Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
100piwdlapiotsza

100piwdlapiotsza

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 316467
  • Znaleziska 258460
  • Mikroblog 58007
  • Obserwujący 267
  • Obserwowane 388
donatien-de-sade
donatien-de-sade
09.04.2026, 06:43:16
  • 884
Polska racja stanu - być zaniedbanym kawalerem w obskurnym domu całe życie a kto się czegoś dorobił ten złodziej XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Polska racja stanu - być zaniedbanym kawalerem w obskurnym domu ca...

źródło: IMG_7321

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 09.04.2026, 08:45:27 via Android
  • 2
@donatien-de-sade: taką ciekawostką jest pochodzenie domu karakana... Jego mamusia TW Balbina za swoje "osiągnięcia" dostała za darmo dom, który wczesniej został odebrany pracowitym właścicielom...
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
06.04.2026, 16:24:20
  • 1024
Serbia w---------a orbana na mine xDDD

Szef agencji bezpieczenstwa Serbii wczoraj wyszedl na konferencje i powiedzial, ze ukraina nie ma zadnego zwiazku z proba wysadzenia rury z serbii do wegier. Powiedzial ze orban zwyczajnie klamie i dezinformuje.

KIaudik - Serbia w---------a orbana na mine xDDD

Szef agencji bezpieczenstwa Serbii ...

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 06.04.2026, 20:02:04 via Android
  • 0
@Szandor-Lavay: on już ma willę pod Moskwą
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
04.04.2026, 17:28:14
  • 645
Nie tak dawno się zastanawiałem po dwóch latach jakie konsekwencje spotkały izrarlskich zabójców naszego polskiego wolontariusza w strefie gazy po dwóch latach
I właśnie się dowiedziałem...
Otóż prokuratura w Przemyślu (k---a, w Przemyślu xDD) nic nie może zrobić bo izrael nic nie udostępnia.
Bezpośrednio winni zostali zawieszeni lub wydaleni ze służby, a dowódcy dostali reprymendę.

XDDDD
MateMizu - Nie tak dawno się zastanawiałem po dwóch latach jakie konsekwencje spotkał...

źródło: 1000016926

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 04.04.2026, 21:59:51 via Wykop
  • 2
@KokainowyStforek: właśnie zaakceptowano 100 mln zł na Nową siedzibę Teatru Żydowskiego przy ul. Kasprzaka 22 w Warszawie... informacja sprzed 2 dni
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,32704455,start-odliczania-do-trzech-dzwonkow-na-spektakl-w-teatrze-zydowskim.html
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 04.04.2026, 11:24:01
  • 2
Titanic XXI wieku. HORMUZ FILM

#trump #heheszki #film #polityka #humorobrazkowy #wojna
100piwdlapiotsza - Titanic XXI wieku. HORMUZ FILM

#trump #heheszki #film #polityka #...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 04.04.2026, 11:01:05
  • 6
Święta gotowe...
#heheszki #wielkanoc #humorobrazkowy
100piwdlapiotsza - Święta gotowe... 
#heheszki #wielkanoc #humorobrazkowy

źródło: FB_IMG_1775300382656

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
04.04.2026, 11:02:27 via Wykop
  • 1
@100piwdlapiotsza: wygląda legitnie
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
03.04.2026, 14:25:05
  • 569
Na prośbę Trumpa, Polska wysłała pakiet Patriotów polskich, ale bez sztucznej inteligencji. W sumie bez żadnej inteligencji.

#usa #izrael #iran #wojna #polska #bekazpisu #heheszki
troglodyta_erudyta - Na prośbę Trumpa, Polska wysłała pakiet Patriotów polskich, ale ...

