Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoskiPrototyp

BoskiPrototyp

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18914
  • Znaleziska 11963
  • Mikroblog 6951
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 38
delulusional
delulusional
02.01.2026, 15:35:21
  • 340
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 02.01.2026, 19:55:11 via Wykop
  • 3
@delulusional: konfedebile i tak uwierzą
  • Odpowiedz
KontrproduktywnyAnalityk
KontrproduktywnyAnalityk
02.01.2026, 11:38:04
  • 682
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 02.01.2026, 19:50:42 via Wykop
  • 0
@KontrproduktywnyAnalityk: chłopie tam każdy miał psa więc będzie ciężko
  • Odpowiedz

1554

Złodziej kamery z filmu Konfitury jesnumer 1 w rankingu najlepszych kierowców

Pokaż treści 18+

Złodziej kamery z filmu Konfitury jesnumer 1 w rankingu najlepszych kierowców

Jak to możliwe? Ponieważ sam sobie daje plusy w trybie inkognito, lub w inny zanonimizowany sposób. Zapraszam do minusowania na tablica rejestracyjna

zawisza
z
tablica-rejestracyjna.pl
dodany: 02.01.2026, 09:14:02
  • 204
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    kierowcy
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 02.01.2026, 19:00:50 via Wykop
  • 15
Tak oglądam te filmiki konfitury i szczerze to największymi debilami (z małymi wyjątkami) są tam policjanci. Bo ja rozumiem mentalność przeciętnego seby w dresie, ale widzę że większość policjantów nie różni się od nich niczym poza tym że noszą mundury.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

47

Putin odłącza Rosjan od globalnego internetu, VPN nie pomaga.

Pokaż treści 18+

Putin odłącza Rosjan od globalnego internetu, VPN nie pomaga.

Po co im internet? Mają przecież konserwatywne wartości i niskie podatki.

Jariii
z
youtube.com
dodany: 02.01.2026, 13:01:28
  • 18
  • #
    rosja
  • #
    internet
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    neuropa
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 02.01.2026, 16:06:00 via Wykop
  • -1
To skąd teraz konfoidioci będą czerpać przekaz dnia?XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

539

Lista radnych którzy głosowali za wprowadzeniem SCT w Krakowie

Lista radnych którzy głosowali za wprowadzeniem SCT w Krakowie

Wszyscy wieszają psy na uśmiechniętym prezydencie (i słusznie), ale to radni z tych 2 klubów to przegłosowali.

obieq
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 31.12.2025, 07:03:16
  • 181
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    strefaczystegotransportu
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    polityka
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 01.01.2026, 04:46:37 via Wykop
  • -5
Nawet w Chinach czy Indiach sct działają i mają poparcie ludzi ale Polaczki oczywiście... "Chcą mnie odebrać wolność synek!"
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 01.01.2026, 10:12:40 via Wykop
  • -2
@RR_1905: to sprawdź sobie co to jest LEZ i jakie plany wdrażające mają na ten rok. Pierwsze pełne LEZ planowane na 2026 r. → W trzech miastach w stanie Maharashtra: Pune, Pimpri-Chinchwad i Chhatrapati Sambhajinagar.
Istniejące przykłady częściowych stref:
Taj Trapezium Zone (TTZ) wokół Taj Mahal w Agrze – zakaz wysokoemisyjnych pojazdów dla ochrony zabytku (od lat 90.).
Zero Emission Zones wokół Statue of Unity w Kevadiya (Gudżarat) – ograniczenia

1328

To jest napad!

Pokaż treści 18+

To jest napad!

Troglodyci kradną kamerę i próbują wyrwać telefon, ponieważ nie spodobało mi się ich nielegalne parkowanie, wskutek którego utrudniany jest ruch pieszych i rowerzystów oraz niszczony jest chodnik. Mimo strefy dostaw, i mimo że taki jeździk może wjechać na zwykły parking podziemny.

