Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka że bycie w związku jest ekstra a przegywy cope'ują jakie to nie jest okropne i złe. Jedyne w czym mają racje to, że czasem zdarzają się sprzeczki czy kłótnie ale co w tym dziwnego? Reszta czasu jest super i jak wcześniej byłeś sam a teraz w związku to masz +200 energii życiowej i chęci do życia.
Nigdy nie spotkałem się z sytuacją żebym musiał płacić za kobietę, sponsorować, dostarczać emocji (uwielbiam ten cope xD), zabawiać, organizować czas czy żebym nie miał prywatności lub musiał się dostosować do kogoś na siłę. Zresztą jak to możliwe, że ktoś kto nigdy nie był w związku ma nagle taką wiedzę? Ale wy pewnie wiedzę czerpiecie z blackpilla albo szukacie tinderówek do tych związków.
Tak samo cope że nie można okazywać słabości przy kobiecie, żalić się czy okazywać emocje, haha jakie to boomerskie xD właśnie od tego jest kobieta żeby wspierać i możecie sobie wmawiać że tak nie jest bo głupio by było gdyby było inaczej a was to omija nie? ;)

#tinder #zwiazki #relacje #przegryw #tfwnogf #blackpill #milosc #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc #feels #przemyslenia #randki #incel #mgtow #redpill


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka że bycie w związku jest ekst...

źródło: comment_1640524186o71Ur2CO8XLdHT8H2U3j1D

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest jakiś troll, który już kilka razy pisał podobne posty. Zachwalał związki i małżeństwa, bredził o miłości, jednocześnie atakując ludzi z kilku mniej lub bardziej powiązanych ze sobą tagów (#incel #blackpill #mgtow #redpill). Na argumenty o tym, że są też złe lub bardzo złe strony, odpowiadał, że nie warto być tak negatywnym (xD). Nie dajcie się prowokować temu czemuś (nie będę używał
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dobra ja też tam mam podobnie, ale trzeba trochę w domu rządzić. Znajomi polegli właśnie na takiej ciotowatości. Odpuścili rządzenie, odpuścili pobyt z żoną w domu na rzec pracy, odpuścili pokazanie pewnej siły i się to źle skończyło.
  • Odpowiedz
Reszta czasu jest super i jak wcześniej byłeś sam a teraz w związku to masz +200 energii życiowej i chęci do życia.


@mirko_anonim: Co trwa parę lat, po czym pojawia się rutyna i cała romantyczność i energia idze w cholerę, bo nie może wiecznie trwać. I to jest dla mnie największy problem związku, z czasem się wypala. Związek jako nałóg wydaje mi się, że jest raczej rzadkim zjawiskiem.

Zresztą jak to możliwe, że ktoś kto nigdy nie był w związku ma nagle taką
  • Odpowiedz
Prawda jest taka że bycie w związku jest ekstra a przegywy cope'ują jakie to nie jest okropne i złe.


@mirko_anonim: Jak trafisz na fajną partnerkę to jest ekstra. Jak nie to może być okropne. Captain obvious.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ludzie na tagu raczej mówią że chcieliby związki ale nie mogą bo jedyne dziewczyny na które trafiają to są właśnie takie zepsute. a ci true przegrywy tak jak ja to w ogóle nie trafiają
  • Odpowiedz
No to jest dużo czasu. Jak się wypala, to można zakończyć związek i wejść w kolejny, w czym problem?


@Archaniol_bo_rzyga_bryje: jak związek wejdzie za głęboko to często wyjście może być problematyczne. To nie takie łatwe. Ludzie potrafią lata tkwić w toksycznych związkach, pewnych rzeczy nie da się od tak zakończyć
  • Odpowiedz