Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AmGreg

AmGreg

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14286
  • Znaleziska 13733
  • Mikroblog 553
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 7

886

Wygrali fortunę na loterii. Kobieta zabrała wszystko i odeszła

Wygrali fortunę na loterii. Kobieta zabrała wszystko i odeszła

39-letni inżynier Kirk Stevens myślał, że złapał pana Boga za nogi. Wraz ze swoją dziewczyną wygrał fortunę na loterii, para planowała założenie wspólnego biznesu i budowała dla siebie dom. Sielanka zakończyła się w jednej chwili, gdy partnerka mężczyzny zostawiła go i zabrała wszystkie...

adam-photolive
z
o2.pl
dodany: 26.08.2022, 16:08:27
  • 215
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    logikarozowychpaskow
AmGreg
AmGreg 26.08.2022, 18:35:32
  • 2
Mam w UK kolege ktorego byla prawie skasowala go do 0 - bylo tez kilku na wykopie - W UK nie wychodzisz z domu bez karty do banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

450

Meta proponuje pozywającym ją użytkownikom ugodę - to jak splunięcie w twarz

Meta proponuje pozywającym ją użytkownikom ugodę - to jak splunięcie w twarz

4 lata temu złożono pozew zbiorowy przeciwko firmie Meta za zbieranie danych dotyczących lokalizacji użytkowników Facebooka. Teraz firma przedstawiła swój pomysł na ugodę, w ramach której każda z tych osób dostanie nędzne grosze - i to dosłownie.

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 26.08.2022, 07:28:44
  • 51
  • #
    technologia
  • #
    facebook
  • #
    meta
  • #
    zuckerberg
  • #
    sadownictwo
AmGreg
AmGreg 26.08.2022, 17:05:30
  • 3
"Proponowana oferta to podzielenie 37,5 mln dolarów pośród wszystkie osoby z USA, które korzystały z Facebooka i mieszkały w kraju w okresie od 30 stycznia 2015 roku do 18 kwietnia 2018 roku. Dotyczy to ludzi, którzy wyłączyli śledzenie usług lokalizacyjnych, a mimo to ich dane zostały zebrane przez firmę. Szacuje się, że około 70 mln ludzi może ubiegać się o odszkodowanie, które będzie wynosić około 0,53 dolara na osobę."

Nie dziekujcie. (
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

949

Lis atakuje kobietę, ta miota nim jak mokrą szmatą...

Lis atakuje kobietę, ta miota nim jak mokrą szmatą...

...lis dostaje kopniaki, sęki, liście - nic go nie powstrzymuje. Taki to jest lis.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 25.08.2022, 14:11:52
  • 242
  • #
    lis
  • #
    heheszki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzaczki
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
AmGreg
AmGreg 25.08.2022, 16:53:45
  • 4
To jej ostatnie kopniecie bylo dobre - zrobi ktos gifa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

775

Moja gra trafi do Xbox Game Pass!

Moja gra trafi do Xbox Game Pass!

Cześć! Jestem autorem Xboksowego portu gry Cooking Simulator i chciałem po prostu napisać, że tenże tytuł trafi do Xbox Game Pass i PC Game Pass

lysy231
z
ppe.pl
dodany: 02.08.2022, 18:34:37
  • 139
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gotowanie
  • #
    xbox
  • #
    pcmasterrace
AmGreg
AmGreg 02.08.2022, 22:00:13
  • 5
Hey. Czyli ktos robil cala gre a Twoim zadaniem byl port na XBOXa? Sam portowales? I jak trafic do GamePassa?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:17:07
  • 17
Moja gra trafi do Xbox Game Pass! ------------ Ja tylko projektowałem część portu


@lysy231: czyli zakop
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:18:26
  • 31
Moja gra trafi do Xbox Game Pass! ======= Ja tam tylko mały element zrobiłem


