Wpis z mikrobloga

tak ogólnie powiem o co mi chodzi. żyję dla mamuni. jak mamusi zabraknie to będę mógł wreszcie umrzeć. nie lubię tego życia. żyję w przeszłości. nic mnie z teraźniejszości nie cieszy. gram w stare gry, oglądam stare filmy, uważam że świat po roku 2010 nie istnieje.

#przegryw
  • 40
  • Odpowiedz
  • 128
@digger3: @isover_: @sameowoce: panowie, takich jak ja jest wielu, martwi za życia. pamiętam taki mem jak koleś z usa był w egipcie bo mu doradzili żeby pozbył się depresji podróżując. miał zdjęcie spod piramid z podpisem "nadal mam depresję". ja mam dach nad głową, gównianą ale stabilną pracę, całkiem spoko oszczędności, konsolę z wieloma grami, mam nawet klocki lego. no ni #!$%@? nie umiem się tym cieszyć. staram się
  • Odpowiedz
  • 5
@viero mam to samo, tylko 2002 rok, matka i babka właśnie umarły i nie ma oszczędności i pracy tylko 35k długu i choroby
  • Odpowiedz
@viero: same, mordo. ile mama ma lat? moja 74, wiec ja mam tyle samo. co noc spac nie idzie i dopiero mysli magiczne mnie uspokajaja na tyle zebym po paru h krecenia sie mogl zasnac.
  • Odpowiedz
@viero: o chłopie. Niestety takich jak ty jest więcej, ludzi którzy żyją ale w sumie to mogli by nie, bo jest im to obojętne i po prostu wegetują jak jakieś NPC'ty. Najgorzej jak powiesz komuś że w sumie to nie podoba ci się życie i nie wiesz po co to wszystko to z automatu powiedzą ci że masz depresję xD lub powinieneś iść na terapię za miliony monet.
Dlaczego większość nie
  • Odpowiedz
@viero: Znam Twój ból. Faktycznie, takich osób jest bardzo wiele, choć ciężko ich zauważyć. Pytanie czy nie ma czegoś, o czym całe życie marzyłeś by robić, ale życie potoczyło się inaczej, lub uznałeś, że się do tego nie nadajesz lub jest za późno na zmiany?

ja mam dach nad głową, gównianą ale stabilną pracę, całkiem spoko oszczędności, konsolę z wieloma grami, mam nawet klocki lego. no ni #!$%@? nie umiem się
  • Odpowiedz
@viero: weź se jakieś zajęcie znajdź w które wejdziesz z pełnym zaangażowaniem na 100%. I nawet jak będzie ciężko na początku to nie poddawać się, a z czasem może i to polubisz. Ja tak miałem z rowerkiem albo gierki i przechodzenie czegoś na maxa. Skupić się na czymś i nie rozpraszać się innymi rzeczami (np. telefon i scrollowanie co 10min). Nie lubiłem oglądać seriali bo co chwilę zaglądałem w telefon i
  • Odpowiedz
@viero: wydaje mi się że w dzisiejszych czasach wiele osób odczuwa taki brak radości z czegokolwiek. Może po prostu wszystko stało się tak łatwo dostępne i pospolite że nie umiemy już tego doceniać a co za tym idzie cieszyć się z tego?
  • Odpowiedz
  • 8
mam to samo, tylko 2002 rok, matka i babka właśnie umarły i nie ma oszczędności i pracy tylko 35k długu i choroby


@pozmu: współczuję brachu()

tylko ojcostwo nada ci sens zycia


@Nie_bo_ty: czystym #!$%@?ństwem byłoby cierpieć i w celach egoistycznych narażać na to cierpienie inną istotę

ile mama ma lat?


@l4rv4shu: 67 w tym roku będzie mieć

przynajmniej masz pracę i oszczędności


@
  • Odpowiedz