Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

973

Koszt ogłoszenia na otomoto

Koszt ogłoszenia na otomoto

Serio, 250zł za zwykłe ogłoszenie na miesiąc?

Zaboludek
Zaboludek
Zaboludek
z
wykop.pl
dodany: 22.04.2026, 14:10:36
  • #
    otomoto
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    pytanie
  • 262
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio, 250zł za zwykłe ogłoszenie na miesiąc?

Treści powiązane (8)

Na autoplac.pl za free
naked
z autoplac.pl
  • 331
CarCar - bezpłatne ogłoszenia z fajnymi autami
riDEr
z carcar.pl
  • 116

Komentarze (262)

najlepsze

James2000
James2000
James2000
22.04.2026, 14:13:16 via Wykop
  • 774
Tak wygląda monopol gdy nie ma konkurencji
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Saeglopur
Saeglopur
22.04.2026, 14:25:50 via Wykop
  • 166
@James2000: Konkurencji robi się co raz więcej. Otomoto i Allegro same sobie tą konkurencję zmotywowały. Firma sprzedająca części samochodowe płaci po ponad 3,5 tys zł na miesiąc za prowizje. Zaczęła się fala odejść od tej platformy na rzecz innych przy użyciu Baselinkera - i teraz największa beka: Baselinker zaczął podnosić ceny i też ludzie mają tego dość ludzie i powstają alternatywy :D Wolny rynek na szczęście tylko wieczny b----l i
  • Odpowiedz
Zaboludek
Zaboludek
Zaboludek
Autor
22.04.2026, 17:14:59 via Wykop
  • 136
@stary_emigrant: 250zł to jest sporo, tym bardziej jeśli dany samochód nie pójdzie w ciągu tego miesiąca
  • Odpowiedz
krol_europy
krol_europy
22.04.2026, 14:49:08 via Wykop
  • 354
tymczasem na mobile.de prywatne ogłoszenie kosztuje 0,00 EUR
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zaboludek
Zaboludek
Zaboludek
Autor
22.04.2026, 17:15:17 via Wykop
  • 89
@krol_europy: i taki portal powinien istnieć u nas
  • Odpowiedz
krol_europy
krol_europy
22.04.2026, 18:23:30 via Wykop
  • 74
@Petururururu: nie wiem co to za gunwo tu wrzucasz - masz prosto ze źródła
https://www.mobile.de/magazin/artikel/gebrauchtwagenverkauf-auto-inserieren-13368
i tak właśnie - ja w listopadze wystawiając tam auto nie zapłaciłem nic...
krol_europy - @Petururururu: nie wiem co to za gunwo tu wrzucasz - masz prosto ze źró...