źródło: 7390

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 03.04.2026, 18:50:15 via Android
  • 1
@troglodyta_erudyta: Kowalski chyba napalony, bo zerka na ptaszka kolegi
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
02.04.2026, 04:28:55
  • 1319
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 02.04.2026, 07:38:11 via Android
  • 10
@MarciNo75: najlepsze jest małżeństwo, ktore zakopalo w ogrodzie zmarłą babkę i przez kilka lat pobierali należne jej 5000$ miesięcznie renty/reparacji od Niemiec...
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
31.03.2026, 08:44:52
  • 970
No to mamy wyrzutnie, ale rakiet za które zapłaciliśmy USA nam nie przyśle bo im są potrzebne i c--j.
Kary umowne? Nie ma. Ale raty za kredyt trzeba płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Błaszczak to jednak spec, może nie zabezpieczył kontraktów karami umownymi, ale za to mamy kredyt w USD oprocentowany powyżej 10letnich obligacji Polskich.
A pozatym Polski sprzęt to złom (⌐
pyszniarz - No to mamy wyrzutnie, ale rakiet za które zapłaciliśmy USA nam nie przyśl...

źródło: image

Pobierz
pyszniarz - No to mamy wyrzutnie, ale rakiet za które zapłaciliśmy USA nam nie przyśl...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 31.03.2026, 19:52:50 via Android
  • 4
@pyszniarz:
100piwdlapiotsza - @pyszniarz:

źródło: 1000050822

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
28.03.2026, 13:30:50
  • 558
Orban wygwizdany na własnym wiecu, siadła mu psycha i zaczął majaczyć o wspieraniu ukraińskich interesów xD

#ukraina #rosja #wojna #wegry #polityka
robertkk - Orban wygwizdany na własnym wiecu, siadła mu psycha i zaczął majaczyć o ws...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 28.03.2026, 19:15:33 via Wykop
  • 0
@mike-johnston: jego sąsiad z dzieciństwa jest miliarderem... w 16 lat od zera, do najbogatszego Węgra... rodzinka też ma się dobrze... Jak będzie musiał wyjechać, to znajdzie miejsce nie tylko w Moskwie. Poza tym tak zmienił prawo przez te lata, że raczej będzie nietykalny https://www.youtube.com/watch?v=ZCwQR5HRWR8
100piwdlapiotsza - @mike-johnston:  jego sąsiad z dzieciństwa jest miliarderem... w 1...
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte 26.03.2026, 19:54:43
  • 409
Ten to już brzmi jakby chciał zaraz zaczynać wojnę z Wielką Brytanią xD
#wojna #izrael #usa #iran #polityka
t.....a - Ten to już brzmi jakby chciał zaraz zaczynać wojnę z Wielką Brytanią xD
#wo...

źródło: Screenshot_20260326-204754

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 26.03.2026, 21:50:23 via Wykop
  • 4
@tujepolska: dla usa pejsy nie są sojusznikiem, tylko PANEM (OGON MACHA PSEM)
  • Odpowiedz
szklarskaporeba
szklarskaporeba
26.03.2026, 18:09:12
  • 681
#iran #usa #wojna

Unia Europejska w obecnej postaci powinna jak najszybciej zostać przesztalcona w jedno państwo - Europę. #takaprawda
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 26.03.2026, 21:08:47 via Wykop
  • 8
@szklarskaporeba: 4 rzesza?
  • Odpowiedz
Manah
Manah
25.03.2026, 06:57:04
  • 935
Aluminiowe koła łazika Curiosity po 12 latach na Marsie.
#mars #nasa #kosmos
Manah - Aluminiowe koła łazika Curiosity po 12 latach na Marsie.
#mars #nasa #kosmos

źródło: curiosity_mars_2026

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 25.03.2026, 21:47:10 via Wykop
  • 0
@Manah: nie przejdzie przeglądu
  • Odpowiedz
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
22.03.2026, 21:08:14
  • 815
Jestem taki stary, że pamiętam jaka była afera o Billa Clintona i jego romans z Moniką Levinsky. Jakby taka afera wybuchła teraz z Trumpem to by mu mogła tylko pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iran #usa #wojna #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 23.03.2026, 06:17:47 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
22.03.2026, 16:01:56
  • 2027
#wojna #iran #usa #izrael

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez do Izraela:

„Nie można rozpalić ognia, a potem narzekać na dym. Przestańcie udawać ofiarę”.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 22.03.2026, 21:38:08 via Android
  • 0
@keep_it_real:
100piwdlapiotsza - @keepitreal:

źródło: 1000049208

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
21.03.2026, 12:38:38
  • 561
Balonowy się odchudza za pomocą AI XDDDDD

Ale to jest dzban.

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
johann_10 - Balonowy się odchudza za pomocą AI XDDDDD

Ale to jest dzban.

#bekazpisu...

źródło: IMG_4479

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 21.03.2026, 18:43:48 via Wykop
  • 2
@johann_10: parę miesięcy temu zaobserwowałem jego profil tylko po to, żeby mu to wypominać i ma ksywę prosiaczek. Często piszę komentarze odnośnie potrzeby zapisania się na jakąś e-wizytę u lekarza, bo zaraz dostanie e-anoreksję. O dziwo jeszcze ,mnie nie zablokował :P
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 20.03.2026, 11:43:09
  • 4
Mirki mam tajną informację... mamy tu przykład pierwszego polskiego drona bojowego bliskiego zasięgu. PGZ planuje przeznaczyć 500 milionów cebulionów, na produkcję. Przetarg ma zostać ogłoszony w najbliższym czasie... jak tylko ustalą kto z wierchuszki KO bedzie w stanie szybko założyć spółkę celową i zająć stołek prezesa.

#heheszki #wojsko #humorobrazkowy #polityka
100piwdlapiotsza - Mirki mam tajną informację... mamy tu przykład pierwszego polskieg...

źródło: 1000053182

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
20.03.2026, 11:44:38 via Wykop
  • 1
@100piwdlapiotsza: a po co jak można skorzystac z ukrainskiego pomyslu baby ze sloikiem ogorkow?
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
20.03.2026, 11:44:59 via Wykop
  • 2
@100piwdlapiotsza: #bezbek
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
17.03.2026, 12:48:46
  • 616
Trump zapytany o zniszczone u sojuszników stacje do odsalania wody:

Słuchajcie, wszyscy mówią: „nie mają wody, to straszne”. A ja mówię - to nawet lepiej - niech piją Coca-Colę. To fantastyczny napój, absolutnie fantastyczny, wszyscy to mówią. Ja piję Coca-Colę codziennie - może więcej niż ktokolwiek w historii szczerze mówiąc i spójrzcie na mnie. Spójrzcie na mnie - fantastyczna forma, najlepsza forma. Lekarz niedawno mnie badał, powiedział: „Panie Prezydencie, nigdy nie widziałem
Amatorro - Trump zapytany o zniszczone u sojuszników stacje do odsalania wody:
Słucha...

źródło: obraz

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 17.03.2026, 16:18:36 via Wykop
  • 0
@Amatorro: tak mu zdrowie dopisuje, że ostatnio się zesrał na konferencji... jego ludzie się od niego odsuwali, a jedna kongresmenka prawie pawia puściła... Taki z niego okaz...
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 16.03.2026, 12:18:00
  • 1
Mirki... zgaduj zgadula ¯\(ツ)/¯

#heheszki #wykopbawi #humorobrazkowy
100piwdlapiotsza - Mirki... zgaduj zgadula ¯\(ツ)/¯

#heheszki #wykopbawi #humorobrazk...

źródło: 1000053040

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
Autor
16.03.2026, 18:42:19 via Android
  • 0
@kobrys13: mi po tacie został sprzęt do bimbru, ale umiejętności brak... (jestem Podlasia)
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
15.03.2026, 06:55:43
  • 616
Oficjalnie zostałem najbardziej s----------m użytkownikiem tego portalu
#przegryw
matixrr - Oficjalnie zostałem najbardziej s----------m użytkownikiem tego portalu 
#p...

źródło: 1000005328

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 15.03.2026, 17:36:18 via Wykop
  • 1
@matixrr: skrypt liczenia aktywności jest jakiś poebany... niedawno miałem bana przez miesiąc i jak odzyskałem konto, to byłem na 730 miejscu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 29
  • Strona 10 z 29
  • >

Piotrek

  • Białystok

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 06.01.2012

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.06.2012

    Komentator
  • VIP
    od 01.05.2012

    VIP
  • Złotousty
    od 31.01.2021

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 31.07.2011

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 01.06.2011

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.09.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking