Wpis z mikrobloga

Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują koniecznie klocków? Przecież klocki to zabawa dla dzieci maks do 5 roku życia, a w przypadkach skrajnych może i do 6. Jak słyszę, że dorosły chłop właśnie wydał kilka set złotych, a nawet i po kilka tysięcy niektórzy za kawałek pierdzielonego plastiku z wypustkami, to mam giga bekę z niego i traktuję go trochę jak taki większe dziecko.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Defined - Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują...

źródło: 860

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Defined: Masz płytki umysł i d----------z się do ludzi bo robią to co lubią

Dojeb sie do ludzi oglądających rajdy albo f1 bo kto to widział żeby dorosła osoba jarała się samochodzikami jak smark

Patrząc na twój profil to niezły bait xD
  • Odpowiedz
@ArystokracjaPomarancza: Inaczej, polaczki lubią mieć ból d--y, że ktoś ma jakieś hobby/zainteresowania inne niż piłka nożna, piętnasty remont przy domu/domu w ciągu ostatnich dwóch lat czy kolejne dłubanie przy gruzie w garażu, w ostateczności jeszcze dłubanie w ogrodzie. A jeszcze jeśli to zainteresowanie koliduje z ich podejściem, że w pewnym wieku pewnych rzeczy nie wypada to już w ogóle im się styki przepalają.
  • Odpowiedz
zapytaj kogoś układającego bloczki na budowie czy lubi to robić, czy by to robił w czasie wolnym, czy by płacił za tę przyjemność i ogólnie czy to dobrze płatna robota, myślę że się mocno ździwisz ;)


@TomSz: A to LEGO też się bawisz latami przez 10h dziennie pod batem przełożonego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na pensje nie ma co narzekać - Holendrzy dają 35€/h murarzowi
  • Odpowiedz
@Defined: Najlepiej to by było jakby te pieniądze przeznaczył na ubrania dla ciebie, albo na wycieczki dla ciebie, albo na rzeczy do domu dla ciebie, albo na inne, fajne dla ciebie katywnosci ?
  • Odpowiedz
@Defined: To samo można napisać prawie o każdym sporcie i hobby, wszystko h-j. Np. tenis — nie przystoi dorosłemu biegać z jakąś paletką, lepiej wziąłby się za coś poważnego. Bieganie — nie przystoi dorosłemu mężczyźnie biegać, powinien poruszać się w sposób dystyngowany. Czym wg ciebie powinien zajmować się dorosły mężczyzna?

bo prawdziwy chłop ma mieć poważne, powtarzam poważne hobby, najlepiej jakieś profesjonalne aby oszukiwać siebie i otoczenie, że to ma być już jakiś zarobek


hobby z góry zakładające, że to tylko zabawa jest
  • Odpowiedz
Co z tymi zdolnościami manualnymi zrobi, które pozwoliły mu wcisnąć jednego klocka w


@Defined: patrząc na skomplikowanie niektórych zestawów lego to nie jest takie łatwe jak to rysujesz mpgolem polecam wyjąć kija z d--y i wracam bawić się swoimi drukarka mi 3d i modelami do warhammera
  • Odpowiedz
@kompek: patrząc po ludziach z otoczenia, ryby to tylko pretekst do spie*nia z domu na pół dnia byle tylko odpocząć od żony i dzieci. To samo wynajdywanie jakiejkolwiek roboty w garażu, tutaj brylują panowie mieszkający po blokach z garażem najlepiej na drugim krańcu osiedla.
  • Odpowiedz
@Defined:
To nie tylko chłopy, ogólnie ludzie robią się coraz bardziej leniwi, i takie hobby w których nie trzeba przeciążać mózgu kreatywnością i nauką zdolności manualnych, są coraz popularniejsze.
  • Odpowiedz
wykopki nienawidzą


@ArystokracjaPomarancza: w swoim prawie 23 letnim życiu nie spotkałem ani jednego dorosłego faceta, który by drugiego dorosłego faceta wyszydzał za układanie klocków. Nawet na wykopie wydaje mi się, że przynajmniej większość z nich to co najwyżej umiejętny trolaż. Z drugiej strony nie miałem nigdy problemu usłyszeć od różowych pasków że układanie klocków jest infantylne i ta krucjata przeciwko klockom zaczynała się u niektórych już w gimnazjum XD To
  • Odpowiedz
@Defined niech sobie układa ale LEGO to przede wszystkim marketing, nic w tym kreatywnego. Jak ktoś lubił klocki za dzieciaka to naturalnym rozwojem tej pasji jest modelarstwo jednak już do tego tych starych capów nie ciągnie bo to dużo trudniejsze. LEGO to szczyt konsumpcjonizmu.
  • Odpowiedz