źródło: wesghrtewsdafgr

Pobierz
  • Odpowiedz
deni28s
deni28s
22.04.2026, 20:08:19 via Wykop
  • 242
polecam autoplac
spytacie - a co to za gowno ? XD
uslyszalem ta reklame bo jest w yanosiku darmowym
wystawilem auto i po 3 tyg auta nie bylo, koszt 0zl
jakbym musial je trzymac powyzej miesiaca to chyab 15 czy 25zl nie pamietam
i w sumie jak teraz szukam auta to tam tez widze w 90% to co na olx/otomoto plus kilka takich ktorych nie ma drogich portalach
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siwy01
siwy01
siwy01
22.04.2026, 20:51:14 via Wykop
  • 50
@deni28s: z tym 90% to ciut przesadziłeś. Kibicuję im jak najbardziej, ale tam nie ma nawet 10% aut tych co na OLX i otomoto. Szukając konkretnych modeli wyskakuje mi 30-40, a tam 4. Fakt, czasami można coś trafić co nie pojawiło się na dużo za drogich stronach
  • Odpowiedz
Altar
Altar
23.04.2026, 01:02:54 via Wykop
  • 6
@deni28s: @siwy01: Sprawdziłem konkretne wyszukiwanie dwóch modeli Renault (oba łącznie), z różnicą 5 km zasięgu na niekorzyść OLX (bo mają inne zakresy). Autoplac: 4, OLX: 7 wyników. Not good, not terrible.
  • Odpowiedz
kowalzmetina
kowalzmetina
22.04.2026, 20:43:08 via Wykop
  • 127
Ceny ogłoszeń to jedna patologia. Drugą jest kompletny brak weryfikacji ogłoszeń. Przecież na tych portalach jest jeden wielki śmietnik, m.in. notoryczne ukrywanie VINu, czy masa ogłoszeń samochodów widmo zza oceanu za atrakcyjne ceny, a po wejściu w ogłoszenie - "sprowadzimy ci taki samochód POD DOM" xD Mam nadzieję, że ludzie zaczną szukać innych alternatyw dla Otomoto i Olx, bo to co się tam wyprawia to jakiś b----l.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
22.04.2026, 22:58:29 via Wykop
  • 9
@kowalzmetina: a czy myślisz że robiąc portal i mając niższe ceny jesteś w stanie nie mieć tego burdelu? jesteś w stanie utrzymać portal i jakaś moderację? Chciałbym zrobić alternatywę, ale jak przeanalizowałem koszta utrzymania takiego serwisu to obecna opłata jest śmiesznie niska.
  • Odpowiedz
monster-erni
monster-erni
23.04.2026, 01:51:10 via Wykop
  • 8
@kowalzmetina: Tak, ogólnie dla mnie sporowadzacze aut to patologia takich serwisów. To samo na FB pokazują auto sprowadzone ale ceny nie powiedzą tylko na Priv a na priv to ci jedynie mogą zaproponować sprowadzenie innego a nie podają ceny. Do tego mają widełki daty produkcji auta. Chcesz auto z 2010 za 40k pod dom to takiego ci nie sprowadzą bo przecież dla nich to żaden interes. A dla mnie żaden
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
22.04.2026, 14:49:57 via Wykop
  • 52
Korzystaj z autoplac.pl/sprzedajemy/marketplace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
22.04.2026, 22:58:53 via Wykop
  • 7
@DDexter: no to przepłacaj, za ituicyjnośc :D
  • Odpowiedz
Zaboludek
Zaboludek
Zaboludek
Autor
29.04.2026, 10:53:53 via Wykop
  • 0
Zapraszam: https://wykop.pl/link/7936093/stworzylem-konkurencje-dla-otomoto
@Zaboludek 11

Stworzyłem konkurencję dla otomoto

więcej
  • Odpowiedz
balrog84
balrog84
22.04.2026, 17:58:54 via Wykop
  • 38
Trochę zastanawia, że choć internet rozwinął się tak mocno przez 30 lat, to jednak rozwiązania działającego zupełnie bezpłatnie jakoś analogicznie choćby do torrentów brakuje w tej przestrzeni. Tzn. wiem, że istnieje wiele darmowych platform, ale jakoś ludzie nie potrafią skupić się wokół takiego rozwiązania, które byłoby zupełnie niezależne, bezpłatne i nie posiadało właściciela.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
22.04.2026, 20:04:45 via Wykop
  • 33
@balrog84: bo tutaj problem jest z użytkownikami. Od razu trafiliby się tacy co oszukują i potem larum na właściciela że nie sprawdza ludzi. A to jest bardzo czasochłonne zadanie.
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
23.04.2026, 18:55:25 via Wykop
  • 1
@balrog84: bo internet działa na zasadzie dodatniego sprzężenia zwrotnego:
- masz dużo klientów -> jesteś bardziej znany -> masz jeszcze więcej klientów
i w drugą stronę tak samo, na wielu rynkach jest jakaś regulacja że jak odjeżdżasz z cenami to klienci płyną do konkurencji a w necie, sofcie zauważ że jest 1 gracz i długo długo nic
  • Odpowiedz
SzuruSzur
SzuruSzur
22.04.2026, 14:46:48 via Wykop
  • 38
A myślałeś że dlaczego pozwalają aby w ogóle istniały ulepy bez vin+rejestracja+data 1 rejestracji wisiały jako większość, skoro można by to wymusić?
Oni mają gdzieś czy rozsypiesz się za pierwszym zakrętem ze swoją perełką. Ważne że ogłoszenie opłacone.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smiecituitam
smiecituitam
smiecituitam
22.04.2026, 15:55:26 via Wykop
  • 10
@jednorazowka: cały czas takie są, to samo z numerami rejestracyjnymi i data pierwszej rejestracji.
  • Odpowiedz
SzuruSzur
SzuruSzur
22.04.2026, 16:34:56 via Wykop
  • 40
@James2000: O, już mamy moderatora z otomoto. To teraz wróć do reszty sobie podobnych i wytłumacz im że vin powinien być PRAWDZIWY, dwa wymuście datę rejestracji oraz samą rejestrację. Ponieważ wszyscy wiemy że są to 3 dane wymagane do szybkiej DARMOWEJ weryfikacji na państwowym portalu. Ale przecież macie umowę z carfax czy innymi za raporty z dosłownie NICZYM za stówkę sztuka.
A, do tego zmieńcie 'powypadkowe' na 'pokolizyjne' bo regularnie
  • Odpowiedz
rotaredom
rotaredom
rotaredom
22.04.2026, 21:50:16 via Wykop
  • 19
OLX group to właściciel, a to to samo co otoDom.pl - chamskie ceny od kilku lat zrobili. To usługa cyfrowa, gotowy system. Niech nie pie... o kosztach i inflacji. Po prostu są PAZERNI. To samo co OLX. Tam widzę że za rzecz w cenie 2 piw w finalnym podliczeniu dla klienta jest 40% haraczu dla nich. Chore! Albo mam ogłoszenie za 10 PLN, proponują mi jakieś pakiety reklamowe za 20 zł? Poj...ło
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

