Wpis z mikrobloga

  • 18
@kamz_4con farmy ukraińskich trolli dość prężnie tu działają, jak tylko pojawi się coś na temat Ukrainy pozytywnego to zaraz uruchamia się źródełko z Kijowa. Ale spróbuj prawdę napisać na temat tego kacapstanu, zaraz spadnie z rowerka jeszcze bana wyłapiesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 519
@kamz_4con wolę jednego pracującego Ukrainca niż całą konfederacja żrącą z budżetu albo oszukującą na podatkach
  • Odpowiedz
@Grooveer przecież Ukraina to się niczym od Rosji nie różni poza tym że mają inną flagę i nazwę. To samo mentalność ta, sama krew, ten sam chlew to samo gówno. Zresztą nie tylko oni, całe byłe ZSRR to to samo gówno, do jednego wora
  • Odpowiedz
@kamykus

@Grooveer przecież Ukraina to się niczym od Rosji nie różni poza tym że mają inną flagę i nazwę. To samo mentalność ta, sama krew, ten sam chlew to samo gówno. Zresztą nie tylko oni, całe byłe ZSRR to to samo gówno, do jednego wora


Ukraina i Rosja niczym się nie różnią od siebie, ale tylko w ruskiej propagandzie. Mam nadzieję, że zaraz bana wyłapiesz zielonko.
  • Odpowiedz
@kamykus

@Grooveer to się założy drugie Saszka, spokojnie, to nie jest trudne. Ja wiem że przelewy z Kijowa dotarły też do centrali w Poznaniu.


Cała definicja ruskiej trollowni na wykopie w jednym komentarzu. Kolejne multikonta w nieskończoność.
  • Odpowiedz
  • 4
przecież kacapstan to Rosja a nie Ukraina. Coś ci się pomyliło towarzyszu.


@Grooveer: sam jesteś towarzysz. moja rodzina mieszka na tych samych polskich ziemiach od kilkunastu pokoleń. Nikt nas nie przesiedlał ani nie zmuszał do ucieczki przesiedleńczej, a zauważam, że tendencje do kwestionowania polskości mają potomkowie kresowiaków z ziem poniemieckich.
  • Odpowiedz
@kamz_4con

>przecież kacapstan to Rosja a nie Ukraina. Coś ci się pomyliło towarzyszu.


@Grooveer: sam jesteś towarzysz. moja rodzina mieszka na tych samych polskich ziemiach od kilkunastu pokoleń. Nikt nas nie przesiedlał ani nie zmuszał do ucieczki przesiedleńczej, a zauważam, że tendencje do kwestionowania polskości mają potomkowie kresowiaków z ziem poniemieckich.


Napisz jeszcze, że jesteś po stronie Rosji a nie Ukrainy w tej wojnie i będzie komplet.
  • Odpowiedz
@Grooveer macie tak zamydlone oczy hrywnami że nawet nie widzicie towarzyszu saszka że #!$%@? Ruskich tak samo jak Ukraińców, nie wiem czy wy się jeszcze polskiego nie nauczyliście, czy po prostu macie aż tak niskie IQ. No ale cóż to już wasza osobista tragedia
  • Odpowiedz
  • 7
jakie hasełka jak przecież całe dowództwo konfederosji #!$%@? tępy ruską propagandę xD


@KoltajlPszeniczny: w kontekście Ukrainy? Słyszę konkrety, że należy jej pomogac wojskowo a w pozostałym zakresie nie. Co tutaj nie jest w interesie Polski?
  • Odpowiedz