Aktywne Wpisy

WielkiNos +422
bigbuck +112
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg





mirror: https://streamable.com/vrb7rc
@IwanDubietkov: No i dlaczego mu nie pomogliście?
@assninja @IwanDubietkov sam jakieś 30 lat temu będąc małym bomblem topiłem się gdzie ludzie stali dookoła a wujas który miał mnie pilnować siedział z browarem na kocyku jakieś 3 metry dalej xD podobno faktycznie trudno zauważyć osobę która się topi. Wiele razy słyszałem też wypowiedzi ratowników że to nie wygląda jak na filmach
@lumpenproletariat: też co innego jak dorosły się topi na głębokiej wodzie, jak nie jesteś zajebiśćie dobrym pływakiem to będą dwa trupy. W tym co przytoczyłem koleś miał wody do ramion, ale dzieciaka przykrywało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@IwanDubietkov: Czyli też nie wiedzieliście że typ się topi ale pretensje do innych już masz, tak?
@Pompejusz: Ale to akurat prawda. Można też użyć psa.