skeeto666
z
youtube.com
dodany: 01.01.2026, 08:12:02
  • 346
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 01.01.2026, 08:50:33 via Wykop
  • 367
Jazda z tą bandą złodzieji i troglodytów! Tacy ludzie nie powinni funkcjonować w społeczeństwie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 01.01.2026, 09:40:15 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
salo91
salo91
salo91
28.12.2025, 16:29:18
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 19:06:00 via Wykop
  • 0
@salo91: a nie jest? No sorry ale jesteśmy dosyć bogatym krajem. Gdyby rządziła konfa i ich deregulację, płatna służba zdrowia, jakieś karneciki itd. do tego zero nadzoru państwa nad produktami w tym żywnościowymi i prawem budowlanym to te wieżowce na zdjęciu opa wyglądały by z raczej jak te osiedla z Indii.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 20:07:18 via Wykop
  • 0
@salo91: gdyby nie socjalizm to mielibyśmy siłę roboczą i takiego Sławka tlumoka który zdobył doktorat na uniwersytecie ojca, na pierwszy biznes dostał pieniądze od ojca a teraz wystawia oferty pracy dla wykształconych za 2000 tys zł miesięcznie i obiecuje kucom i innym debilom że są biedni bo nie umia w biznes a trzeba było się uczciwie urodzić. Taka prawda Sławek to bananowe dziecko. Z---------l by w Biedronce gdyby nie jego
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 20:11:23 via Wykop
  • 0
@salo91: zresztą to co napisałem widać po jego twarzy od młodości ułana, z defektem oczu od patrzenia w monitor tv ps. A o jego wykształceniu świadczy choćby to jak go orali odnośnie prowadzenia biznesu i słynnego vatu... Tatuś dał doktorat pieniądze ale i teligencja przepadła j------u banankowi slabkowi.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 20:23:53 via Wykop
  • 0
@salo91: mielibyśmy rozwarstwienie społeczne baranie jeden... Płatna edukacja. Podwyższona śmiertelność płatna służba zdrowia. Samowolkę budowlana, pożary zawalenia budynków, śmierć obywateli - deregulację.
Mógłby cię ktoś r------ł jadąc 100 przez miasto i twoja szansa na przeżycie wynosiła by 7% taki Janusz biznesu jak slabek mógłby ci dać 12 zł na godzinę i z---------j po 16 h bo nie ma ustalonego czasu pracy. Mógłbyś w-------a mięso z psa ze schroniska zamiast kurczaka.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 29.12.2025, 08:12:31 via Wykop
  • 0
@salo91: źródło chcesz kucyku? Gdzie studiował ten bananowy kid? Na uniwersytecie zarządzanym przez ojca i od niego obaj bracia dostali wspomaganie na start. W szkole był pewnie średni skoro nie umie w rozliczenie parti z subwencji. Taka prawda kucu a źródło znajdź sobie sam, pogoogluj a nie oglądaj tiktoki
  • Odpowiedz

748

Zabity przed dyskoteką. Cios w głowę prawdopodobnie zadany kastetem

Pokaż treści 18+

Zabity przed dyskoteką. Cios w głowę prawdopodobnie zadany kastetem

Zabójstwo przed wiejską dyskoteką. 18-latkowi zadano cios w głowę, po którym nie udało się chłopaka uratować. W moim regionie mówi się na takie wiejskie imprezy "sztachet party".

Qrzysio
z
moja-ostroleka.pl
dodany: 27.12.2025, 12:23:18
  • 260
  • #
    zabojstwo
  • #
    dyskoteka
  • #
    wies
  • #
    policja
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 19:18:43 via Wykop
  • -3
@enten: Twój komentarz zrobił mi dzień

5

Sezon na Grzegorza Brauna TRWA

Sezon na Grzegorza Brauna TRWA

W politycznych annałach mijającego 2025 roku, obok nowego prezydenta i byłego marszałka Sejmu, zapisze się zapewne także Grzegorz Braun. Wiele jednak wskazuje na to, że ten wizerunkowy sukces politycznego ekscentryka ma póki co, na szczęście, charakter sezonowy

gheost1410
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.12.2025, 19:02:12
  • 3
  • #
    braun
  • #
    konfederacja
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    pis
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 19:13:45 via Wykop
  • -4
Kto kur...a głosuje na tego ruskiego czopka? Jakim trzeba być antypolakiem by to robić? Ludzie w historii Polski były wzloty i upadki. Mieliśmy wzlot bo weszliśmy do UE jeździmy coraz lepszymi drogami jemy dobrej jakości jedzenie, mamy pracę, wsparcie wspólnoty, rynki zbytu. A mariuszki z magazynu z IQ ameby głosują na tego oszołoma. Jpd. Ten kraj jak ma za dobrze to zawsze go podkopują właśni obywatele. Naród wspaniały tylko ludzie k---y i
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CoDwa
CoDwa
CoDwa
27.12.2025, 21:52:16
  • 3
Mentzen nie chwali wyzysku, tylko pokazuje fakty
Dubaj rośnie bo ktoś tam pracuje a nie dlatego że UE klepie kolejną dyrektywę o zakrzywieniu banana.
To nie jest bajka o raju, tylko zimny prysznic dla Europy, która utknęła w debacie o zaimkach, LGBT i płonącej planecie podczas gdy reszta świata liczy pieniądze i stawia wieżowce.

"80–90% imigrantów" - no właśnie ii jakoś kraj się nie zawalił nie płonie jak paryskie przedmieścia,
nie potrzebuje 300 stron regulacji,
CoDwa - Mentzen nie chwali wyzysku, tylko pokazuje fakty 
Dubaj rośnie bo ktoś tam pr...

