Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Badbehaviour

Badbehaviour

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 724
  • Znaleziska 78
  • Mikroblog 646
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (19)
  • Komentowane (234)
  • Plusowane (393)
32cm
32cm
11.05.2026, 04:42:37
  • 1793
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
32cm - Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a pr...

źródło: FB_IMG_1778474329940

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
11.05.2026, 04:45:40 via Wykop
  • 1091
@32cm: i to jeszczcze husqvarna za 6k. Masakra.
Czyli oni podaja areal jaki ma kosić i jak dobierzesz do 1000m2 to nie skosi 1200 bo to jej limit. A jak chcesz większa to musisz dać 17 tys. Niezle. Masz te kosiarkę? Ile metrów dziennie kosi do tego limitu?
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
11.05.2026, 05:14:08 via Wykop
  • 1316
@32cm: loooooooll co? Serio czy baitujesz? Ale jak niby ograniczają to odgórnie? To jest standardowa praktyka wśród takich sprzetów czy oni tak polecieli w huia?
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
04.05.2026, 14:46:58
  • 65
360 no scope
#f1
QRQ - 360 no scope
#f1

źródło: ezgif-4cfc3dcbe262e7ac

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
04.05.2026, 14:49:44 via Android
  • 53
@QRQ: Perfekcyjny piruet
fevo - @QRQ: Perfekcyjny piruet

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
04.05.2026, 16:18:16 via Wykop
  • 20
@QRQ: Musiał obejrzeć się za siebie by sprawdzić, jak daleko jest reszta stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Infex
Infex
04.05.2026, 14:12:52
  • 84
#f1..
Infex - #f1..

źródło: 1000071445

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niechcetukonta
niechcetukonta
04.05.2026, 14:25:33 via Wykop
  • 19
@Infex:
niechcetukonta - @Infex:

źródło: xhdik7e5c2zg1

Pobierz
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
04.05.2026, 14:32:59 via Wykop
  • 45
@Infex:
QRQ - @Infex:

źródło: ezgif-44fc3d82c7c60bfd

Pobierz
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
04.05.2026, 11:52:02
  • 1095
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #lewandowski #lewandowska
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #lewandowski #lewandow...

źródło: 1000016939

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7050
7050
04.05.2026, 12:02:32 via Wykop
  • 87
@ZarodziecMalaryczny997: powinno być "LAFYRYNDA" (ʘ‿ʘ) ale i tak plusik
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
04.05.2026, 12:44:20 via Wykop
  • 204
@ZarodziecMalaryczny997: o gurłą na tej przeróbce Lewy wyglądaj jak Wiesław Paleta xD
Blaskun - @ZarodziecMalaryczny997: o gurłą na tej przeróbce Lewy wyglądaj jak Wiesław...

źródło: 250

Pobierz
  • Odpowiedz
raszko754
raszko754
26.04.2026, 21:20:45
  • 74
Trzeba przyznać że Sylwek Wardęga wyszedł z twarzą po tym streamie
no i z dyktafonem w dupie
#latwogang #primemma #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
26.04.2026, 21:21:25 via Wykop
  • 16
@raszko754: Mam nadzieję, że chłopaki sprawdzili spłuczkę, czy tam Sylwek czegoś nie zostawił
  • Odpowiedz
k.....w
konto usunięte 26.04.2026, 21:28:38 via Wykop
  • 13

Komentarz usunięty przez moderatora

ShadyTalezz
ShadyTalezz
25.04.2026, 09:25:28
  • 978
Robercik Lewandowski to milioner którego jeden zegarek jest warty ~1 mln pln i:

- wziął od państwa dotacje na 40 milionów(więcej niż cała zbiórka) na "biznes", który upadł
- nie placi pracownikom za pracę
- zalega z fakturami
- ma niejasne akcje z podatkami
ShadyTalezz - Robercik Lewandowski to milioner którego jeden zegarek jest warty ~1 ml...

źródło: cpUk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8yNDJkMjVmMmNiMzQ3NDU4NzBhYTA1NTY0ODBjYmE4YS5qcGeSlQMAAM0HgM0EOJMFzQlgzQTs3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
25.04.2026, 09:35:09 via Wykop
  • 382
@ShadyTalezz: a najwazniejsze taki kapitan że nawet na mundial się nie dostaliśmy xD
  • Odpowiedz
Spowiedniczka-Stalina
Spowiedniczka-Stalina
25.04.2026, 09:53:46 via Wykop
  • 287
@ShadyTalezz: Ha tfu na niego, zaiebiście zasługuje na to, co żonka z nim robi.
Ale on jest KIIMŚ KUHWA KIIIMŚŚ KWIIIII
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
15.04.2026, 13:00:45
  • 52
#f1 #poznan #patodeweloperka
MrRedz - #f1 #poznan #patodeweloperka

źródło: 1000036836

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
15.04.2026, 13:07:27 via Wykop
  • 15
@MrRedz: Dino by się jeszcze przydało
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
15.04.2026, 13:44:54 via iOS
  • 17
@Logistyk_z_Cadillaca: za bogata okolica na dino
  • Odpowiedz
panDario
panDario
07.04.2026, 23:05:57
  • 365
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyTroll
CzarnyTroll
07.04.2026, 23:06:38 via Wykop
  • 181
@panDario: o c--j xD
  • Odpowiedz
rozdartapyta
rozdartapyta
07.04.2026, 23:09:14 via Wykop
  • 401
@panDario: zawarli deal jakich jeszcze nie było, najlepszy deal
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
07.04.2026, 16:22:39
  • 2073
Reuters:
Dwa ładunki jądrowe opuściły Amerykańską bazę „Cotton World” - stanowią one uzbrojenie rakiet <Fall-US> których użycie potrafi mieć wpływ na miliony istnień.

#iran #usa #trump #wojna
nonOfUsAreFree - Reuters:
Dwa ładunki jądrowe opuściły Amerykańską bazę „Cotton World...

źródło: IMG_7565

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goijden
Goijden
07.04.2026, 16:24:38 via Wykop
  • 622
@nonOfUsAreFree: XDDDDD
  • Odpowiedz
Mirek-Emek
Mirek-Emek
Mirek-Emek
07.04.2026, 16:30:32 via Android
  • 1004
@projekt-wswswsws: ale czytajcie te wpisy dokładniej. Autorze piękny mem, jeden z lepszych ostatnio. Zrobiłeś dzień lepiej niż pomarańczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widelec_
Widelec_
07.04.2026, 08:38:57
  • 1315
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Professor_Of_Logic
Professor_Of_Logic
07.04.2026, 08:59:18 via Wykop
  • 466
lepiej wybrać polską markę Dafi


@Widelec_: Właścicielem Dafi jest pan o nazwisku Bursztein tak że, ekhm, nie wiem czy to dobry zamiennik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Szinako
Szinako
07.04.2026, 09:19:41 via Wykop
  • 902
Właścicielem Dafi jest pan o nazwisku Bursztein tak że, ekhm, nie wiem czy to dobry zamiennik ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Professor_Of_Logic: Mimo wszystko przyjechał tutaj z Ukrainy kilkadziesiąt lat temu i rozwinął biznes w Polsce, i to tutaj są zakłady produkcyjne. A jego firmy zatrudniają kilkuset ludzi więc zdecydowanie lepsza alternatywa, chociaż nazwisko boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
05.04.2026, 08:03:10
  • 63
#gimbynieznajo
Mega_Smieszek - #gimbynieznajo

źródło: 1000015823

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
Autor
05.04.2026, 08:11:34 via Wypiek
  • 8
@Ademu O wszystko xD Ten album to w ogóle 20/10
  • Odpowiedz
NordAzazel
NordAzazel
05.04.2026, 09:43:14 via Wykop
  • 4
@Mega_Smieszek: aż musiałem sobie puścić, czasy jak wszyscy za gówniaka próbowaliśmy tańczyć breakdance xD https://www.youtube.com/watch?v=7sm8z5YVB_A
NordAzazel - @MegaSmieszek: aż musiałem sobie puścić, czasy jak wszyscy za gówniaka p...
  • Odpowiedz
Lacik
Lacik
05.04.2026, 04:44:44
  • 1306
#wielkanoc
Lacik - #wielkanoc

źródło: image_picker_5E7C8930-C497-4194-AB7C-E35D74ECD4A2-29881-000002B5C993891E

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SHOGOKI
SHOGOKI
05.04.2026, 07:05:44 via Android
  • 50
@Lacik: na pewno się Najman uśmiechnie jak już p------i śniadani i ktoś mu to podeśle.
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
05.04.2026, 07:14:28 via Wykop
  • 33
@Lacik:
Logytaze - @Lacik:
  • Odpowiedz
reveh
reveh
02.04.2026, 01:31:12
  • 422
Jesteśmy coraz bliżej zwycięstwa

#usa #iran #wojna
reveh - Jesteśmy coraz bliżej zwycięstwa 

#usa #iran #wojna

źródło: b-Y27E75nfWJHGMHotJ9pK-NroD0O830EDBQaBlh_gI

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
02.04.2026, 01:34:24 via Android
  • 111
@reveh: ale z-----l na końcu, warto było czekać
  • Odpowiedz
Pas-ze-mna-owce
Pas-ze-mna-owce
02.04.2026, 01:49:20 via Wykop
  • 286
@reveh: to jak Kaczyński na każdej miesiecznicy od 2010 mówi, że są coraz bliżej prawdy xd
  • Odpowiedz
echhhhhhhhhhh
echhhhhhhhhhh
echhhhhhhhhhh
31.03.2026, 12:46:35
  • 562
nie giełduję, ale regularnie przeglądam tag #gielda, bo jest bardzo śmiesznie i jak wam na mnie chociaż trochę zależy, to postujcie dalej, bo inaczej zacznę z wami inwestować, a ja tego nie chce
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
31.03.2026, 12:47:25 via Wykop
  • 125
@echhhhhhhhhhh: przyłącz się do zabawy (to nie jest porada inwestycyjna) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
maceprotariusz
maceprotariusz
31.03.2026, 12:49:26 via Wykop
  • 207
@echhhhhhhhhhh:
maceprotariusz - @echhhhhhhhhhh:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
28.03.2026, 01:31:22
  • 301
Od kiedy kupiłem airfrajera to piekarnika w sumie nie włączam. Drugim wielkim plusem na pewno jest to, że teraz nie jestem jedynym frajerem w tym domu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tetsuya
Tetsuya
28.03.2026, 05:41:06 via Wykop
  • 5
@Lujdziarski: ja po kupnie frajera nigdy juz nie użyłem kuchenki mikrofalowej
  • Odpowiedz
kapitan-serwatka
kapitan-serwatka
28.03.2026, 07:04:10 via Wykop
  • 35
@Tetsuya:

ja po kupnie frajera nigdy juz nie użyłem kuchenki mikrofalowej

Minus frajera jest taki, że trzeba go czyścić a kuchenki mikrofalowej nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dvnx
dvnx
28.03.2026, 05:34:52
  • 733
dvnx

źródło: IMG_4759

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

djtartini1
djtartini1
28.03.2026, 06:56:59 via Wykop
  • 255
@dvnx: Na pierwszym zdjęciu odpoczywają po pracy więc technicznie nie leniuchują.
  • Odpowiedz
lordprzegrywus
lordprzegrywus
lordprzegrywus
28.03.2026, 08:33:22 via Wykop
  • 127
@djtartini1: i w skarpetkach siedzą a nie w obsranych buciorach
  • Odpowiedz
Anonek463
Anonek463
27.03.2026, 08:54:36
  • 392
Co to za g---o? P---b*ło was #inpost?
#j--------e
Anonek463 - Co to za g---o? P---b*ło was #inpost? 
#j--------e

źródło: image_picker_DBB3EFCB-BBE8-4EF5-B8D2-057209E584DC-8271-000000BDEE3B8DD0

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
27.03.2026, 09:07:31 via Android
  • 237
@Afrobiker: ten mnie to wuriwa, darowali by sobie ta animacje
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
27.03.2026, 10:01:44 via Wypiek
  • 525
@Afrobiker nie po to wydali miliony w hatfu agencji kreatywnej co im wymyślili pieska żebyś teraz go nie oglądał
  • Odpowiedz
nieustawne_lustro
nieustawne_lustro
nieustawne_lustro
22.03.2026, 15:43:07
  • 665
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat
22.03.2026, 15:45:44 via Android
  • 54
@nieustawne_lustro: taco juz obsrany siedzi bo pogrozil ze zbombarduje elektrownie w iranie a tak naprawde wuja zrobi XD
  • Odpowiedz
a.....u
a.....u
konto usunięte 22.03.2026, 16:04:40 via Wykop
  • 130
@nieustawne_lustro: najbardziej podoba mi się czy coś było demokratyzowane
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
03.03.2026, 19:05:07
  • 2812
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
03.03.2026, 19:06:21 via Wykop
  • 450
@smutny_kojot: Ech Hiszpanie szczwane lisy a najlepsze ich
  • Odpowiedz
Mihu_
Mihu_
Mihu_
03.03.2026, 19:07:12 via Wykop
  • 298
@smutny_kojot: pozdrawiam rodziców, byłem tu przed gorącymi
  • Odpowiedz
reseted
reseted
20.02.2026, 17:26:06
  • 39
#f1

To dla wszystkich siedzących w pociągu: Karolek WDC Klekle XD
reseted - #f1

To dla wszystkich siedzących w pociągu: Karolek WDC Klekle XD

źródło: temp_file395922255047812040

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
20.02.2026, 17:41:38 via Wykop
  • 9
@reseted: hihi hihi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
20.02.2026, 17:45:22 via Android
  • 4
@RitmoXL To będzie zdrowy Karolek! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking