Wpis z mikrobloga

Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują koniecznie klocków? Przecież klocki to zabawa dla dzieci maks do 5 roku życia, a w przypadkach skrajnych może i do 6. Jak słyszę, że dorosły chłop właśnie wydał kilka set złotych, a nawet i po kilka tysięcy niektórzy za kawałek pierdzielonego plastiku z wypustkami, to mam giga bekę z niego i traktuję go trochę jak taki większe dziecko.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Defined - Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują...

źródło: 860

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@Defined: Prawda, możesz oceniać. Nie zgodzę się z Tobą, jak ma kasę i ochotę na układanie klocków to nic w tym złego. I widzisz, chłop się dobrze bawi a ty tracisz czas na wejście na jakiś wykop i i dodanie wpisu o tym, że ktoś się dobrze bawi, krytykując, że zachowuje się jak dziecko Więc współczuję turbo smutnego życia. Wszystko jest dla ludzi, równie dobrze chłop mógłby się bawić lalkami
  • Odpowiedz
,,: co w tym dziwnego? Rozrywka bardzo dobra, rozwijająca kreatywność, zdolności manualne i umiejętność korzystania z dokumentacji. Jak będziesz kiedyś miała stertę mebli do złożenia to jeszcze zamarzysz o takim chłopie

No i na pewno lepsze jest to niż siedzenie przed telewizorem z browarem i krzyczenie na milionerów biegających za piłką"

@Strigiformesman:Myślę że dla dorosłych lepsze będzie stolarstwo. Już nie umiesz sobie palców tak jak za dzieciaka, rozwija zdolności manualne,
  • Odpowiedz
@Defined: brawo, a za pomocą duplo nie będziesz czerpał takiej satysfakcji z rozrywki jak układając skomplikowanego techniksa z mechaniką
Teraz łapiesz ?
  • Odpowiedz
@Defined ale masz sprany mózg.
W sumie można powiedzieć, że każdy ludzkie zachowanie jest wynikiem kampanii marketingowej.

Co do klocków, tak jak każdego hobby wyjaśnienie jest jedno. Bo mogę.
Na tym polega hobby. Oczywiście można dorabiać sobie jakieś historie do tego, racjonalizować ale po co?
  • Odpowiedz
@Defined: jedyne prawilne LEGO dla dorosłych rozwijające kreatywność, umiejętności manualne i czytanie rysunków technicznych.

Wciskanie klocków jest banalnie proste i bezpieczne, dlatego robią to nawet dzieci. Dorośli kupują to żeby spełnić swoje marzenia z dzieciństwa. Najśmieszniejsze jak ojcowie którzy nie mają synów kupują córce zestaw baza policji albo statek piratów z 1996 i wmawiają wszystkim ze to dla córeczki:)
kapitan-zbik-90 - @Defined: jedyne prawilne LEGO dla dorosłych rozwijające kreatywnoś...

źródło: 1000004120

Pobierz
  • Odpowiedz
@Defined: Różnica jest w sumie mała, bo tu nie chodzi o sam fakt użyteczności czegoś, ale o to, że takie klocki to samo w sobie jest jakaś pochwała pociągu człowieka do idei manipulowania, doświadczania, budowania, konstruowania itp. itd. Między budowaniem mostów i mostków, a klockami jest jeszcze np. klasyczne modelarstwo, gdzie samemu robi się różne elementy, ale też są firmy dostarczające gotowce do składania, malowania itd. Klocki Lego od tego
  • Odpowiedz
@Defined: Coraz więcej zabawek jest targetowana pod dorosłych bo zwyczajnie jest to większy rynek, a że mamy coraz więcej manchildów to zupełnie inna kwestia.
  • Odpowiedz