źródło: brave_Qg2KefbaKN

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 07:05:53 via Wykop
  • 1
@CoDwa: Dubaj rośnie bo ma pieniądze z ropy i tanią siłę roboczą sprowadzana z zagranicy. Tak reszta świata stawia wieżowce i stawia też na OZE. Takie Chiny już wyprzedziły Polskę jeśli chodzi o udział OZE w całościowym bilansie energetycznym i trend ten się utrzymuje Polska ok 29% Chiny ok 39% ale najlepiej jest ciągle powtarzać słynne planeta płonie i mieć dziurę w mózgu zamiast wiedzy. Indie idą ta samą drogą.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 07:13:35 via Wykop
  • 0
@CoDwa: a no i LGBT, tutaj też kłania się twoja wiedza z szurskich tiktokow. Chiny również regulują tą kwestię prawnie, tak jak zresztą inne państwa świata. Ty po prostu o tym nie wiesz bo czerpiesz wiedzę od slabka i innych plaskoziemcow z konfederacji którzy bystrością nie grzesza. O zgrozo skoro oni są tak mało inteligentni to jak "inteligentni" muszą być ludzie którzy głosują na tych populistów którzy zbierają kapitał polityczny
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 11:22:29 via Wykop
  • 0
@nick230: sam się doedukuj bo czerpiesz chyba dane od szwagra który za dużo wypił wg danych z 2024-25 to ok 50% przy czym należy pamiętać że gdyby nie ropa to nie byli by teraz atrakcją dla bogatych.
"Według najnowszych dostępnych analiz (z 2024–2025 roku), dochody z ropy i gazu odpowiadają za około 50% całkowitych przychodów budżetowych rządu ZEA"
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 11:32:03 via Wykop
  • 0
@nick230: tobie się chłopczyku pomyliło z tym że odpowiadają za 5% światowej produkcji paliw kopalnych.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 12:21:56 via Wykop
  • 0
@CoDwa: tak a całe zaplecze porty lotniska itd powstały tam dzięki odkryciu potężnych ławic ryb w latach 90 XD idz przenieś tam swoje życie. Ale polecam taki filmik ciemna strona Dubaju na YT. Dowiesz się jak ludzie, wykształceni zostali tam z niczym i bez możliwości opuszczenia tego raju...
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 13:29:02 via Wykop
  • 0
@nick230: to jak będziemy mieli tyle złóż by zainwestować w taka infrastrukturę to daj znać. Bogactwo Norwegii też wynika z posiadanych złóż o złoża też toczy się wojna na Ukrainie więc to jest słowo klucz. O tym jak tam się żyje przeciętnemu dobrze wykształconemu człowiekowi nie warto mówić bo to jest właśnie wyzysk i forma nowoczesnego niewolnictwa a nie podatki o które tak płaczecie. @nick230 a ty cicho tam
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 18:51:46 via Wykop
  • 0
@nick230: sam jesteś chory psychicznie... Jeśli uważasz że ktoś z innej prowincji ZEA nie inwestuje kasy z ropy w Dubaj po pompie jaka oni otrzymali w latach 90... Więc mimo oficjalnych statystyk każde inwestycje w nowe hotele pensjonaty wyspy itd pochodzą tam z ropy.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.12.2025, 18:58:27 via Wykop
  • 0
@nick230: to tak jak u nas ktoś chciałby inwestować w jakąś wieś na pograniczu z Białorusią i stawiać tam biedronkę mimo iż ma do wyboru np pogranicze ze Słowacją. Nie twierdzę że jesteś konfederata ale posługujesz się podobna logiką, jeśli mówimy o USA to nie wymieniamy konkretnego stanu, tak samo z Chinami. Posługujesz się uproszczona logiką tak jak kolega wyżej. Może i lepiej zinterpretował dane ale błędnie założył że Dubaj
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
27.12.2025, 20:16:01
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 27.12.2025, 20:30:04 via Wykop
  • 2
@PopeLeon: idealne podsumowanie tego dzbana, idola mariuszkow z magazynu.
  • Odpowiedz
Leonard332211
Leonard332211
27.12.2025, 05:37:36
  • 3
PiS i PO się kłócą która partia gorsza a Konfederacja ma przekaz my jesteśmy najlepsi #konfederacja #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 27.12.2025, 11:48:36 via Wykop
  • 0
czyli zabralbyś pieniądze ludziom i dał Tuskowi czy innym urzędnikom na kible za ponad pół miliona zł? A Ikea jest Polska?


@Leonard332211: a wiesz ile firm stolarskich produkuje pod ike? Albo pod takie BMW czy Fiata? Co do kibli, to znowu najadles się gównianej propagandy konforuskich. Zaskoczę cię ruski czopku, kibel to nie tylko dziura w ziemi.
  • Odpowiedz

756

Znamy ceny prądu z wiatraków na morzu. Nie będzie tanio

Pokaż treści 18+

Znamy ceny prądu z wiatraków na morzu. Nie będzie tanio

Czyli absurd OZE. Może i drogo kosztuje budowa ale za to będziesz miał też drogi prąd

pangkor
z
businessinsider.com.pl
dodany: 26.12.2025, 09:20:27
  • 318
  • #
    energetyka
  • #
    oze
  • #
    klimat
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 26.12.2025, 16:13:36 via Wykop
  • -2
Połowa komentujących albo nie czytała artykułu albo ma ewidentnie problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Kontrakt długoterminowy o którym mowa gwarantuje nam stałe ceny prądu na lata. Ale pelikany wychowane na szurskich tiktokach nie potrafią w czytanie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1388

Ustalono tożsamość autorów dezinformacji o 12-latce z Jeleniej Góry

Pokaż treści 18+

Ustalono tożsamość autorów dezinformacji o 12-latce z Jeleniej Góry

Dolnośląska Policja przy współpracy z funkcjonariuszami z Kielc i Krakowa ustaliła tożsamość dwóch osób, które rozpowszechniały dezinformację o rzekomym ukraińskim pochodzeniu podejrzanej o zabójstwo w Jeleniej Górze

delulusional
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.12.2025, 07:56:59
  • 351
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    policja
  • #
    jeleniagora
  • #
    onuce
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 23.12.2025, 18:32:40 via Wykop
  • -1
Konfoszury nigdy się nie nauczą
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 23.12.2025, 22:55:31 via Wykop
  • -6
@lukasz9889: każdy kto głosuje głosował na konfederusje tak naprawdę obciagal Putinowi... Taka prawda kucu
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
22.12.2025, 06:23:27
  • 908
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 22.12.2025, 18:25:06 via Wykop
  • 1
@PIAN--A_A--KTYWNA: ale taguj poprawnie #konfederacja
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 27.11.2025, 03:32:23
  • 30
#apetor
(╯︵╰,)
BoskiPrototyp - #apetor
(╯︵╰,)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
27.11.2025, 12:52:14 via Wykop
  • 1
@Typhon: mi też... Był jedyny w swoim rodzaju. Mam ustawione przypomnienie. Zmienił mi życie
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
27.11.2025, 12:54:17 via Wykop
  • 0
@Foxbat: tak jak twoja matka zpomniala ze juz nie bierze antykoncepcji
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
27.11.2025, 13:01:51 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
27.11.2025, 16:24:02 via Wykop
  • 1
@kvasir09: wladnie o to chodzi
  • Odpowiedz

478

31.500 zł mandatów i 210 punktów karnych dla ukraińca

Pokaż treści 18+

31.500 zł mandatów i 210 punktów karnych dla ukraińca

Po pościgu ulicami Gdańska policjanci zatrzymali 22-letniego ukraińca, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty karne, został ukarany mandatami na kwotę 31.500 zł i 210 punktami karnymi. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi kara 5 lat więzienia.

Hellicon
z
policja.pl
dodany: 18.11.2025, 11:11:38
  • 87
  • #
    polskiedrogi
  • #
    ukraina
  • #
    samochody
  • #
    polska
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.11.2025, 15:44:36 via Wykop
  • -3
@robolol: dobrze ze wiemy my... Wyborcy prostych i niskich podatków
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.11.2025, 15:46:03 via Wykop
  • -4
@MrAndy: dla tepych wykopków
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.11.2025, 15:48:03 via Wykop
  • -30
@marpi123: jakby idtnialy kary typu kastracja to byd sam tego nie napisał... A twoj ojciec by szukal kogos do wylizania dziurki

2106

Jakub Kosikowski: Będziemy patrzeć jak NFZ płonie

Jakub Kosikowski: Będziemy patrzeć jak NFZ płonie

Rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej, Jakub Kosikowski, pytany o nastroje w środowisku stwierdził, że będą patrzeć jak NFZ płonie. Żaden strajk nigdy nie ruszył systemu tak jak ruszy to co oni chcą wprowadzic. Życie pacjenta przede wszystkim xD

Makavlani
z
x.com
dodany: 03.11.2025, 09:12:54
  • 523
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    medycyna
  • #
    pracbaza
  • #
    empatia
  • #
    primumnonnocere
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 03.11.2025, 19:35:43 via Wykop
  • -2
No patrzę i co
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 03.11.2025, 19:39:23 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
  • Strona 7 z 21
  • >

Boski Syn niestety prototyp

  • chory człowiek w chorym świecie, na wykopie czuje się jak w domu.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.06.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking