Wpis z mikrobloga

@HansLanda88 dokładnie tak będzie. Chleba nie będzie, mleka nie będzie, ale za to będzie teleexpress.

Najlepiej jest zakazać przemieszczania się i ogrzewania domów inaczej niż drogimi urządzeniami. Wtedy będziemy chociaż mogli do roboty dojechać, odbębnić swoje i posiedzieć w klitce. To już lepszy koniec świata niż odebranie ludziom ich osiągnięć. Poza tymi bogatymi bo ich samoloty i sportowe auta nie trują
  • Odpowiedz
mnie najbardziej #!$%@? że ludzie dają sobie wmówić że przyszłość planety to jest ich problem xD za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300 lat


@Loginconajmniej4znaki: Jak dla mnie to ma jak najbardziej sens(by twierdzić że przyszłość planety to osobisty problem, a nie by odwalać dokładnie to co oni), jeśli ma się, czy zamierza się
  • Odpowiedz
W takiej Europy widać jak na dłoni, że klimat się zmienia


@erni13: xD

Tak, mordo widać różnicę średniej rocznej temperatury o 0.1 stopnia, weź człowieku zastanów się co piszesz zanim zaczniesz pouczać innych.

A co do dinozaurów, te panowały sobie na ziemi przez 135 milionów lat. Ludzie pojawili się na ziemi 300 tysięcy lat temu. Cała nasza historia to 2 promile tego ile żyły dinozaury i nie chodzi o to,
  • Odpowiedz
@koniolizator: bo jak pisowcy robią coś głupiego, szkodliwego albo wprost zdradzieckiego dla polskiego interesu to jest metafizyka szachy 2137D spotkanie z najwyższym. Lewaczka robiąca foto z wunglem i transparentem o dinozaurach to debilka i dowod na ostateczną głupotę Donalda Tuska :D
  • Odpowiedz
wywalenie całej śmierdzącej produkcji do Azji przez UE


@tumiwisizm: czy ty właśnie jako argument napisałeś że inni też śmiecą? Nie wstyd ci? Po takiej kompromitacji usunął bym konto
  • Odpowiedz