Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szykuje się drugi Sebastian M? Ten gość od lat testuje fury i nierzadko jeździ ponad 300km/h w ramach "próby autostradowej" przykład w załączonym filmie,fakt faktem wszytko odbywa się legalnie w Niemczech ale mimo wszystko uważam że takie kanały jak ten i tak szybką jazdę gdziekolwiek powinno się piętnować!
A co wy wykopki uważacie?
Mam nadzieję że nie ma tu podwójnych standardów?

#wykopefekt #majtczak #motoryzacja #stopcham #polskiedrogi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Popierasz taką jazdę?

  • Tak 58.0% (1149)
  • Pomimo legalności, zdecydowanie nie! 42.0% (833)

Oddanych głosów: 1982

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szykuje się drugi Sebastian M? Ten gość od la...
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cwlmod: skończ z tym chlopskorozumizmem polackim...
Przeczytaj sobie czym jest richtgeschwindigkeit.
Prędkość ma być dostosowana do ruchu i warunków jakie panują na autostradzie.
Jeśli dojdzie do wypadku i będziesz jechał powyżej 130km/h tak jak stanowi richtgeschwindigkeit możesz zostać uznany winnym spowodowania owego wypadku pomimo, że na danym odcinku nie było formalnego ograniczenia prędkości.
Doucz się, a dopiero później wypowiadaj.
  • Odpowiedz
Na publicznej autostradzie są też normalni użytkownicy dróg, którzy jadą z myślą "pojadę sobie z pracy do domu bezpiecznie". Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś debilem. Ten typ z postu OPa przecież może sobie robić te swoje próby gdzieś na zamkniętym terenie, prawda? Dlaczego mam brac mimowolnie udział w tym jego biznesie?


@mlodir: to Polskie myślenie. Każdy niemiecki policjant Ci powie, że na dojczebanie na odcinkach bez limitu bój się
  • Odpowiedz
skończ z tym chlopskorozumizmem polackim...


@non-serviam: Skończ z pisaniem głupot, bo ewidentnie merytorycznie nie jesteś na moim poziomie xD

Prędkość ma być dostosowana do ruchu i warunków jakie panują na autostradzie.

Jeśli dojdzie do wypadku i będziesz jechał powyżej 130km/h tak jak stanowi richtgeschwindigkeit możesz zostać uznany winnym spowodowania owego wypadku pomimo, że na danym odcinku nie było formalnego
  • Odpowiedz
@cwlmod: w takim razie przyda mi się wyjaśnienie. Napisałeś, że tylko miernotę drogową zaskoczy niespodziewana zmiana pasa ruchu lub niespodziewane zajechanie drogi (co zaskoczylo ciebie - nawet bardzo), jeżeli mają one miejsce na autostradzie. Jaka jest różnica, jeżeli coś takiego zdarzy się w mieście, a jaka, jeżeli zdarzy sie na autostradzie? Przewidywanie potencjalnych błędów innego kierowcy działa inaczej na autostradzie i inaczej w obszarze zabudowanym?
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: bo musi najpierw wyjechac z pl autostrady na niemiecką jezu ludzie myślcie albo obejrzyjcie materiał. On tam nawet miał moment że zjechał na prawy poczekał aż typ sobie cięzarówkę wypedzi i dopiero robił stresstesta
  • Odpowiedz
Puknin się w główkę, gość specjalnie jedzie w miejsce, w którym taka jazda jest legalna. Trzyma dwie ręce na kierownicy, nie bawi się żadnym telefonem i jest skupiony na jeździe. Nie szaleje zmieniając agresywnie pas żeby wyprzedzić, nie wyprzedza poboczem. Po prostu robi test auta w odpowiednich warunkach, auto jak widać w pełni sprawne i fabrycznie wyposażone w odpowiednie opony czy hamulce.
To jest różnica między sebixem, który slalomuje między pasami byle
  • Odpowiedz
Przewidywanie potencjalnych błędów innego kierowcy działa inaczej na autostradzie i inaczej w obszarze zabudowanym?


@certuz: Wyjaśnienie: tak xD
  • Odpowiedz
Oh typowy argumenty miernoty drogowej z problemami z logicznym myśleniem xD


@cwlmod: to nie jest argument tylko fakty. Próbujesz wypowiadać się na temat na który nie masz najmniejszego pojęcia.
Jesteś właśnie typowym przykładem człowieka przez, którego ogólny brak ograniczenia prędkości na autostradzie jak w Niemczech nie ma prawa bytu w Polsce.
  • Odpowiedz
@non-serviam: no chyba u ciebie. Jest brak limitu, to możesz w pełni LEGALNIE jechać szybciej i nikt nie powinien się nazywać wariatem za samą szybszą jazdę. Ja wiem, że w twoim Tipo przy 140 to już jest walka o życie, ale wyobraź sobie, że są samochody które przy wyższych prędkościach nie zachowują się jak ponton bez wioseł xD
  • Odpowiedz
@non-serviam: Jakbyś niezauważył to właśnie cię merytorycznie zaorałem i wytknąłem ci nielogiczność w tym co piszesz. Ty oczywiście reagujesz jak typowa miernota drogowa i atakujesz mądrzejszego od siebie xD

Jesteś typowym przykładem dzbana, który nie potrafi myśleć ani prowadzić samochodu.

@robert_blaszczykowski Nie musisz. To że ktoś używa merytorycznych argumentów, na które ty nie masz odpowiedzi, to jest jest ujmna dla ciebie, a nie dla
  • Odpowiedz