Aktywne Wpisy

thorgoth +817
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

ChlopoRobotnik2137 +280
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361
Pobierz




źródło: 1000024438
Pobierz@zimne_p--o: oj a stanoski nie potrafi w obiektywne dziennikarstwo.
@fredperry: No właśnie.....a to jest tragiczne, szemrany gość który powinien być najwyżej "redaktorem" jakiegoś celebrycko-plotkarskiego portalu zostaje guru, przewodnikiem w każdej sprawie, dla rzeszy idiotów. Jego kompetencje i wiedza to tropienie WIELKICH AFER np. "fałszywa gwiazda Janoszek" tyle potrafi i tak go trzeba traktować. Ale nie, bezrozumne zombie bez charakteru i własnego zdania o czymkolwiek muszą mieć kogoś, kto im mówi co mają myśleć....Szarpanki..Szalony
Dlatego ja czekam do zakończenia wojny na jakikolwiek materiał o Ukrainie czy Rosji bo nie da się teraz niczego obejrzeć bez propagandowego pierodlolo
Pewnie śmiechu była co nie miara na tej waszej grupce politycznych trollixD
NA HASŁO #wojna2030
RABAT W ZONDACRYPTO
@zimne_p--o: oho, pisowcy zarzucają innym to co sami robią, stare znałem