Aktywne Wpisy

diamondhands +17
#iran czy tylko ja mam wrażenie że istnieje jakas blokada informacyjna z tej wojny? trudno o jakieś sprawdzone informacje, wszędzie zalew ai slop, nie wiadomo do końca jak to wszystko jest skoordynowane

Stichija +4
Się nadajecie do tarcia chrzanu





Zakładając że pracujesz od 20 roku życia i zarabiasz 6k spokojnie możesz odłożyć 3k będąc sam. Przez 10 lat daje to lekko ponad 300.
Da się? Da się. Prosta matematyka. Ale tak wolę mieć iPhona i jesc bakłażany niż oszczedzic. Pokolenie Z. Łatwiej mówić że ciężko że się nie da ale wycieczka co roku musi być all inkuziw auto też za 80 koła żeby somsiad widział. A co zastaw się a postaw się
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
@blackghost ja nie mówiłam o sobie tylko próbowałam ci wytłumaczyć jak myślą juleczki i oskarki.
"Ale co w tym dziwnego, ja u ojca w firmie zarabialem nawet więcej "
( ͡º ͜ʖ͡º)
Lepszy sznur w parku.
A co powiesz o naprawianiu demografii?
Bombelka można mieć ale już bardziej na wynajmowanym są różne programy 800 plus itd