Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie,że przegraliście na loteri genetycznej i jesteście odpadami genetycznymi to uświadomie wam,że nie jest aż tak źle.
Ja niedługo lv 20
-170 cm wzrostu
-drobna ektomorficzna budowa(drobne nadgarstki,wąskie barki,itp)
-baby face
-depresja
-fobia społeczna
-chyba asperger/autyzm
-wada posatwy(skolioza,wdowi garb,no szyja wysunięta do przodu)
-lewa strona zwłaszcza noga mniejsza i słabasza
-krzywe zęby
-słaby fizycznie
-brak męskiego zarostu,tylko koper
-szerokie biodra w porównaniu do wąskich barów
-mała ilość testosteronu we krwi ok.400 ng/dl
-skłoność do skinnyfat,tłuszcz odkłada się tylko na brzuchu i bokach
-niewielkie problemy skórne
-chyba wcięcie w talli jak u jakieś dziewczyny
#przegryw #stulejacontent #depresja #blackpill #framecel #incel #truecel #nienawiscdosamegosiebie #depresja #asperger #autyzm #samotnosc #spierdox #samobojstwo #p0lka #asd # #gorzkiezale #feels #geny #fobiaspoleczna
  • 73
  • Odpowiedz
-170 cm wzrostu

-drobna ektomorficzna budowa(drobne nadgarstki,wąskie barki,itp)

-baby face

-brak męskiego zarostu

-szerokie biodra w porównaniu do wąskich barów

-mała ilość testosteronu we krwi ok.400 ng/dl
  • Odpowiedz
@Chodtok: wiedziałem,że ktoś tak napiszę xD
No w sumie mogłbym,bo nie raz słyszałem,że wyglądam na max 13-15 lat,ale ja nie gej ehh
Poza tym z takim wyglądem i gabarytami mam większe ryzyko w*#!$%@? od sebkow i licelistów co wieczorami chodzą w grupach po mieście a jako femboy miał bym już 90% szans xD raz widziałem w pociągu jak femboy uciekał przed pijanymi/naćpanymi patusami.
  • Odpowiedz
@Trueprzegryw04: Co za litania użalania się nad sobą. Kolego, zapisz się na siłownię i ćwicz regularnie i solidnie, a zobaczysz że za 5 lat będziesz się śmiać sam z siebie, że takie depresyjne wkręty sobie czyniłeś. Wszystko odmienisz, a teraz masz najlepszy wiek do tego, żeby to zrobić. To co opisujesz w swoim wyglądzie to zapewne w 99% wynik twojego pasywnego trybu życia, a nie jakichś wad genetycznych. Testosteron zacznie
  • Odpowiedz
@Squatlifter Co Ty pieprzysz, że od siłowni mu się kościec powiększy???? Nagle mu nadgarstek urośnie???

Owszem, masę zbuduje ale i tak będzie ograniczony przez uwarunkowania genetyczne, a drobny kościec to pierwszy tego objaw...
  • Odpowiedz
@Squatlifter: a myślisz,że nigdy nie próbowałem coś zmienić nawet na tą mityczną siłownie uderzałem,ale efekty były marne.
Fakt część rzeczy mam przez siebie i swoje zaniedbania nad czym w c**j ubolewam poza tym jak ma się przykre doświadczenia przez swój wygląd i porażki to się motywacji nie ma.
  • Odpowiedz
@Squatlifter: eee tam, pieprzysz głupoty. Jak przegryw mówi, że się nie da to się nie da xD

Zgadzam się praktycznie ze wszystkim ale też nie mów mu, że jak zacznie ćwiczyć to nagle się zrobi z niego Chad bo chłopak ewidentnie nie ma dobrych genów. Pasywny tryb życia to jedno, ale nie ukrywajmy - z taką bazą, którą posiada nigdy nie będzie wyglądał jakoś wyjątkowo imponująco. Co nie znaczy, że
  • Odpowiedz
  • 18
@Squatlifter z takim wzrostem i tak będzie traktowany całe życie jak ostatni śmierć, zwłaszcza przez k0biety. Na drobną budowe ciała siłownia nic nie pomoże, w jego wieku wzrastanie kośćca już się zakończyło wiec nawet jak zbuduje mięśnie to przy drobnym szkielecie w ubraniu dalej nie będzie wyglądał jak by nigdy nie trenował. Wiem to po sobie 173 cm wzrostu 3 lata siłki i pomimo 82 kg na wasze drobna budowa ciała
  • Odpowiedz
@Trueprzegryw04: ile chodziłeś na tę siłownie? Tydzień, dwa? Wiesz, że ludzie latami harują na to aby mieć super ciało? To się nie dzieje z dnia na dzień, trzeba regularnie ciężko z@#!$%@?. Druga sprawa jest taka: jak trenowałeś? Konsultowałes się z jakimś fachowyn trenerem, który rozpisal ci plan treningowy i nauczył techniki wykonywania ćwiczeń? Jestem pewna, że nie. Wiesz, machać byle jak to sobie można ale nie dziw się wtedy, że
  • Odpowiedz
@Trueprzegryw04: połowa tej #!$%@? listy to rzeczy pod twoją kontrolą.
A "płaku sraku niski testosteron 400" to już w ogóle XD.

Gość poniżej to, rozumiem, absolutny przegryw spierdon odpad śmieć zapewne? (165 wzrostu, testosteron 480)

@Kghjw
gorobei - @Trueprzegryw04: połowa tej #!$%@? listy to rzeczy pod twoją kontrolą.
A "p...

źródło: 9k=

Pobierz
  • Odpowiedz
To trzeba ćwiczyć, a barki i plecy się zaadaptują i urosną, kościec też się zmieni!


@Squatlifter Nie no chłopie, rozumiem zamysł komentarza, ale tutaj odleciałeś. Jak zakończy się rozwój kości, to już tego elementu nie zmienisz. Można zbudować mięśnie, można poprawić postawę, ale kościec to możesz zmienić najwyżej operacją (pominę stosowanie środków od których świeci się na zielono, choć i w to wątpię).
  • Odpowiedz