Aktywne Wpisy
PijeWodePoPierogach +346
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.
Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!
#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!
#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
źródło: IMG_20260605_073902
Pobierz
janusz-lece +64





W niedzielę prawie zostałem zabity przez Audi Q8 na drodze ekspresowej S61 w okolicy Łomży:
https://www.facebook.com/share/r/1LUqsxSehe/
Złapał pobocze, mógł mnie zdmuchnąć, mogłem wpaść pod tira.
Zawsze przed zmianą pasa upewniam się czy można przeprowadzić manewr i było czysto. Różnica prędkości była ogromna.
Może ktoś rozszyfruje tablice rejestracyjne?
Zdjęcia: https://1drv.ms/f/c/26995ba286498fc8/IgD7zcFtfXJcTKkQz8932sUrAXlQjeXRipVApZHqUUVfIXk
Jechałem z przepisową prędkością mniej więcej 115-120 km/h (na liczniku motocykla około 125-130, bo zawyża).
Żona (nagrywająca) krzyczała do mnie w interkomie abym schował się za tira, bo ktoś szybko jedzie, ale ja jak zwykle powiedziałem, że "nie zesra się jak chwilę zaczeka". No niestety zesrał się. Od teraz będę się chował, bo życie cenniejsze.
#motocykle #samochody #audi #stopcham #motoryzacja #piracidrogowi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
Te tablice pasują do Q8
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-3 o 11.07.55
Pobierzp------a sytuacja.
ale tak szczerze to jezeli wyslesz film na policje i tam machna na to reka, sprawcy nie ustalono i umorzenie.
@mirko_anonim: Dobre motto na nagrobek ale jako manifest drogowy debilne.
Wsiadanie na moto z ideą że reszta będzie się trzymać kodeksu a nawet jak nie to zdrowego rozsądku a jak będziesz w okolicy to nawet specjalnie się pilnować żeby nie popełnić żadnego błędu jest dużo głupsza niż to co odwalił facet z audi.
Jeszcze zamiast przemyśleć co się stało szukasz winnego przez internet, masz
https://www.youtube.com/watch?v=m_Zhybp-hPw&t=34s