Aktywne Wpisy

Lekarz_7k +83
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k

Historycznygagatek +112
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...





Chciałem zrobić #rozdajo 100zł z tej okazji, ale żeby zanonimizować formę, wygrany plusujący dostanie kupon 100zł na allegro. Dzisiaj późnym wieczorem poleci kupon do zwycięzcy. Zdrówko!
#it #wygryw #rozdajo
@ubog: XDDDD
To już wyższy poziom cebulactwa, p-------ć się, że ktoś za mało chce rozdać
I patrzy na to konto z wywieszonym jęzorem i tylko to mu przyjemność sprawia no spoko...
Najważniejsze: zaplanowałeś i dowiozłeś, no i masz finansową poduszkę.
Mam nadzieję, że Twoja partnerka jest osobą godną zaufania i nie wykorzysta tego przeciwko Tobie (w razie zasądzania alimentów sąd popatrzy na wpływy na konto i odpowiednio wyliczy zdolność finansową).
Fajnie ale ja sobie w życiu wole:
- Coś zobaczyć na świecie,
- Zamiast gruza za 25k kupić normalne auto jak normalny człowiek z salonu,
- Zamiast najtańszych paneli kupić coś lepszego lepiej wyglądającego
@Nighthuntero: wiesz, jednak chwalenie się że się zarobiło 1.6mln zł i z tego powodu da się komuś 100 zł jest śmieszne. Trochę jak "Wygrałem kumulację lotto, więc postawie wszystkim po faworku", co kiedyś wyśmiewa ła pewna reklama.
Jak ktoś chwali się że zdobył dość spory zastrzyk gotówki i z tego powodu chce zrobić prezent, na który większość
źródło: image
PobierzPotwierdzam byłem tym 1.6mln xD