Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
100piwdlapiotsza

100piwdlapiotsza

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 316508
  • Znaleziska 258499
  • Mikroblog 58009
  • Obserwujący 267
  • Obserwowane 388
mleko23
mleko23
26.12.2025, 06:43:00
  • 1936
Bądź Małyszem
17 lat kariery
Wagon sukcesów
Naród z wdzięczności nazywa twym nazwiskiem sranie na kucaka
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 26.12.2025, 16:12:40 via Wykop
  • 0
@mleko23: nie naród, tylko ameby z wykopu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
25.12.2025, 08:22:50
  • 29
Czy pozwolilibyście zostać na noc wigilijną chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać  na noc wigilijną chłopakowi swojej 21 letniej có...

źródło: 1000022759

Pobierz

waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 46.7% (1653)
  • Pozwoliłbym ale w osobnych 25.9% (917)
  • Nie pozwoliłbym 27.4% (971)

Oddanych głosów: 3541

  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 25.12.2025, 13:05:55 via Wykop
  • 2
@jmuhha: ja mając 18 lat zamieszkałem "po cichu" z dziewczyną. Rodzicom powiedziałem, że przed wakacjami nabroiłem i nie przyjęto mnie do internatu. Ona swoim powiedziała, że nie chce mieszkać w internacie i znalazła sobie pokój do wynajęcie. Jak moi rodzice przyjeżdżali, to jej ciuchy lądowały w łóżku, a jak jej rodzice przyjeżdżali, to chowaliśmy moje... Jak masz 21 letnią córkę, to myślisz, że jest taka święta?
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
19.12.2025, 14:45:34
  • 946
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 20.12.2025, 07:43:39 via Android
  • 1
@OCIEBATON: piszesz o 1 promilu społeczeństwa, który w to wierzy, a generalizujesz, jakby 90% Polaków tak myślało
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 20.12.2025, 16:20:01 via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: frędzlu z IQ konia... napisałem, że 1 promil społeczeństwa wierzy, że to dziecko jest z ukrainy...
  • Odpowiedz
torian15
torian15
torian15
19.12.2025, 10:22:59
  • 718
Ciekawe ze jest bardoz dużo ludzi którzy myślą, że ludzie żyli razem z dinozaurami w perhistorii. Serio, zapytajcie swoje różowe :)
Tymczasem dinozaury pojawiły się na ziemi ok 230 mln lat temu i żyły do ok 66 mln lat temu. Ludzie pojawili się natomiast ok 0,3 mln lat temu. To są absurdalne odległości czasowe. Cała historia cywilizacji człowieka to jakiś nic nie znaczący pyłek na osi czasu istnienia ziemi, a patrząc na
torian15 - Ciekawe ze jest bardoz dużo ludzi którzy myślą, że ludzie żyli razem z din...

źródło: dinozaury

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 20.12.2025, 07:42:15 via Android
  • 1
@niegwynebleid: Kopacz pamiętała, jak jej przodkowie walczyli z dinozaurami kamieniami.
  • Odpowiedz
imponderabilium
imponderabilium
imponderabilium
19.12.2025, 20:59:40
  • 210
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 20.12.2025, 07:37:11 via Android
  • 0
@VladChat: jak powiem, ze gaz był z Rosji, to cała ta ich teoria bedzie faux pas?
  • Odpowiedz
mlody91pl
mlody91pl
mlody91pl
19.12.2025, 05:23:06
  • 69
#zdrada #przemyslenia #depresja
Cześć. Słuchajcie, jestem w kryzysie. Post może być chaotyczny, ale potrzebuje się wyżalić, a nie mam do kogo.

Od dłuższego czasu między mną a żona nie układało się najlepiej. Częste kłótnie, lekceważenie, obojętność, depresja zimowa.
Zauważyłem, że małżonce od jakiegoś czasu sprawia bardzo przyjemność pisania na Messenger z kolegą z pracy który jest jej kierownikiem. Nie zwracałem na początku na to uwagi, ale
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 19.12.2025, 07:31:35 via Android
  • 0
@mlody91pl: pytasz norników o takie rzeczy?
Idźcie na terapię i jak to nie pomoże, to zdecydujesz..
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
17.12.2025, 21:51:37
  • 35
#gospodarka #polska #ankieta #ekonomia #finanse #zycie #niewiemjaktootagowac

Czy czujesz się bogatszy/a niż 5 lat temu?

  • Tak 50.6% (4798)
  • Nie 45.9% (4348)
  • Nie mam zdania 3.5% (335)

Oddanych głosów: 9481

  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 18.12.2025, 15:13:33 via Android
  • 1
@Morgan87: mi wszystkie plany skorumpowani urzędnicy rozpier... 4,5 roku temu zacząłem procedowanie otwarcia żwirowni i jak nie zgodziłem sie dać łapówki urzędników, to mi r-------i biznes... ponad 4 lat z tym walczylem i jak wczesniej sam pomysł i ziemia w teorii była warta jakies 5-6 milionów, to obecnie mam ziemię rolną wartą 1,5... bo nie chcą uwzględnić żwirowni w planie ogolnym i później w MPZP...
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 18.12.2025, 15:44:38 via Wykop
  • 0
@Morgan87: miałem chętnych na zakup całości i między czasie przeszły mi koło nosa przetargi na budowę drogi wojewódzkiej (kontrakt na 5-7mln), kolei, dróg lokalnych (gmina wydała w 2 lata 28 mln na budowę i przebudowę infrastruktury) + detal i dostawy do betoniarni.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
17.12.2025, 14:46:10
  • 1137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 17.12.2025, 19:02:29 via Android
  • 1
@mhmhmhmhm: marszałkowi/naczelnikowi
100piwdlapiotsza - @mhmhmhmhm: marszałkowi/naczelnikowi

źródło: 1000039099

Pobierz
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
16.12.2025, 05:35:58
  • 1187
#heheszki #humorobrazkowy #feministki
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #feministki

źródło: scaled_1000027652

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 16.12.2025, 09:22:29 via Wykop
  • 0
@TurboDynamo: rodowe, nie starego
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
14.12.2025, 17:32:43
  • 1108
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 14.12.2025, 19:39:36 via Wykop
  • 0
Włosi i Austriacy to na 100% pokażą Trumpowi kvtasa

@schizoid500: wyjście z UE Włoch, albo Austrii, to z automatu upadek strefy euro i bankructwo Włoch, Hiszpanii, Grecji, Portugalii.
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
13.12.2025, 14:45:21
  • 882
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 13.12.2025, 19:52:08 via Wykop
  • 1
@jajcek: Berkowicz w Leroy merlin z-----ł 3 szpadle i na spółkę z ziomkami przez weekend zrobili podkop.
TAK BYŁO, NIE ZMYŚLAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 13.12.2025, 18:32:52
  • 19
Mirki chwalę się ☺️ ...
Tak mnie naszło i zgłosiłem się żeby zrobić prezent świąteczny dziecku z domu dziecka (Zuzi).
Pani, która organizowała akcję pilnowała, żeby każde dziecko napisało kartkę z listą prezentów i potem dostało prezent. Zebrała listy od dzieci i rozdysponowała je pomiędzy osoby które sie zgłosiły.
Kupiłem wszystko, czego zażyczyła sobie Zuzia + dodatkowo coś od siebie
#czujedobrzeczlowiek :)
#swieta
100piwdlapiotsza - Mirki chwalę się ☺️ ... 
Tak mnie naszło i zgłosiłem się żeby zrob...

źródło: scaled_1000043823

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
Autor
13.12.2025, 18:33:23 via Android
  • 0
100piwdlapiotsza

źródło: scaled_1000043690

Pobierz
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
Autor
13.12.2025, 18:35:36 via Android
  • 1
@100piwdlapiotsza:
100piwdlapiotsza - @100piwdlapiotsza:

źródło: scaled_1000043695

Pobierz
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
Autor
13.12.2025, 18:36:08 via Android
  • 1
@100piwdlapiotsza:
100piwdlapiotsza - @100piwdlapiotsza:

źródło: scaled_1000043691

Pobierz
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
Autor
13.12.2025, 18:36:35 via Android
  • 5
@100piwdlapiotsza:
100piwdlapiotsza - @100piwdlapiotsza:

źródło: scaled_1000043689

Pobierz
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
Autor
13.12.2025, 18:38:32 via Android
  • 2
@100piwdlapiotsza:
100piwdlapiotsza - @100piwdlapiotsza:

źródło: scaled_1000043822

Pobierz
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
Autor
13.12.2025, 19:08:39 via Wykop
  • 2
@PietroPawlo: Szukałem na fb, na grupach i trafiłem na post dziewczyny, która organizowała mikołaja dla domu dziecka w Orzeszu :)
odezwałem się do niej i się udało :)
Teraz już może być za późno, chyba, że odezwiesz się do Szlachetnej Paczki.
Razem z organizatorką chcę za jakiś czas zorganizować coś podobnego dla chłopaków z "Dom Chłopaków w Broniszewicach"
https://www.facebook.com/dpsbroniszewice
Obserwuję ich od jakiegoś czasu i bardzo chcę im jakoś poprawić
  • Odpowiedz
erni13
erni13
13.12.2025, 08:43:55
  • 560
Dostałem dzisiaj nowinę, że zostanę ojcem i mam totalną mieszankę uczuć we łbie.

