Wpis z mikrobloga

Witam panów Mirków. W to co się stało nie dowierzam nawet do teraz. 2 maja napisał do mnie Mirek @JakDorobic_com robiący rozdajo, w którym wziąłem dla beki udział, że uwaga, wygrałem izolat białka. Myśle #!$%@?, ale super, wreszcie coś za darmo. Ale to nie koniec historii, 18 maja w sobotę odebrałem paczkę z miejscowej żabki i spożyłem jako test to białko. Powiem tak, efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dopiero trzeci dzień biorę odżywkę i wyglądam tak jak pic rel (dla wiarygodności przesyłam fotę z jego białkiem). Jeżeli usługi do których on zachęca są tak samo zajebiste jak białko, które rozdaje to wchodzę w to. Pomyśleć, że 2 dni temu bliżej mi było sylwetkowo do stałego bywalca tagu przegryw, ehh. Nigdy więcej!
Byłbym zapomniał, z tego miejsca mu dziękuje za białeczko.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy #suplementy
dsomgi00 - Witam panów Mirków. W to co się stało nie dowierzam nawet do teraz. 2 maja...

źródło: 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Bartekgkw: Niestety, światło dzienne zza pleców to co innego niż tzw. half-natty lighting z głębokimi cieniami na pełnej pompie w siłowni (,). Ehh i jeszcze fota gorsza jakościowo, bo front aparatem, a nie tylnym robiona, it's over.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: No ta, wiem jak jest.
Na innych zdjęciach miałeś zawsze #!$%@? klatę, a na tym widzę, że tak samo jak u mnie - #!$%@? ta góra klaty taka wypłaszczona XD

Ale za to barki #!$%@? dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz