Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie,że przegraliście na loteri genetycznej i jesteście odpadami genetycznymi to uświadomie wam,że nie jest aż tak źle.
Ja niedługo lv 20
-170 cm wzrostu
-drobna ektomorficzna budowa(drobne nadgarstki,wąskie barki,itp)
-baby face
-depresja
-fobia społeczna
-chyba asperger/autyzm
-wada posatwy(skolioza,wdowi garb,no szyja wysunięta do przodu)
-lewa strona zwłaszcza noga mniejsza i słabasza
-krzywe zęby
-słaby fizycznie
-brak męskiego zarostu,tylko koper
-szerokie biodra w porównaniu do wąskich barów
-mała ilość testosteronu we krwi ok.400 ng/dl
-skłoność do skinnyfat,tłuszcz odkłada się tylko na brzuchu i bokach
-niewielkie problemy skórne
-chyba wcięcie w talli jak u jakieś dziewczyny
#przegryw #stulejacontent #depresja #blackpill #framecel #incel #truecel #nienawiscdosamegosiebie #depresja #asperger #autyzm #samotnosc #spierdox #samobojstwo #p0lka #asd # #gorzkiezale #feels #geny #fobiaspoleczna
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cocklush69: To prawda - w dupę se można wsadzić, bo od początku próbujesz złapać mnie na "słówku", wyciągnąć błędy wniosek, którego uzasadnienie ewidentnie idzie rozpoznać przed twoim wypowiedzeniem go.

Wymuszanie na kimś odpowiedzenia "tak lub nie" to dno w dyskusji - może cię to zdziwi, ale ktoś nie musi tak jak ty postrzegać złożonych problemów w sposób binarny.
Wymagania obrania takiego stanowiska w nie dychotomicznym temacie jest na poziomie dziecka
  • Odpowiedz
No i pięknie sobie wszystko wytłumaczyłeś


@WyzwolonaPodrozniczka: Myślisz, ze ja to dla siebie pisze? Ta dyskredytacja jest żałosna - może cię to zaskoczy, ale są osoby które mają dobrze ugruntowane i zinternalizowane poglądy, więc nie muszą ich tłumaczyć przed sobą samym.

Rzeczywiście lepiej nie próbować i się wcale nie wysilać skoro to przyniesie wymierne
  • Odpowiedz
  • 1
@Eteres @gorobei Bo w Polsce są takie normy, ale to nie jest wysoki testosteron. Jeden z lekarzy jasno mi powiedział, że z testosteronem to nie takie proste, może być u faceta w granicach normy, ale realnie to wielu przypadkach objawy będą wskazywać na za niski poziom tego hormonu.
  • Odpowiedz
@gnomol: A to ja dodam (nie wiem czy pisałem) że według badań u młodych mężczyzn odchylenie o kazde 7ng/dl (czy jaka tam jest jednostka) koreluje średnio z jedną kobietą więcej rocznie. Jest to ilość stanowiąca 1 procent normalnego (a nawet relatywnie wysokiego) testosteronu. To oznacza, że po wprowadzeniu 3 ćwiczeń siłowych co drugi dzień rocznie powinno się mieć przynajmniej 10 partnerek więcej (a tak się nie stanie).
  • Odpowiedz
@Trueprzegryw04: Mam zespół Aspergera zdiagnozowany w wieku 30+. Rady opieram na własnym doświadczeniu oraz wiedzy.
Twoja obecna ocena twojej sytuacji może być nieadekwatna. Z wraz z wiekiem twoja wiedza i rozumienia siebie oraz innych wzrośnie. Wiele bym dał aby być w twoim wieku i posiadać moją obecną wiedzę. Zbierz rady od różnych osób, sprawdź je i oceń. Z cała pewnością warto słuchać mądrzejszych od siebie.
Na koniec dodam, że ćwiczę
  • Odpowiedz