Z jednej strony się cieszę, bo mam cudowną kobietę, z drugiej strony nigdy nie miałem pozytywnego wzorca ojca, i mały głosik w głowie podpowiada mi, że będę jak mój stary.

Jeśli mieliście podobne sytuacje, to chętnie bym poczytał wasze doświadczenia, najlepiej dla otuchy ¯\(ツ)/¯

#wykopplus30club #rodzicielstwo #ciaza #zwiazki
erni13 - Dostałem dzisiaj nowinę, że zostanę ojcem i mam totalną mieszankę uczuć we ł...

źródło: image_picker_7CA83F42-8FF0-474C-AB0E-9E9DDEBED4B5-22339-00004E8D0F61B5E3

Pobierz
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 13.12.2025, 15:18:27 via Android
  • 1
@erni13: nie ma czegoś takiego, że będziesz takim ojcem, jakim był Twój... Staraj się, kochaj... I nie podpieraj się za bardzo "poradnikami" z internetu...
PS. Wychowaj, jak swoje (musiałem to napisać 😅)
  • Odpowiedz
Kogutt
Kogutt
12.12.2025, 20:05:13
  • 644
Brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Kogutt - Brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka

źródło: scaled_1000016534

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 13.12.2025, 06:46:38 via Android
  • 0
@Kogutt: taką ciekawostką jest fakt, że to Leszek z Żoliborza zaczął tę formę "hołdu polskiego"
(Dobrze pamiętam?)
  • Odpowiedz
PomidorovaLova
PomidorovaLova
10.12.2025, 13:39:51
  • 1064
XD

#polityka #bekazkonfederacji
PomidorovaLova - XD

#polityka #bekazkonfederacji

źródło: berkovitz

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 10.12.2025, 19:35:18 via Wykop
  • 1
@200Amra: i ćpun, bo każdy ćpun, to złodziej
  • Odpowiedz

6

Podlaskie (Zambrów)- Radny PiS stracił mandat za groźby karalne.

Prawomocny wyrok karny definitywnie zamyka drogę do sprawowania mandatu zaufania publicznego. Konsekwencje te ponosi radny PiS W związku ze skazaniem, za kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec innej osoby oraz jej dzieci

100piwdlapiotsza
z
zambrow.org
dodany: 10.12.2025, 19:09:09
  • 0
  • #
    polityka
  • #
    pis
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
szajbi_
szajbi_
09.12.2025, 15:11:11
  • 4
Hej różowe (albo niebieskie, jak się znacie :D)
kupiłam sobie kultowy peeling z the ordinary, ten "krwawy". używałam go pierwszy raz w piątek, fajne efekt, do dziś wydaje mi się, że buzia gładsza. nie wysypało mnie, nie podrażniło. myślicie, że mogę już drugi raz użyć? na opakowaniu jest niby 2x w tygodniu możliwość stosowania. wczesniej tylko tego tołpy enzymowego używałam i to tyle z mojego doświadczenia z tymi kwasami
ale trochę się
szajbi_ - Hej różowe (albo niebieskie, jak się znacie :D)
kupiłam sobie kultowy peeli...

źródło: ahaaha

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 09.12.2025, 18:22:30 via Android
  • 1
@szajbi_: nie wiem o czym piszesz, ale pozwalam.
PS. co to krwawy pilling? Ty sie kaszanką nacierasz?
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 09.12.2025, 19:17:06 via Wykop
  • 1
@szajbi_: uff ... uspokoiłaś mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
09.12.2025, 10:53:48
  • 730
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 09.12.2025, 14:25:26 via Android
  • 9
@dthprf: cytując klasyka "podał sie do ojca"
100piwdlapiotsza - @dthprf:  cytując klasyka "podał sie do ojca"

źródło: scaled_1000039747

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 29
  • Strona 13 z 29
  • >

Piotrek

  • Białystok

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 06.01.2012

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.06.2012

    Komentator
  • VIP
    od 01.05.2012

    VIP
  • Złotousty
    od 31.01.2021

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 31.07.2011

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 01.06.2011

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.09.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking