Wpis z mikrobloga

#agd #kuchnia #gotowanie hej

1.warto doplacac do no frosta w lodowce ?
2. polecicie jakis piekarnik ktory rozgrzewa sie na tyle mocno ze dobrze pizze upiecze ?
3. jaka jest dobra firma sprzetow agd ? amica jest ok ?
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrowkaAtomowka: Amica bardzo spoko. 7 lat już sprzęty działają i zero problemów (kuchenka, płyta gazowa, okap).

Nie ma sensu przepłacać za inne firmy i multum funkcji, z których i tak nie będziesz korzystał.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: nic konkretnego ci nie powiem bo tak jak mówiłem, kupiłem jakiś zwykły piekarnik, okap i płytę te 7 lat temu i działają do dziś. W sumie nie wiem nawet co tam by się miało zepsuć bo to konstrukcje cepa są przecież. ;p
  • Odpowiedz
planuje właśnie kupić z amici wszystko lodówka indukcja zmywarka pralka i okap coś byś jednak odradzał?


@KrowkaAtomowka: z amiki to raczej tylko to, co oni sami produkują, czyli piekarniki, płyty i okapy
- na linie studio dawali kiedyś 5 lat gwarancji
- indukcja serii 3.0, podobno tam pulsacyjnego podgrzewania już nie ma
- w me masz piekarniki z nowej serii, które grzeją do 300 stopni
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: z lodówek haier, lg (w standardowych rozmiarach, 70cm lg nie potrafi zrobić dobrych), samsung
z pralek haier (te z obsługą smartfona), bosch (seria wan)
ze zmywarek to cokolwiek, jakość raczej podobna, byleby miała trzecią szufladę na sztućce
  • Odpowiedz
@Inozythol: no ok to moze sie skusze, a z innych sprzetow jakies konkretne modele polecisz ? na lodowke mam ok 70cm , potrzebuje jeszcze lodowke, okap, pralke indukcje i zmywarke caly czas zapieprzam na tej budowie przeprowadzam sie w ciagu 3 tyg i mam tam ze sprzetow poki co tylko mikrofalowke zwykla
  • Odpowiedz
Okap zależy od kubatury pomieszczenia popatrz jak liczyć w Google, ale generalnie im wydajniejszy tym lepiej z jak największą ilością biegów, bo zakładam że nie będziesz cały czas używał na pełną #!$%@? bo hałas, ale warto mieć jak będzie grubo smażone, bo parujaca woda z czastkami oleju to największe gówno zarówno dla mieszkania jak i zdrowia.
Ja wziąłem vdb vigo pro.
Jak znajdziesz taniej z taką samą lub większą wydajnością to śmiało. To tylko głupi wentylator, nie potrzebujesz automatycznego łączenia się z płytą, ani wydawać za silnik z kreciolkiem 1500zl jak niektórzy.

Zmywarkę wziąłem Boscha. Wybierz w filtrach marketu półka na sztućce, stalowe dno, połowa załadunku i 60cm, oraz automatyczne otwieranie drzwi. To są jedyne funckje na które warto płacić reszta to ekstrawagancja. I tak dla singla 60tka z połową załadunku, której wbrew pozorom nie będziesz używał regularnie.

Lodowka
  • Odpowiedz