Wpis z mikrobloga

  • 709
@Ziobrysta świadkowie Jehowy to nie religia tylko sekta. Powinna zostać zdelegalizowana. Może ten głośny przypadek powinieneś zostać wykorzystany do nacisku na polityków, aby tą sektę zdelegalizować
  • Odpowiedz
@Ravau23: w sekcie nie funkcjonują ludzie "niepraktykujący", więc przestrzeganie głupich, krzywdzących zasad jest tam pilnowane bardzo skrupulatnie. Polecam poczytać o sektach pod kątem psychologii i sposobach manipulacji i kontroli. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
@wulkix: No nie bardzo - wystarczy 100 osób by złożyć wniosek o wpis do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych. A i to, tylko wtedy, gdy chcesz działać oficjalnie... jeśli nie, to wystarczą ci wyznawcy.

Nota bene - Świadkowie Jehowy figurują na liście od stycznia 1990.
  • Odpowiedz
No nie bardzo - wystarczy 100 osób by złożyć wniosek o wpis do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych.


@wredny_gad: tyle teoria. Kościołowi Latającego Potwora Spaghetti sąd kazał #!$%@?ć bo tak i nawet odwołania nie pomogły ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ravau23: odpisałem ci, w dobrej wierze, myśląc że coś zrozumiesz. A ty okazałeś się ignorantem, który zamiast pogłębić wiedzę na jakiś temat, dalej pluskasz się w brodziku niezrozumienia sprawy.
  • Odpowiedz