Wpis z mikrobloga

witam was mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak masz chwilę sam/sama ze sobą i myślisz nad tym co sprawiało ci największą radość w życiu, do czego najczęściej wracasz myślami i przywołujesz to co to jest?

pozdrowki

#motywacja #rozwojosobisty
#prokrastynacja
#warszawa
#krakow
#wroclaw
#pracbaza
#praca
#korposwiat
#heheszki
#gorzkiezale
#przegryw
#pytanie
#studbaza
#oswiadczenie
#pracait
#dziendobry
#samorozwoj
#mikrokoksy
#heheszki
#silownia
#milionowamotywacja
#studbaza
#wychodzimyzprzegrywu
#psychologia
#gorzkiezale
Zimny-jak-lod - witam was mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak masz chwilę sam/sama ze sobą i myśl...

źródło: wojak-thinking-1

Pobierz

gdy myślisz nad tym co sprawiało ci największą radość w życiu, do czego najczęściej wracasz myślami?

  • sukces zawodowy - awans, podwyzka, rekrutacja itp 8.7% (15)
  • rodzina - narodziny dziecka, slub, matka itp 9.3% (16)
  • sprawy intyne- s*ks, wakayjna milosc, pierwszy raz 25.0% (43)
  • zdrowie - schudniecie, przytycie, bicek 45 cm itp 9.3% (16)
  • sprawy materialne - nowe auto, nowy zegarek, dom 5.2% (9)
  • edukacja - skończenie studiow, cerytfikat itp 4.1% (7)
  • osiagniecie to co wymysliles - sprawa indywidualna 13.4% (23)
  • do niczego nie wracam, najchetniej to juz " kaput" 15.1% (26)
  • dobre pytanie w sumie, pomysle i napisze w kom 9.9% (17)

Oddanych głosów: 172

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod: mój największy sukces to porzucenie patologicznej rodziny, wyprowadzka z rodzinnej wsi, gdzie nic dobrego mnie nie czekało (czytaj: patologiczna rodzina), i znalezienie dobrej pracy w korpo 10k bez jakiegokolwiek wykształcenia.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: Plusik leci bo temat ciekawy. Dosłownie w tym miesiącu dopiero zdałem sobie sprawę z tego właśnie które sukcesy sprawiają mi większą radość:

Zarabiam umysłowo, wszelkie sukcesy z tym związane raczej większej radości mi nie przynoszą, ot zaliczone - jedziemy dalej.

Natomiast osiągnięcie jakiegoś celu fizycznego który sobie postawie i do którego dążyłem już sprawia mi ogromną frajdę. Mimo tego iż pod względem jakiegoś nie wiem, prestiżu w społeczeństwie, czy
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: w innych okolicznościach, pewnie tak mogłoby być. z moim backgroundem SGH nigdy nie było opcją - nie miałem możliwości studiowania, bo musiałem faktycznie z---------ć żeby przeżyć. coś, czego przeciętny student nigdy nie doświadcza. mamusia i tatuś zawsze mogą pomóc w potrzebie, nie? ;)
  • Odpowiedz
@smilealittlebit w innych okolicznościach, pewnie tak mogłoby być. z moim backgroundem SGH nigdy nie było opcją - nie miałem możliwości studiowania, bo musiałem faktycznie #!$%@?ć żeby przeżyć. coś, czego przeciętny student nigdy nie doświadcza. mamusia i tatuś zawsze mogą pomóc w potrzebie, nie? ;)


Graty stary. Ja w swoim życiu wyrzucałem gnój i moje wakacje to był z-------l w polu, gdzie wszystko było robione ręcznie - bez ciągnika itp., maszyny konne,
  • Odpowiedz