denazyfikacja
denazyfikacja
23.04.2026, 20:21:00 via Wykop
  • 0
@rotaredom: i tak to właśnie wygląda, ja sobie sprzedaję ubrania/książki na olx i nagle prawie 50 ogłoszeń wrzucili mi do nieopłaconych, co parę dni wysyłają mi maila że znowu zakończyli jakieś moje ogłoszenia (wszystko wisiało na sprzedaż przez ponad rok i jakoś wcześniej im nic nie przeszkadzało XD)
  • Odpowiedz
Zaboludek
Zaboludek
Zaboludek
Autor
29.04.2026, 10:54:13 via Wykop
  • 1
Zapraszam: https://wykop.pl/link/7936093/stworzylem-konkurencje-dla-otomoto
@Zaboludek 11

Stworzyłem konkurencję dla otomoto

więcej
  • Odpowiedz
larkinflight
larkinflight
22.04.2026, 18:48:06 via Android
  • 18
poniosło ich srogo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zaboludek
Zaboludek
Zaboludek
Autor
29.04.2026, 10:54:19 via Wykop
  • 0
Zapraszam: https://wykop.pl/link/7936093/stworzylem-konkurencje-dla-otomoto
@Zaboludek 11

Stworzyłem konkurencję dla otomoto

więcej
  • Odpowiedz
Rst00
Rst00
22.04.2026, 20:42:30 via Wykop
  • 14
Jeszcze gdyby była jakaś gwarancja, że sprzedasz auto ale nie, nie dość że obecnie auto sprzedaje się ciężko (niektóre ogłoszenia, które śledzę to sprzedają się kilka miesięcy) to jeszcze są takie bzdury w wystawianiu że jak masz JDG i auto w działalności z fakturą VAT to w ogóle nie masz opcji "faktura VAT" do zaznaczenia przez co nie pojawisz się na liście wyników jak ktoś wyfiltruje "faktura VAT" xD Trzeba założyć konto
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nomariko
nomariko
23.04.2026, 18:22:53 via Wykop
  • 1
@szuwarek: 2-3 tygodnie to jak masz dość specyficzny model. Jak szukasz czegoś co dowiezie cię z punktu A do punktu B jak najniższym kosztem to takie auta schodzą w 2-3 dni.
  • Odpowiedz
Zaboludek
Zaboludek
Zaboludek
Autor
29.04.2026, 10:54:27 via Wykop
  • 0
Zapraszam: https://wykop.pl/link/7936093/stworzylem-konkurencje-dla-otomoto
@Zaboludek 11

Stworzyłem konkurencję dla otomoto

więcej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4399
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3229
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3126
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2376
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2040
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #motoryzacja
  • #samochody
  • #spam
  • #olx
  • #januszebiznesu
  • #allegro
  • #auta
  • #sprzedam
  • #oszukujo
  • #zalesie
  • #auto
  • #zakupy
  • #otodom
  • #heheszki
  • #pytanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking