Aktywne Wpisy

kt13 +8
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co

Znalazł ktoś potwierdzenie, że faktycznie odbyło się ostatnie pożegnanie Śp. Mateusza w tym kościele św mikołaja w Wałczu? czy znowu Muran wali w ch--a #primemma




źródło: temp_file3897196682901324861
Pobierz@dzaro-dzaroslawski: To nie AI. Kiedyś nie rozpoznawanie wykreowanych filmików to była domena starszych ludzo
No to wniosek mój jest jeden - nie będę sprawdzał każdego filmiki czy grafiki szukając źródeł i powoli przestaje mnie bawić przeglądanie internetu takiego 4memowego bo coraz częściej mam taką myśl "czy to nie fejur"
@dzaro-dzaroslawski: To nie AI. Jest filmik z całej walki na YT. To chyba jakieś czeskie odpowiednik patostrimów.
@dzaro-dzaroslawski: można śmiać się również z AI-gen filmików i memów, nikt tego nie sprawdza