Wpis z mikrobloga

JA PxxxxxxE, CZY WY TO WIDZICIE!

Ponad 576 mln zł agencja decyduje się przeznaczyć na zakup agregatów prądotwórczych. Na ich dostawcę, bez żadnego postępowania przetargowego, wybiera świeżo powstałą komandytowo-akcyjną spółkę Seltet z Warszawy, firmę bez doświadczenia w obrocie tego typu sprzętem.

Dostarczaniem agregatów prądotwórczych dla walczącej z Rosją Ukrainy RARS chwaliła się na swojej stronie internetowejRządowa Agencja Rezerw Strategicznych

Założycielem i komplementariuszem Seltet jest Paweł Szopa. Wspólniczką jego matka Wiesława, na którą zarejestrowany jest obecnie internetowy sklep z odzieżą marki "Red is Bad".

Za zakup agregatów w okresie pomiędzy 13 lipca 2022 r. i 25 kwietnia 2023 r. RARS wypłaca spółce wynagrodzenie w wysokości ponad 350 mln zł.

Ponad 282 mln z tej kwoty to zysk Seltetu. Szopa kupuje bowiem agregaty w Chinach, od firm Fujian Yanan Power Co. LTD i Shenzen Tongua Weiye Technology.

Płaci za nie niespełna 69 mln zł.


#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #polska #bekazpisu #finanse #afera #ukraina #polityka
saakaszi - JA PxxxxxxE, CZY WY TO WIDZICIE!
Ponad 576 mln zł agencja decyduje się prz...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@saakaszi: Czyli wg handlarzy "odzieżą patriotyczną", patriotyzm polega na tym, żeby za pośrednictwem znajomości w rządzie #!$%@?ć grube miliony z publicznych pieniędzy i uciec z nimi do Hiszpanii?
  • Odpowiedz
@saakaszi: A na marsze niepodległości chodził, flagą machał, krzyczał o wieszaniu lewaków. prawdziwy POLAK, prawdziwy PATRIOTA, prawdziwy KATOLIK. BÓG HONOR OJCZYZNA LEWAKUUUUUUU!!!!
  • Odpowiedz
@saakaszi: o jaka piękna hipokryzja prawactwa, wyzywają czerwonych od nierobów i złodziejii a sami kradną jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak przychodzi co do czego to patriotycznie montują #!$%@?ę za granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow
  • Odpowiedz
a się nie dziwię że nam dług wywalulo jak jak tyle ciężkiej kasy jest kradzione - a później na naprawdę potrzebne rzeczy nie ma w

budżecie.

Dług wywalało? Wiesz, że mimo bezprecedensowych wydatków w czasie COVIDu (pompowanie hajsu w gospodarkę, by nie dopuścić do jej wyhamowania) dług publiczny był jakieś 10 punktów procentowych niższy, niż w czasach takiego np. Vincentego Rostowskiego, który musiał zawieszać progi ostrożnościowe w 2013, bo by budżet zrównoważony
eduardo-garcia - >a się nie dziwię że nam dług wywalulo jak jak tyle ciężkiej kasy je...

źródło: 318781827_564335435473499_3951529011358820212_n

Pobierz
  • Odpowiedz
#!$%@? tam, zaorane. 3 memy na krzyż na każdą okazje. Dzielny patriota good job


Nie wiem, ja tam wolę wykresy i twarde dane. Nic tak nie wkurza ośmiogwiazdkowców jak wykresy i twarde dane (powyżej dowód anegdotyczny, więc zupełnie nie ta kategoria, ale obrazuje pewien mental)

@PiccoloColo:
  • Odpowiedz
no nie wiem, nie wiem, podpytaj wśród neuropków


@eduardo-garcia: cherry picking. To jest kolejna z metod manipulacji, którą tutaj, dareczkowy pomiocie stosujesz.

Idź wytrzyj sobie swoją mordę flagą, orłem albo innym symbolem, który zawłaszczyliście, obrzydziliście i sprzedaliście.
  • Odpowiedz
@missioncritical: nie zasługujesz na odpowiedź, ale niech stracę. Cherry pickingiem oczywiście nie nazwiesz to co robisz właśnie sam w tej chwili, bo przecież rozpościeranie grzechów jakiejś jednostki na większą grupę jest ok, gdy się owej grupy nie lubi. Kompletna impotencja intelektualna, ptysiaku.

PS. Za te symbole, ale przede wszystkim za wolną Polskę, ginęli moi konkretni przodkowie. Ginęli bo "Ty jesteś jak zdrowie" czasem znali z opowieści, czasem z własnego losu. Coś,
  • Odpowiedz
@saakaszi ile ja bym dał, żeby tych wszystkich #!$%@?ów rozliczyli i wsadzili każdego na co najmniej 20 lat z konfiskatą całego majątku, ale w tym gównokraju można pomarzyć...
  • Odpowiedz
Jak słyszę patriota to mam ochotę od razu pluć w ryj. Nie ma większych złodziejów niż patrioci, narodowy i katolicy.
  • Odpowiedz