Wpis z mikrobloga

Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują koniecznie klocków? Przecież klocki to zabawa dla dzieci maks do 5 roku życia, a w przypadkach skrajnych może i do 6. Jak słyszę, że dorosły chłop właśnie wydał kilka set złotych, a nawet i po kilka tysięcy niektórzy za kawałek pierdzielonego plastiku z wypustkami, to mam giga bekę z niego i traktuję go trochę jak taki większe dziecko.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Defined - Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują...

źródło: 860

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są też klocki dla dorosłych - nazywają się cegły i pustaki, w przeciwieństwie do układania LEGO umiejętność układania ceramicznych klocków jest całkiem nieźle opłacana i poszukiwana na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PfefferWerfer: zapytaj kogoś układającego bloczki na budowie czy lubi to robić, czy by to robił w czasie wolnym, czy by płacił za tę przyjemność i ogólnie czy to dobrze płatna robota, myślę że się
  • Odpowiedz
@Defined: jak zwykle typowe toskyczno damskie gadanie, dojrzałe tam gdzie nie potrzeba, dziecinne i nieogarnięte wtedy kiedy trzeba być ogarniętym i zachować sie jak dorosły człowiek.
Chyba kobietom zabawki kojarzą się z dzieciństwem i byciem dzieckiem, a one są przecież takie dorosłe i je bawi i wkurza no bo jak chłop może się bawić klockami.. hahahah beka. Gdzie przy jakiś poważnych rzeczach zachowają się jak 7 letnie dziewczynki.

Ktoś chce
  • Odpowiedz
@Defined

Moim zdaniem #!$%@? się do grupy ludzi z jakichś idiotycznych pobudek. No składają sobie lego, przynosi im to radość i co z tego? Nie wiem jaki facet żyje z takim babsztylem, ale zapewne musi się ukrywać jeśli ma jakieś "społecznie nieakceptowalne" hobby bo przy takim pyskowaniu nie można mieć spokoju.
  • Odpowiedz
@Defined: idąc tym tokiem myślenia, człowiek nie potrzebuje niczego, kilka rzeczy najpotrzebniejszych do przeżycia do tej 80, no dobrze zapewnił sobie te rzeczy, ma czas ma pieniądze, i co ma robić? siedzieć i czekać aż umrze? XD
  • Odpowiedz