dobrą jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: aatfyd

Pobierz
  • Odpowiedz
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 27.09.2025, 15:36:29
  • 3
Łysy z zielonych jest jak ten gościu xD
#awanturaokase
CptTeemo - Łysy z zielonych jest jak ten gościu xD
#awanturaokase

źródło: 13626

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuroboros
Uuroboros
18.09.2025, 00:17:30
  • 353
Uuroboros

źródło: bq77q4wbjuof1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 18.09.2025, 04:52:20 via Wykop
  • 13
@moj_wykopowy_login: @ChillExecutiveOfficer
Nie pigułka tylko chcą cię po prostu upić.
  • Odpowiedz
janek_kombajnista
janek_kombajnista
06.08.2025, 05:17:05
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 06.08.2025, 06:50:56 via Wykop
  • 0
@Noami:
O co w tym chodziło bo nie pamiętam totalnie xD
  • Odpowiedz
MacronT1000
MacronT1000
20.07.2025, 07:45:48
  • 169
Witamy na Śląsku
MacronT1000 - Witamy na Śląsku

źródło: ezgif-660991b8ee3666

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 20.07.2025, 11:26:36 via Wykop
  • 43
@MacronT1000:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_O9JlN8YkJLIFLzBCMdtDqUVFECVy6Btd.gif
CptTeemo - @MacronT1000: 
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_O9JlN8YkJLIFLzBCMdtDq...

źródło: comment_O9JlN8YkJLIFLzBCMdtDqUVFECVy6Btd

Pobierz
  • Odpowiedz

416

Siedmiu lekarzy uznanych za winnych. Pierwsze takie orzeczenie w Polsce

Siedmiu lekarzy uznanych za winnych. Pierwsze takie orzeczenie w Polsce

Okręgowy Sąd Lekarski w Poznaniu wydał w piątek przełomowe orzeczenia w sprawie działań lekarzy podczas pandemii Covid-19. Siedmioro medyków uznano za winnych naruszenia zasad ochrony zdrowia.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 27.06.2025, 18:33:12
  • 103
  • #
    prawo
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    wiadomosci
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 28.06.2025, 05:57:33 via Wykop
  • -2
@Skrzycki:
Kolejny amnetyk :)
https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-marca-lagodniejsze-zasady-bezpieczenstwa-sprawdz-co-sie-zmieni
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 28.06.2025, 08:09:32 via Wykop
  • 2
@Skrzycki:
Widziałeś datę wrzucenia/zmiany obostrzeń?

322

Koniec Trzeciej Drogi. Hołownia: Ktoś wyszedł przed szereg

Pokaż treści 18+

Koniec Trzeciej Drogi. Hołownia: Ktoś wyszedł przed szereg

PSL i Polska 2050 rozstają się przyjaźnie i z szacunkiem, a koniec współpracy nie jest definitywny - podkreślił marszałek Sejmu Szymon Hołownia, komentując informację o końcu Trzeciej Drogi. "Jeżeli mówimy o Polsce 2050, to najbardziej prawdopodobne jest wchłonięcie, połączenie z K.O."

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 18.06.2025, 13:31:03
  • 157
  • #
    polska
  • #
    holownia
  • #
    trzeciadroga
  • #
    psl
  • #
    wybory
  • #
    polityka
CptTeemo
CptTeemo
CptTeemo 19.06.2025, 04:55:12 via Wykop
  • -8
@Vilgefort:
Odkąd Mentzen poparł Nawrockiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking