Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AshDash
AshDash

AshDash

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2618
  • Znaleziska 703
  • Mikroblog 1915
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 29
Federasta
Federasta
09.04.2025, 21:24:09
  • 3
Po dzisiejszych wzrostach wyjdę w okolice zera ze swoimi ETFami i plus niezły zysk na złocie. Miało być inwestowanie długoterminowe, a mam ochotę s--------ć z tego kasyna.
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 09.04.2025, 21:28:42 via Wykop
  • 0
pierwsze ETFy kupione w piątek i poniedziałek, też jutro rano wychodzę
  • Odpowiedz
b.....k
b.....k
konto usunięte 09.04.2025, 21:15:38
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 09.04.2025, 21:26:07 via Wykop
  • 0
@bluffek: na ETFach też może być ładnie czerwono, przy tej zmienności to nawet gorsze instrumenty niż dowolne inne
  • Odpowiedz
AshDash
AshDash
AshDash 06.06.2024, 12:31:30
  • 0
Patrzcie co #ai może zrobić z Papieżem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tool to runawayml.com, można za darmo się pobawić i animować obrazki. Nawet jest możliwość zaznaczenia które elementy powinny się ruszać!

Ja zaznaczyłem ręce i kamień, dałem prompta: "throw this rock" ᕦ(òóˇ)ᕤ

#heheszki
AshDash - Patrzcie co #ai może zrobić z Papieżem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tool to runawayml.com...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

look997
look997
07.06.2024, 16:09:47 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
03.06.2024, 04:36:09
  • 2627
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 03.06.2024, 16:04:53 via Wykop
  • 1
@MakaronowyStwor: takie komentarze są krzywdzące, nie pisz tak proszę. Wzbudza tylko obojętność w obywatelach. Trzeba siać oburzenie by demokracja mogła działać!
  • Odpowiedz
AshDash
AshDash
AshDash 11.05.2024, 22:02:00
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viero
viero
03.05.2024, 09:27:45
  • 184
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 04.05.2024, 05:47:30 via Wykop
  • 0
@viero: idź na terapię, dobre antydepresanty potrafią zmienić wszystko o 180°. Zmień styl życia - nawet na siłę, to może bardzo poprawić jakość życia
  • Odpowiedz
Bergi
Bergi
19.04.2024, 14:30:27
  • 344
Siema, prowadzę badania do pracy magisterskiej - dlatego potrzebuję waszych odpowiedzi.
Więc robię #rozdajo na 100 PLN bliczkiem. Losowanie za tydzień jednej osoby z plusujących ten wpis + screen w komentarzu, że wypełniłeś/aś ankietę.

Ankieta krótka i mam nadzieję przyjemna - temat zakupu nowego telefonu i znajomości marki.
Link do ankiety:
https://forms.gle/xoKGTNtrFVV1Dpyg7
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 20.04.2024, 07:01:06 via Wykop
  • 1
@Bergi:
AshDash - @Bergi:

źródło: 1000007836

Pobierz
  • Odpowiedz

363

Afera w NCBiR. "Na Nowogrodzkie boją się taśm."

Pokaż treści 18+

Afera w NCBiR. "Na Nowogrodzkie boją się taśm."

- NCBiR ma budżet, jaki mają miasto Łódź czy Wrocław. Do wydania jest tam 5 miliardów rocznie. W porównaniu z tym wille ministra Czarnka to "drobne". Afera w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju stała się na tyle dużym problemem dla władzy, że do dymisji podał się wiceminister Jacek Żalek.

spere
z
tokfm.pl
dodany: 11.03.2023, 06:41:00
  • 25
  • #
    bekazpisu
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
AshDash
AshDash
AshDash 11.03.2023, 20:13:53 via Wykop
  • 22
@corran: to co piszesz jest bardzo szkodliwym memem dla społeczeństwa - utwierdza społeczeństwo, że nic nie możemy zrobić.
To nie jest prawda, nie musimy skończyć jako bezsilni obywatele niczym w Rosji czy Chinach.
Opór zawsze ma sens! kropla drąży skałę, nigdy nie wiesz kiedy pojawi się efekt kuli śniegowej
affairz
affairz
01.06.2022, 19:12:40
  • 67
7% na 3 mieś bez haczyków do pół bańki
a jak tam ROI na kurnikach?
#nieruchomosci #oszczedzanie #lokaty #inwestycje
affairz - 7% na 3 mieś bez haczyków do pół bańki
a jak tam ROI na kurnikach?
#nieru...

źródło: comment_16541107307IipGd9bOopMH6nLoGmuGS.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 02.06.2022, 13:07:20
  • 0
komuś już założyli?
nie czeka się tygodniami jak swego czasu na Toyocie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AshDash
AshDash
AshDash 14.05.2022, 20:42:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jest i weselna kapela
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 14.05.2022, 20:24:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przynajmniej nie musiał się przebierać
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....i
w.....i
konto usunięte 06.05.2022, 06:33:45
  • 790
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 06.05.2022, 12:39:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przecietnyczlowiek: gdzie? tutaj nic takiego nie ma, jest 3,5% do 100k
  • Odpowiedz
Swiecorek
Swiecorek
01.05.2022, 23:06:20
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 02.05.2022, 11:16:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Swiecorek: po złożeniu takiego PIT-36L widzisz go gdzieś na e-urzędzie skarbowym?
Pytam, bo poprzedni PIT-36 za 2020 jest widoczny, a L już nie...

Ja składałem przez wfirme i totalnie bez problemu. UPO jest, walidowałem dodatkowo przez Adobe z wtyczką edeklarację, chyba nawet 64bit.
Ważne było, by to odpalać przez program, a nie przez przeglądarkę i działało od razu.
  • Odpowiedz

1533

Wdowy po rosyjskich żołnierzach dostają od rządu…śmieszną kwotę

Pokaż treści 18+

Wdowy po rosyjskich żołnierzach dostają od rządu…śmieszną kwotę

Rosyjskie władze postanowiły pomóc wdowom po żołnierzach zabitych na froncie wojny jaką Rosją rozpętała w Ukrainie. Wysokość jednak tej pomocy może bardziej wdowy zirytować niż im pomóc.   W rosyjskich gazetach pojawiły się informacje o pomocy jaką rząd przeznacza dla wdów po jak to...

Poznews
z
wpoznaniu.pl
dodany: 26.04.2022, 09:57:07
  • 204
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
AshDash
AshDash
AshDash 26.04.2022, 12:51:20
  • 5
nie jestem rusofilem ani onucą, ale sprawdziłem newsa zanim przekazałem go dalej:
- 11000 rubli jest za pochówek dowolnego obywatela, ale może być to kwota aż do 20k.
Źródło prosto z ich prawa:
https://tiny.pl/98256

- Za żołnierza mają osobny budżet, ale nigdzie jeszcze nie znalazłem jaka to jest kwota. Ta strona sugeruje, że aż 3mln rubli:
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AshDash
AshDash
AshDash 26.04.2022, 22:31:19
  • 1
@bungaBunga: to nadal tytuł jest mylący, bo mówi o "Wdowach po rosyjskich żołnierzach"
LordMrok
LordMrok
26.04.2022, 04:20:07
  • 591
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 26.04.2022, 11:27:40
  • 0
@LordMrok: nie jestem rusofilem ani onucą, ale sprawdziłem newsa zanim przekazałem go dalej:
- 11000 rubli jest za pochówek dowolnego obywatela, ale może być to kwota aż do 20k.
Źródło prosto z ich prawa:
https://tiny.pl/98256

- Za żołnierza mają osobny budżet, ale nigdzie jeszcze nie znalazłem jaka to jest kwota. Ta strona sugeruje, że aż
  • Odpowiedz
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
06.04.2022, 05:41:02
  • 1127
0.75% tak żeby przypadkiem nie umocnić złotówki, nie wyhamować za bardzo inflacji, a jednocześnie znacząco zwiększyć raty kredytów.

#ekonomia #rpp #nieruchomosci #nbp
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AshDash
AshDash
AshDash 06.04.2022, 14:26:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LaurenceFass: i jak tam 100pb ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AshDash
AshDash
AshDash 06.04.2022, 14:37:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LaurenceFass: pełna zgoda, miłe zaskoczenie, dorzucone do pieca! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

882

WIBOR sztucznie zawyżony? Pierwszy pozew w sprawie WIBOR-u trafi do sądu.

WIBOR sztucznie zawyżony? Pierwszy pozew w sprawie WIBOR-u trafi do sądu.

W ostatnim czasie gros depozytów oprocentowanych jest dziś średnio na poziomie 0,5%. Tyle kosztuje banki pozyskanie finansowania. Tymczasem 3-miesięczny WIBOR sięga już 3,3%, a 6-miesięczny 3,78%. To siedmiokrotna przebitka.

marekrz
z
subiektywnieofinansach.pl
dodany: 16.02.2022, 08:06:49
  • 317
  • #
    polska
  • #
    wibor
  • #
    banki
  • #
    pieniadze
  • #
    kredythipoteczny
AshDash
AshDash
AshDash 16.02.2022, 14:21:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@wykopiem_albo_zakopiem: przecież rezerwa na ostatnim posiedzeniu RPP wzrosła z 2% do 3.5% (będzie obowiązywać od 31 marca)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/RPP-podwyzszona-do-3-5-proc-stopa-rezerwy-obowiazkowej-od-31-marca-tego-roku-8274493.html

17

Premier Morawiecki patrzy czule na Antoniego Macierewicza

Premier Morawiecki patrzy czule na Antoniego Macierewicza

Panowie chyba za sobą nie przepadają

AshDash
z
wykop.pl
dodany: 07.02.2022, 21:36:36
  • 2
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.01.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking