Wpis z mikrobloga

2 lata temu urlop w Czarnogórze, w tym roku majówka w Prowansji, w przyszłym roku wakacje nad Dolnym Dunajem.
Prestiżowa europejska uczelnia ukończona (korespondencyjnie). Firma się rozwija, mam 2 pracowników, za chwilę będzie 3, a z początkiem nowego roku 4. Zaraz wychodzi dla mnie ciężarówka królowa szos - Scania (G370) w leasingu. 2 lata temu wyjechałem nową osobówką świeżynką z salonu. Za 3 miesiące odbieram kolejne fabrycznie nową furę. A wczoraj z przyjacielem rozmawialiśmy sobie o nowinkach na London Stock Exchange.

A do tego rozwijam swoje pasje. Oprócz wskakiwania od czasu do czasu za kółko tira, także od nowego roku rozpoczynam zdobywanie licencję na pilota pasażerskiego samolotu odrzutowego, jak również zakupię sobie nową, średnich rozmiarów broń (posiadam już pistolet kieszonkowy).

Po ledwo 7 miesiącach jestem bliżej niż dalej zakończenia swojego wyzwania zdobycia 10 flag. Poza tym 2 biologiczne bobaski w drodze. Najprawdopodobniej w ciągu 2, max 3 lat dorobię się także pierwszego legalnego potomka. Laski często przeciągają wzrok za mną, gdy przechodzę.

Także może za 3 lata dorobię się kawalerki w powiatowym na wynajem ( #rentier ). Jednocześnie przeznaczam po kilkaset zł rocznie na cele charytatywne (w tym w tym roku m.in. przeznaczyłem 300 zł na drona dla sił zbrojnych #ukraina ).

Na biceps wyciskam hantle po 28 kilo (ostatnio mi się udało, a większą ilość powtórzeń to po 26 - 24 kilo). Jestem w stanie potruchtać 10 km bez większej zadyszki. 1000 m przebiegam w niecałe 4 minuty, 400 m w nieco ponad minutę.

A ty co, dalej w piwnicy siedzisz #przegryw ? Chcesz być taki #wygryw jak ja? Zrób pierwszy krok, wyjdź na dwór, pobiegaj, i może nawet same pomysły ci do głowy przyjdą. Działaj
#motywacjadnia

#redpill #blackpill #chwalesie #studia #nauka #firma #biznes #gielda #studia #zycietruckera #samochody #hobby #lotnictwo #samoloty #bron #strzelectwo #rodzicielstwo #dzieci #bombelek #rozowepaski #podrywajzwykopem #nieruchomosci #mieszkanie #cwiczzwykopem #cwiczenia #bieganie #motywacja
  • 23
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: 1000m w niecałe 4 minuty to ja przebiegałem w gimnazjum na WFie, gdzie jedyna aktywność to granie cały dzień w lola i jedzenie obiadków mamy xD. Jak nie biegasz 5k sub 20 to nie ma co się przechwalać.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Tutaj screen z mojej Stravy z zeszłego roku jak robiłem sobie test na 1km. Nie biegam w ogóle na 1km, bo to dla mnie żaden dystans, wolę w tlenowych zakresach biegać i dystanse 10-15-20km. Oczywiście to wszystko będąc napakowanym, a nie chudym szczurkiem.
dsomgi00 - @Adamfabiarz: Tutaj screen z mojej Stravy z zeszłego roku jak robiłem sobi...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz