Wpis z mikrobloga

  • 0
@Loginconajmniej4znaki:

Niemiecki astrofizyk i radioastronom Sebastian von Hoerner sugerował (w 1961), że średni czas trwania cywilizacji wynosi 6500 lat. Po tym czasie zanika ona według niego z przyczyn zewnętrznych (zagłada życia na planecie, zagłada jedynie istot rozumnych) lub wewnętrznych (degeneracja psychiczna lub fizyczna).
  • Odpowiedz
  • 0
@koniolizator: Plot twist może być taki że w dniu zezłomowania ostatniego samochodu spalinowego i po całkowitym zliwidowaniu sprzedaży mięsa(dla biedaków oczywiście) w ziemię łupnie taki sam meteoryt jak zabił dinozaury. I tyle będzie z ratowania świata przez opętane lewactwo.
  • Odpowiedz
No robią, latają sobie do Miami za kasę, którą im przelejesz Ty dzbanie xd


@macan: Dokładnie tak. Wszyscy "ekoterroryści" latają do Miami. Tak było!

To jest dosłownie poziom boomerów z jakichś pejów pokroju Polska Walcząca na fb xd.
  • Odpowiedz
  • 0
i teraz spalamy sobie ich przegniłe resztki w piecach oraz samochodach.


@klaun-szyderca: Co wam się we łbach #!$%@?ło z tym że ropa naftowa to szczątki dinozaurów?
  • Odpowiedz
@macan: mnie najbardziej #!$%@? że ludzie dają sobie wmówić że przyszłość planety to jest ich problem xD za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300 lat


@Loginconajmniej4znaki: no dobra, ale niektórzy widzą trochę dalej niż czubek własnego nosa i nie kierują się chłopskim rozumkiem XD
  • Odpowiedz
Poczekaj aż ci nowe rachunki za prąd przyjdą


@Masson: Jeszcze raz bo widzę, że nie łapiesz. Mam fotowoltaikę od 2019 r., płacę 0 zł za prąd, jedynie 300 zł opłat rocznych, ich nie liczę bo to opłata za posiadanie licznika, płaci ją każdy. Moja produkcja pokrywa 100% mojego rocznego zapotrzebowania, ok. 8 MWh, tak będzie jeszcze przez 10 lat jeżeli nic się nie zmieni.

Rachunki na 0zł, ok. 300zł opłat stałych/rok już mi od 5 lat w grudniu przychodzą, rozliczenie roczne, w grudniu 2023 miałem ponad 2 MWh
  • Odpowiedz
@koniolizator: tak czasem myślę ile IQ trzeba mieć by zrozumieć przenośnię?
Pewnie 80 bo jezus i aniołki to przenośnia jak coś nie ma sensu, a serio jak jest cień szansy że ma sens
  • Odpowiedz
to jest zgroza.. porównywać Dinozaury do naszych czasów. Oby to była tylko jakaś ekozamordystka opłacana przez jakieś organizacje, a nie ktoś na stanowisku rządowym.
  • Odpowiedz