Wpis z mikrobloga

  • 691
@koniolizator: ja nie mam siły na głupotę ekoterrorystow. W sumie to nawet rozumiem tych, co biorą kasę za robienie z siebie debili, ale kompletnie nie rozumiem tych, którzy ich popierają xd
  • Odpowiedz
  • 164
za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300


@Loginconajmniej4znaki: i naprawdę nie potrafisz pojąć, że są ludzie których to jednak obchodzi?

To trochę tak jakbyś naśmiecił gdzieś w górach pod hasłem, że już tu i tak nigdy nie wrócisz więc to nie twój problem.
  • Odpowiedz
  • 97
za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300 lat


@Loginconajmniej4znaki: no ale to nie ma się czym chwalić, że twoja perspektywa sięga do drzwi twojego domu.
  • Odpowiedz
mnie najbardziej #!$%@? że ludzie dają sobie wmówić że przyszłość planety to jest ich problem xD za maksymalnie 50 lat będę gnił w ziemi z robakami i średnio mnie obchodzi co będzie z ziemią za 100 200 czy 300 lat


@Loginconajmniej4znaki: mam tak samo. wywalone zupełnie. ale weź pod uwagę, że ludzie mają dzieci i niektórzy się martwią w jakim świecie ich dzieci będą zyły - nawet nie chodzi o
  • Odpowiedz
ja lubię te mniej wygodne, a tańsze.


@tumiwisizm: Nie są tańsze, mam też gaz i tradycyjny kocioł :) PC sam montowałem.

Mam PV na starych zasadach, ogrzewanie za 0 zł, gaz czy węgiel muszę
  • Odpowiedz
  • 66
@Loginconajmniej4znaki: Ty naprawdę myślisz, że kryzys klimatyczny nie zacznie się za twojego życia?

W takiej Europy widać jak na dłoni, że klimat się zmienia. Nawet największy bałwan który nie uznaje badań i statystyk powinien to potwierdzić XD

Macie niesamowicie ograniczone pole widzenia, to przerażające. Tak samo jak ludzie którzy pomimo najgorszej demografii w UE uważają, że emerytura od 60rż w Polsce to dobry pomysł

I tak, papierowe słomki nic nie
  • Odpowiedz
@Loginconajmniej4znaki wygłaszanie właśnie takich przemyśleń działa odwrotnie do zamiaru, bo wtedy dajesz lewakom do ręki broń. Cała ta nagonka opiera się głównie na strachu oraz wypaczonym humanitaryzmie. Mówiąc "nie mój problem" oni pokażą 100 osobom "widzicie? Dlatego wy musicie działać!" I ci ludzie radośnie ruszą do przodu. Nie rób tak.
  • Odpowiedz