@KochanekAdmina: j--------i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:22:26
  • 4
@RitmoXL: tylko ze on nie robil tej gry. Okazuje sie ze klamal a sam tylko nieco dodal od siebie. Zakop za chamski spam. Ja nic nie kupie od oszusta. ᶘᵒᴥᵒᶅ
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:32:53
  • 2
@RitmoXL: juz sie wydal w innych komentarzach ze on robil tylko jeden element portu a reszte odwalila ekipa programistow. Pisanie "Moja gra trafi do Xbox Game Pass!" to zwykle oszustwo do czego autor sam sie przyznal. Zakop!
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 18:36:24
  • 0
@ej-no-nie-przesadzaj: gram, robie i sprzedaje proste gry. Moj najlepszy miesiac to prawie 100k zlotych netto. Ty szykuj sie na 8h zmiane klaunie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 18:39:50
  • 3
Temat z wczoraj i to zakopywany a tu nagle wysypalo sie wiele "pozytywnych" komentarzy. Chyba reszta ekipy od porta sie zalogowala na Wypok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 18:42:57
  • 1
@ej-no-nie-przesadzaj: przestan p-------c - nikt nie chce czytac twoich wypocin. Tobie sie udalo a ze nie miales smykalki do gier to teraz sa zle i wogle ble jak ktos moze grac i innym bedziesz wytykal biede. Slabe to w ch....
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 18:46:55
  • 8
@Czekoladowymisio: malo tego okazuje sie ze "Ja tam tylko mały element zrobiłem" ( ͡º ͜ʖ͡º)

kurtyna
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 18:49:25
  • 2
@ej-no-nie-przesadzaj: ty deklu - pracuje dla nich zdalnie od lat (dobrze placa w £). Mam tyle czasu ze sobie moge robic i sprzedawac gry.

Zaorane to ty masz na mozgu.
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 19:00:14
  • 3
@ej-no-nie-przesadzaj: Global Head Design Manager - najwyzej postawiona osoba od designu (globalnie ale poza chinami).

Glupio ci? Czy znowu wymyslisz jakiegos gniota? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 19:27:17
  • 0
@ej-no-nie-przesadzaj: jak widac zawsze znajdzie sie grubsza ryba. Czyli ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ze tobie cos niby sie udalo to nie znaczy ze innych musisz wytykac od biedakow.

710

Konfigurując nowego Samsunga A4 MUSISZ zainstalować TikToka [ENG]

Konfigurując nowego Samsunga A4 MUSISZ zainstalować TikToka [ENG]

Konfigurując nowego nowego Samsunga A4 MUSISZ zainstalować TikToka podczas ustawiania urządzenia, inaczej nie możesz zakończyć konfiguracji. Dopiero potem możesz go odinstalować

severh
z
reddit.com
dodany: 03.08.2022, 12:01:40
  • 147
  • #
    technologia
  • #
    samsung
  • #
    ciekawostki
  • #
    android
  • #
    smartfon
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 18:53:09
  • 0
@LegendarnyOdkurzacz: redmi
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 18:54:41
  • 14
@well_being: dla ciebie Pan Boomer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

545

Elon Musk wzywa do uwolnienia więźniów skazanych za posiadanie marihuany

Pokaż treści 18+

Elon Musk wzywa do uwolnienia więźniów skazanych za posiadanie marihuany

Elon Musk zajął ważne stanowisko wobec Amerykanów, którzy odsiadują wyrok za przestępstwa związane z marihuaną.

billuscher
z
faktykonopne.pl
dodany: 03.08.2022, 10:42:08
  • 105
  • #
    wykopjointclub
  • #
    usa
  • #
    elonmusk
  • #
    marihuana
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    420
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 17:28:43
  • 3
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: pewnie sie kiedys napaliles i widziales smoki? (-‸ლ)

3900

Ksiądz obraża starszą panią, która proponuje mu kawę

Pokaż treści 18+

Ksiądz obraża starszą panią, która proponuje mu kawę

Usługująca podczas pielgrzymki księdzu wierna podaje zbyt głośno poranną kawę. Mimo że Najczcigodniejszy wyjaśnia przez mikrofon, jak należy podawać napój, atmosfera się zagęszcza, gdy mamie chce pomóc córka,

Dragonlfy
z
youtube.com
dodany: 03.08.2022, 16:05:42
  • 404
  • #
    polska
  • #
    bekazkatoli
  • #
    katolicyzm
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 17:27:03
  • 1
@BlackpillMonster: chyba zartujesz. Kiedys wlasnie wielu komunistow malowalo sie na ksiedza zeby wiedziec co sie dzieje w spoleczenstwie i nim sterowac. Juz nie wspomne o Watykanie gdzie komunisci brneli na stolek papieza. Naprawde niezle akcje zawsze odwalaly sie miedzy komuna a religia. Warto poczytac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

692

CPK rozpoczyna przetarg. Za same projekty budynków zapłaci pół miliarda złotych

Pokaż treści 18+

CPK rozpoczyna przetarg. Za same projekty budynków zapłaci pół miliarda złotych

Centralny Port Komunikacyjny rozpoczyna przetarg na projektowanie obiektów wspierających działania lotniska. Wśród nich są sortowania odpadów, terminale cargo czy biuro policji. Na same projekty architektów wyda 500 mln zł.

Szewczenko
z
businessinsider.com.pl
dodany: 02.08.2022, 17:33:19
  • 256
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 14:21:37
  • 1
@Moisze: zainwestowali jeszcze w respiratory.....ohhh wait. ᶘᵒᴥᵒᶅ

1874

Nowy sposób na życie.

Nowy sposób na życie.

czyli jak zarabiać wg reklam z yt.

Yebotsa
z
youtube.com
dodany: 03.08.2022, 09:45:49
  • 294
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    inwestycje
  • #
    gielda
  • #
    pieniadze
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:26:37
  • 1
ale wiesz, że takich jak ona są tysiące a na dodatek w to uwierzą?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chilon: one dokladnie wiedza ze to oszustwo tylko szukaja frajerow zeby same zarobily. Tfuuu...
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:29:20
  • 1
@Quassar: ta apka to nawet nie h----d. To nielegalna maszynka do golenia frajerow. ᶘᵒᴥᵒᶅ
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:30:10
  • 0
@straznikinternetu: ona chyba ma doswiadczenie ( ͡º ͜ʖ͡º)

3853

Sondaż. 54% Polaków wini rząd za przyczynę wzrostu inflacji w kraju

Pokaż treści 18+

Sondaż. 54% Polaków wini rząd za przyczynę wzrostu inflacji w kraju

54 proc. ankietowanych wskazuje, że przyczyną wzrostu kosztów życia jest polityka rządu, 45 proc. – że to wina Rosji (wyniki nowego sondażu YouGov).

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 02.08.2022, 20:05:40
  • 340
  • #
    polska
  • #
    sondaz
  • #
    inflacja
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    bekazpisu
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 00:40:28
  • -12
@starnak: jak Tusk byl u steru to bylo to samo. Nastepni tez beda robili to samo i tak juz od ponad 30 lat. └[⚆ᴥ⚆]┘
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 13:14:02
  • -1
@SkeletonKing: taaa nagle tusk, komorowski, kopacz i cala banda byla super i robila dobrze dla obywateli. Nie rob k---y z historii. └[⚆ᴥ⚆]┘

339

Porównanie prędkości Formuły 1 w 2020 i 2022 roku.

Porównanie prędkości Formuły 1 w 2020 i 2022 roku.

4 sekundy różnicy czasu przejazdu krótkiego okrążenia toru na Węgrzech pokazuje jak niesamowicie spowalnia Formuła 1 w ostatnich latach

mamut2000
z
youtube.com
dodany: 01.08.2022, 11:43:08
  • 159
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    f1
  • #
    sport
  • #
    samochody
AmGreg
AmGreg 02.08.2022, 21:40:13
  • -1
@j3sion: ale kto powiedzial ze F1 ma przekladac nam wszystko 1:1? Motorsport jest od poczatku motoryzacji i wiele rozwijanych tam technologi przeszlo do normalnego zycia. Wogle to koncerny motoryzacyjne staruja w wyscigach wlasnie by tam rozwijac nowe technologie. Chyba ze sie myla. Zadzwon do nich i im powiedz ze ich praca jest daremna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AmGreg
AmGreg 02.08.2022, 21:50:13
  • -1
@j3sion: jak ty myslisz ze chodzi o przelozenie opon z F1 do normalnego auta to widac ze wogle nie kumasz.

Motorsport ma wlasnie ogromne przelozenie na produkcje samochodow. Jak nie to mowie, zadzwon do nich i powiedz wszystkim ze sie myla. (-‸ლ)
AmGreg
AmGreg 03.08.2022, 00:39:06
  • 0
Twoje gdybania to tak jakby twierdzić że rozwój odrzutowców wojskowych wpływa na lotnictwo cywilne.


@j3sion: tak tez jest.

348

Chile. Gigantyczne zapadlisko nieopodal kopalni. Lokalne władze biją na alarm

Chile. Gigantyczne zapadlisko nieopodal kopalni. Lokalne władze biją na alarm

W chilijskim regionie Atacama, nieopodal kopalni Alcaparros, zlokalizowano ogromne zapadlisko. Otwór ma średnicę 25 metrów i jak podają lokalne władze, cały czas się powiększa. Na miejsce została oddelegowana Narodowa Służba Geologii i...

you-like-this-user
z
polsatnews.pl
dodany: 02.08.2022, 09:55:11
  • 87
  • #
    chile
  • #
    geologia
  • #
    kopalnia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gornictwo
AmGreg
AmGreg 02.08.2022, 21:43:20
  • 1
200m gleboka - sporo w ch.. ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

432

Model rakiety lądujący jak Falcon 9

Model rakiety lądujący jak Falcon 9

To trudniejsze, niż się wydaje, zwłaszcza używając silników na paliwo stałe ;)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 01.08.2022, 19:52:59
  • 75
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    modelarstwo
  • #
    spacex
AmGreg
AmGreg 01.08.2022, 21:57:27
  • 103
On nawet wyglada jak mlody Musk z innego universum ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

615

Ochroniarze bili klientów dyskoteki

Pokaż treści 18+

Ochroniarze bili klientów dyskoteki

Takie zachowanie ochroniarzy dyskotek nie powinno mieć miejsca w 2022 roku. Na opublikowanym nagraniu widać jak jeden z mężczyzn w koszulce z napisem "OCHRONA" podchodzi do leżącego mężczyzny i kopie…

sms2info
z
ostrow24.tv
dodany: 01.08.2022, 12:07:43
  • 156
  • #
    polska
AmGreg
AmGreg 01.08.2022, 21:47:29
  • 0
@gray: to sa czesto pato gangusy dorabiajace "po godzinach".
AmGreg
AmGreg 30.12.2021, 02:46:27
  • 0
Hej. Poszukuje kogos do pomocy z projektem w Unreal 5. Praca zdalna "po godzinach" najlepiej dla studenta czy osoby ktora klepie w tym silniku ale tylko dla siebie i moze chce robic cos za kase. Praca na kilka miesiecy minimum. Stale wyplaty.

Trzeba mi kogos kto przerobi gotowe assety. Glownie chodzi i przerobienie UI i systemu Inventory/Sklepu. Samo "kodowanie" bez grafiki, modelowania, animacji itd. Szukam osoby co juz ogarnia Unreala na tyle by
AmGreg - Hej. Poszukuje kogos do pomocy z projektem w Unreal 5. Praca zdalna "po godz...

źródło: comment_1640832219FDN38sPhROG00AL5IC0FTU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AmGreg
AmGreg
Autor
30.12.2021, 15:23:20
  • 1
@Alex_mski: no niestety, poszukuje kogos kto wie wiecej jak ja ( ͡~ ͜ʖ ͡°) zatrudniam studentow i calkiem dobrze zarabiaja o ile sa zdolni bo wlasnie na to patrze a nie przepracowany czas. Licza sie efekty a nie godziny.

