Wpis z mikrobloga

tak jest ze wszystkim, nie tylko AI: z samochodami, domami, energetyką, długo by jeszcze wymieniać. UE swoim ideologicznym biurokratyzmem odbiera smak życia w absolutnie każdej dziedzinie za jaką się weźmie.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: UE ma dużo wyższy poziom życia nie USA.
  • Odpowiedz
@Anakee ja też ale jednak w-------ą mnie regulacje jakieś opłaty za co2 i pchanie rozwiązań których nikt nie chce (elektryki, pompy ciepła).
Suma sumarum to sprawia że taka polska która jest montownią (i będzie bo ma rządy myślące o glosach) robi się k------o droga
  • Odpowiedz
tak jest ze wszystkim, nie tylko AI: z samochodami, domami, energetyką, długo by jeszcze wymieniać. UE swoim ideologicznym biurokratyzmem odbiera smak życia w absolutnie każdej dziedzinie za jaką się weźmie.


@Romska_Palo_Ul_Laputa smak życia wg wykopka: smrodzące samochody, zimne domy, trujące jedzenie
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: Ja tam nie widzę problemu, za rok dwa będziesz miał modele nakarmione danymi przez użytkowników za free a korpo będzie zarabiało i to wszystko z pominięciem naszego udziału
  • Odpowiedz
jesteśmy w UE od 2004 i widzę duży progres przez ten czas. Dobrze pamiętam czas przed UE bo #wykop40plus


@Anakee: 2004-2020 to był świetny czas dla UE ale trzeba mieć trochę klapki na oczach żeby nie widzieć że zboczyliśmy z tej trajektorii i źle się dzieję, chociażby w przemyśle, energetyce, polityce migracyjne, i to nie tylko według randomowych wykopków, jest chociażby głośny ostatnio raport Draghiego z którego wynika
  • Odpowiedz
brak regulacji spożywczych powoduje że oni mają substancje rako twórcze nawet w płatkach


@hKropp: a z drugiej strony w USA zakazane są chociażby haggis czy kinder niespodzianka. Jeśli ktoś myśli, że w USA nie ma (eufemistycznie mówiąc) dziwnych regulacji, to ten kraj zna tylko z kolorowych seriali z lat 90.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anakee: To prawda. Generalnie ja twierdzę, że to dobrze Polska dołączyła do UE. Jednak przepisy jak ten, sprawią, że będą dwie ścieżki rozwoju AI, Światowa i Europejska. I zastanawiam się co z tego wyniknie.
  • Odpowiedz