Wpis z mikrobloga

#agd #kuchnia #gotowanie hej

1.warto doplacac do no frosta w lodowce ?
2. polecicie jakis piekarnik ktory rozgrzewa sie na tyle mocno ze dobrze pizze upiecze ?
3. jaka jest dobra firma sprzetow agd ? amica jest ok ?
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrowkaAtomowka: Bo nie ufam, to taniocha z produkcją w Chinach, co z góry oczywiście nie skreśla, ale niska cena wymusza gdzieś oszczędności i zazwyczaj jest to jakość.
Sam nie kupowałem sprzętów z najwyższej półki, starałem się jednak wybrać coś czego mam nadzieję nie będę żałował. Choć tego nie można być pewnym.

Co do piekarnika to poważnie wczytaj się w to co oferuje i popatrz na konkurencję. Jak pieczesz sporo, używasz
  • Odpowiedz
@jempierozki: LG sprzedaje dużo pralek, bo są najlepsze i stosunkowo tanie. Osoby, które nie mają z nimi problemów nie będą uzewnetrzac ochów i achów na forach, natomiast odsetek osób z problemem opiszę go wszędzie gdzie się da i wylewnie. Wybierałem sprzęt do mieszkania od kilku msc. Zdążyłem spytać kilkadziesiąt osób o to czego używają. Pralek LG ma mnóstwo z nich i zero problemów. Czy to 2 czy 12 letnie.

Problem
  • Odpowiedz
Problem z wibracjami w niektórych pralkach jest już rozwiązany i do zrobienia przez byle kogo.


@Inozythol: nie jest, nowe pralki lg produkowane są w Chinach (pewnie o tym nawet nie wiedziałeś( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nic to nie zmieniło, nawet jeśli serwis łaskawie (tłuczenie to według lg prawidłowa praca) ci naprawi (czego też nie potrafią zrobić), to problem powraca, bo problemem jest również brak górnych przeciwwag, czego serwis już nie naprawi

Czy
  • Odpowiedz
@jempierozki: Swoją drogą to coś mi się przypomniało. LG branduje swoją marką niektóre modele produkowane w Turcji i to jest gówno, może to masz na myśli. Reszta jest jak najbardziej ok i generalnie to jedne z lepszych pralek, nie wspominając o suszarkach, które mają najlepszy system samoczyszczenia kondensatora.

Dosyć długo szukałem sprzętów i nie sądzę bym przeoczył to o czym Ty piszesz.
  • Odpowiedz