Ktos chetny dorobic na UE5?
  • Odpowiedz
wfd
wfd
11.11.2020, 12:16:51
  • 4872
Piękna i długa reklama Apartu XD


#heheszki #reklama #humorobrazkowy #apart
wfd - Piękna i długa reklama Apartu XD

SPOILER

#heheszki #reklama #humorobrazko...
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AmGreg
AmGreg 11.11.2020, 17:38:23
  • 0
Reklama dla kobiet...czego oczekujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dasistfubar
dasistfubar
09.09.2020, 08:52:35 via iOS
  • 2121
Halo, halo #gielda, gdzie jesteśmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dasistfubar - Halo, halo #gielda, gdzie jesteśmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1599641555etTru35hbxOqyoFnOJTp3y.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AmGreg
AmGreg 09.09.2020, 22:50:15
  • 0
Zloto ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieki
  • Odpowiedz
AmGreg
AmGreg 06.08.2020, 23:50:33
  • 3
Zainspirowany wpisem o #bejrut #liban zwolnilem nieco czas.
Oryginal: https://www.wykop.pl/wpis/51204063/bejrut-liban-nagranie-w-4k-spektakularne-wybuchy-w/

https://streamable.com/b0vk7r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujekRada
WujekRada
07.08.2019, 07:58:46 via iOS
  • 5066
Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli p--------e felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś z-----i lub r------e.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ
WujekRada - Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpiec...

źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AmGreg
AmGreg 07.08.2019, 14:33:47
  • 0
@a-lexis: ulep xD Baza to Merc124 Coupe z tylem (moze i przodem) od nowszej E klasy xD - ktos mial fantazje....jeszcze ten znaczek Brabus xD kisne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
r.....k
r.....k
konto usunięte 21.10.2018, 15:57:03
  • 1
@AmGreg: hej mam pytanie w związku z tymi aplikacjami. Mam niezłe zarobki, pomysły na appki ale jak Ty brak czasu i umiejętności. Z jakiego serwisu korzystasz by zlecać i ile kosztuje Cię średnio taka appka? Podpisujesz jakieś papiery, wszystko oficjalnie z milestoneami czy na gębę? I na koniec - gdzie się tego nauczyłeś? Sorry za tyle pytań :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AmGreg
AmGreg 21.10.2018, 16:15:33 via Android
  • 0
@regis_uszatek ludzi znalazlem na Useme. Jest za free ale jest tam tez sporo "sciemniaczy". Koszt to ok. 5-10k pln za projekt platne miesiecznie. Czesc z umowa czesc bez (na ich zyczenie) Pracujemy w Unity3D ktory nieco znam ale to duzo ulatwia prace. Ja glownie wymyslam, testuje i publikuje robiac samemu promocje projektu. Polecam studentow ktorym trzeba kasy a i maja wiecej czasu i zapalu do pracy.
  • Odpowiedz
AmGreg
AmGreg 21.10.2018, 18:40:37 via Android
  • 0
@regis_uszatek wybacz ale nie chce sie "chwalic" przez prywatne konto. Co do rad to chyba trzeba sie ciagle uczyc by rozwijac...niestety tez na bledach. Jest mega duzo konkurencji wiec radze tez skupic sie na marketingu bo to mega istotne. Mozesz zrobic cudo a szybko zniknie w odmetach skepu. Dlatego tez radze zaplanowac kilka/serie aplikacjj gier z jednym tytulem to slabiutko na rynku. Moze Ty napiszesz co i w czym chcesz robic
  • Odpowiedz
AmGreg
AmGreg 21.10.2018, 19:29:11 via Android
  • 1
@regis_uszatek dobrze kombinujesz...naprawde. Ostrzegam ze GooglePlay zeszlo na psy. Nie ma kategorii nowosci itd. Ja ucieklem na Steama i robie animowane tapety pod Win. ;) konkurencji jest malutko.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2023

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.07.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking