Wpis z mikrobloga

  • 691
@koniolizator: ja nie mam siły na głupotę ekoterrorystow. W sumie to nawet rozumiem tych, co biorą kasę za robienie z siebie debili, ale kompletnie nie rozumiem tych, którzy ich popierają xd
  • Odpowiedz
  • 164
za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300


@Loginconajmniej4znaki: i naprawdę nie potrafisz pojąć, że są ludzie których to jednak obchodzi?

To trochę tak jakbyś naśmiecił gdzieś w górach pod hasłem, że już tu i tak nigdy nie wrócisz więc to nie twój problem.
  • Odpowiedz
  • 97
za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300 lat


@Loginconajmniej4znaki: no ale to nie ma się czym chwalić, że twoja perspektywa sięga do drzwi twojego domu.
  • Odpowiedz
mnie najbardziej r---------a że ludzie dają sobie wmówić że przyszłość planety to jest ich problem xD za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300 lat


@Loginconajmniej4znaki: mam tak samo. wywalone zupełnie. ale weź pod uwagę, że ludzie mają dzieci i niektórzy się martwią w jakim świecie ich dzieci będą zyły - nawet nie chodzi o
  • Odpowiedz
ja lubię te mniej wygodne, a tańsze.


@tumiwisizm: Nie są tańsze, mam też gaz i tradycyjny kocioł :) PC sam montowałem.

Mam PV na starych zasadach, ogrzewanie za 0 zł, gaz czy węgiel muszę
  • Odpowiedz
@Loginconajmniej4znaki: Ty naprawdę myślisz, że kryzys klimatyczny nie zacznie się za twojego życia?

W takiej Europy widać jak na dłoni, że klimat się zmienia. Nawet największy bałwan który nie uznaje badań i statystyk powinien to potwierdzić XD

Macie niesamowicie ograniczone pole widzenia, to przerażające. Tak samo jak ludzie którzy pomimo najgorszej demografii w UE uważają, że emerytura od 60rż w Polsce to dobry pomysł

I tak, papierowe słomki nic nie
  • Odpowiedz
@Loginconajmniej4znaki wygłaszanie właśnie takich przemyśleń działa odwrotnie do zamiaru, bo wtedy dajesz lewakom do ręki b--ń. Cała ta nagonka opiera się głównie na strachu oraz wypaczonym humanitaryzmie. Mówiąc "nie mój problem" oni pokażą 100 osobom "widzicie? Dlatego wy musicie działać!" I ci ludzie radośnie ruszą do przodu. Nie rób tak.
  • Odpowiedz