Wpis z mikrobloga

@xkajteqx: w sumie ciekawe jak wygląda zazębianie się zbiorów ludzi bez dzieci i tych bijących na alarm w kwestiach klimatu. Potocznie raczej uważa się, że walka o planetę to domena bezdzietnych lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek:

niby zbierają na ochronę wielorybów czy innych goryli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To akurat nawet się trochę zgadza, laski, ktore na to zbierają to często wieloryby
  • Odpowiedz
: ci uradowani powyżej, to będą zdychać jak te ugotowany małpy spadające z drzew w Meksyku, gdy nie będą mogli schłodzić swoich mieszkań, bo sieć zacznie wysiadać, woda w kranie przestanie płynąć, a przyjdzie tydzień upałów po 40 stopni z nocnymi spadkami raptem tyci poniżej 30. Już teraz były takie epizody na Bałkanach, ale niech tylko się rozciągną na więcej niż parę dni. Jak się ma 20 lat, to może nie wydaje
  • Odpowiedz
mnie najbardziej #!$%@? że ludzie dają sobie wmówić że przyszłość planety to jest ich problem xD za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300 lat


@Loginconajmniej4znaki:

podasz mi swoj adres? Bo mi tez to wisi, czy bedziesz miec nasrane na wycieraczce czy nie...

  • Odpowiedz
za 60 lat dostaniesz PW z adresem, wtedy możesz nasrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Loginconajmniej4znaki:

czyli jednak nie jest ci wszystko jedno... Widzisz, nie wszystko kreci sie wokol tego, co ty chcesz.

za 60 lat, to ja juz od dawna bede kwiatki wachal od drugiej strony. Liczy sie tu i teraz. Wiec tak jak myslalem - idiota z ciebie i hipokryta.
  • Odpowiedz
W sumie to nawet rozumiem tych, co biorą kasę za robienie z siebie debili, ale kompletnie nie rozumiem tych, którzy ich popierają xd


@macan: A co tu jest ciężkiego do zrozumienia? Mamy problem z globalnym ociepleniem, więc popieram ludzi, którzy popularyzują ten problem i cokolwiek w związku z nim robią.
  • Odpowiedz
@koniolizator: prawda jest że jako ludzkość musi zacząć dbać o klimat. Tylko kuriozum jest to że kiedy w Europie pije się z papierowych słomek to w Indiach wydupia się śmieci do rzeki. W Europie masz powoli zakazy wstępu dla X grupy posiadaczy samochodów tymczasem w Azji tony syfu idzie z fabryk plastiku w powietrze. Ba te wszystkie krzyczące eko Julki kupują szmaty z tych smrodzacych fabryk plastiku z Azji xd
  • Odpowiedz
@koniolizator: naturalna kolej rzeczy, że na ziemi co pare milionów lat coś musi #!$%@?ąć, więc po co inwestować w pompe ciepła, jak można maka zjeść powiększonego
  • Odpowiedz
@Loginconajmniej4znaki: To taka cecha religii że wmawiają różne rzeczy, np:
- grzech pierworodny (biały przywilej)
- przykazania (nie wymawiaj n-worda na daremno)
- przyjęcie przenajświętszych sakramentów zbliża cię do zbawienia (tranzycja rozwiąże wszystkie twoje problemy)
- że każdy z nas jest grzeszny (generujemy ślad węglowy)
- no i teraz dochodzi jeszcze życie po śmierci (planeta spłonie za 100 lat razem z twoimi dziećmi (psieckami?), więc TY za życia masz żyć
  • Odpowiedz
ja nie mam siły na głupotę ekoterrorystow. W sumie to nawet rozumiem tych, co biorą kasę za robienie z siebie debili, ale kompletnie nie rozumiem tych, którzy ich popierają xd


@macan: Ja popieram bardzo partie zawierające proekologiczne postulaty, ale argument pani z obrazka jest tak kretyński, że nie mam zamiaru jej logiki bronić.
  • Odpowiedz
ludzie mają dzieci i niektórzy się martwią w jakim świecie ich dzieci będą zyły - nawet nie chodzi o klimat, tylko bardziej sytuację geopolityczną czy społeczną. Serio to takie trudne do zrozumienia?


@WarwaraBasia: nie trudne, ale to nic dobrego. Nie masz żadnego, najmniejszego choćby wpływu na klimat czy sytuację geopolityczną. Obciążanie się jakaś iluzoryczną odpowiedzialnością za te kwestię to czysta choroba, która jedyne co może to powodować problemy. Nie powinno
  • Odpowiedz