Wpis z mikrobloga

Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują koniecznie klocków? Przecież klocki to zabawa dla dzieci maks do 5 roku życia, a w przypadkach skrajnych może i do 6. Jak słyszę, że dorosły chłop właśnie wydał kilka set złotych, a nawet i po kilka tysięcy niektórzy za kawałek pierdzielonego plastiku z wypustkami, to mam giga bekę z niego i traktuję go trochę jak taki większe dziecko.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Defined - Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują...

źródło: 860

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@Defined: Z bólem przyznaje, że tacy faceci jak na obrazku też mnie triggerują. Każdy może sobie żyć jak chce i krzywdy nikomu nie robi, ale nie potrafię nad tym przejść bez pomyślenia, że jest z nim coś nie tak. Otyły, siwy chłop udający nastolatka, w czapeczce i dziwnych okularach, wykrzywiajacy twarz w geście ekscytacji z powodu nabycia pudełka klocków. Tak samo chłopy jarający się figurkami, laleczkami, popkulturą, gwiezdnymi wojnami i gierkami.
rtone - @Defined: Z bólem przyznaje, że tacy faceci jak na obrazku też mnie triggeruj...

źródło: old%20nerd%20reviews

Pobierz
  • Odpowiedz
coś ma związek z kapitalizmem i wytwarzaniem w ludziach zapotrzebowania na rzeczy, których nie potrzebują


@Defined: np. karty wędkarskiej i sprzętu za niemałe pieniądze? Ktoś Ci wmówił, że warto wędkować - musisz kupić wypasioną wędkę, wypasiony kołowrotek i sprzęt, który sam za Ciebie będzie łowił, a na dodatek musisz dosłownie wywalać do wody pieniądze, żeby te ryby zanęcić, a ostatecznie i tak koszt dojazdu, roboczogodzin i zanęt przekroczy cenę tego co
  • Odpowiedz
  • 3
@rtone:

Oczywiście część tego wkurzenia wynika z tego, że sam kogoś takiego w sobie mam ¯\(ツ)/¯


Oczywiście, każdy z nas (ja oczywiście też) jest ofiarą agresywnych kampanii marketingowych wycelowanych w nas za dzieciaka. To się odbija na człowieku na całe życie, a w ekstremalnych przypadkach powstaje tzw. soyak.
  • Odpowiedz
@Defined: Wiesz, że to taki skrót myślowy? Taki sam jak w Polsce każdy motocykl typu 'cruiser', to Harley? Jest to związane, z tym że pierwszy produkt tego typu w kraju to był model od tej firmy. @czescmampytanie Niekoniecznie. Jeżdżę na motocyklu, a dostałem zestaw do złożenia – motor. Zwykle ludzie dają akcesoria i jakieś dodatki do motoru. Tu było coś innego, nowego. Na tej samej zasadzie planuje dać znajomemu na urodziny
  • Odpowiedz
  • 4
@aegypius

Ktoś Ci wmówił, że warto wędkować - musisz kupić wypasioną wędkę, wypasiony kołowrotek i sprzęt, który sam za Ciebie będzie łowił, a na dodatek musisz dosłownie wywalać do wody pieniądze


Lubię jeść ryby które złowię, łowię autorską metodą na chrabąszcza, głównie jazie. Do tego potrzebujesz kawałek żyłki, haczyk, najtańszą wędkę i kołowrotek no i chrabąszcza. Nie dorabiam ideologii do moich wędek.
Defined - @aegypius
  Ktoś Ci wmówił, że warto wędkować - musisz kupić wypasioną wędk...

źródło: jaz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Defined w międzyczasie każda kobieta w Rossmanie jak widzi kolorowe kremy i kolorowe opakowanie, dostaje #!$%@?, bez znaczenia czy ma już 5 podobnych kremów, podkładów i spfów.

I czy to jest problem, no nie, jest to sprytnie przemyślana zagrywka skierowana w grupę odbiorców, takze #!$%@? się że chłop se kupił klocki jest równie nieudolne.
  • Odpowiedz
@Defined: Też się dziwiłem jak dorośli ludzie nadal mogą czerpać fun z układania klocków. Mi by się nie chciało nawet jakby mi ktoś płacił. Może to jest wyobraźnia którą tracimy z wiekiem i której niektórzy nie tracą i mogą nadal czerpać radość z takich zabaw. Trochę to smutne bo to pewnie fajna spokojna zabawa w domowym zaciszu
  • Odpowiedz
@Defined bo klocki pic rel są myślę że niezbyt rozwiniętych umysłowo dorosłych chłopów, LEGO Technics też raczej nie są dla dzieci w wieku przedszkolnym.
A zestawy jak na głównym zdjęciu są tak kompleksowo zaprojektowane że mają masę drobnych elementów, który układanie trwa godzinami.

I jest niezwykle relaksujące, ba jest to lepsze niż składanie modeli, chyba że to też urąga twojemu obrazowi "dorosłego chłopa"
  • Odpowiedz
@Defined: No to opowiedz o tych prawdziwych kobiecych hobby i pasjach kończących się na podróże, netflix i chill. Wszystko oczywiście na koszt chłopa, więc dupsko boli, że zamiast na swojego femoida wydaje hajs na rzeczy, które dają mu przyjemność, a jej nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
kilka set


@Defined: Klockami można się bawić całe życie, nigdy nie jest się za starym.
Nigdy też nie jest się za starym, by nauczyć się prawidłowo pisać po polsku. Polecam!
  • Odpowiedz
Brawo, właśnie wydałeś 1000 zł, aby trenować mózg, ale i tak nie zrobiłeś tego w sposób tak efektywny, gdybyś wydał 5 zł na krzyżówki, albo zagrał w szachy.


@Defined: macie to robić w sposób EFEKTYWNY, a nie FAJNY, rozumiecie przegrywy? Liczy się EFEKTYWNOŚĆ, WYDAJNOŚĆ, MINMAXXXXXXING krrrrrrrrrła
  • Odpowiedz