Wpis z mikrobloga

Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują koniecznie klocków? Przecież klocki to zabawa dla dzieci maks do 5 roku życia, a w przypadkach skrajnych może i do 6. Jak słyszę, że dorosły chłop właśnie wydał kilka set złotych, a nawet i po kilka tysięcy niektórzy za kawałek pierdzielonego plastiku z wypustkami, to mam giga bekę z niego i traktuję go trochę jak taki większe dziecko.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Defined - Wyjaśni ktoś mi jakim cudem dorosłym chłopom dało się wmówić, że potrzebują...

źródło: 860

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@Defined: co w tym dziwnego? Rozrywka bardzo dobra, rozwijająca kreatywność, zdolności manualne i umiejętność korzystania z dokumentacji. Jak będziesz kiedyś miała stertę mebli do złożenia to jeszcze zamarzysz o takim chłopie

No i na pewno lepsze jest to niż siedzenie przed telewizorem z browarem i krzyczenie na milionerów biegających za piłką
  • Odpowiedz
@Defined:
bo prawdziwy chłop ma mieć poważne, powtarzam poważne hobby, najlepiej jakieś profesjonalne aby oszukiwać siebie i otoczenie, że to ma być już jakiś zarobek

hobby z góry zakładające, że to tylko zabawa jest dziecinne
  • Odpowiedz
  • 31
Rozrywka bardzo dobra, rozwijająca kreatywność, zdolności manualne i umiejętność korzystania z dokumentacji.


@Strigiformesman: W jaki sposób układanie klocków według instrukcji ma rozwijać jakąkolwiek kreatywność u dorosłego człowieka? Co z tymi zdolnościami manualnymi zrobi, które pozwoliły mu wcisnąć jednego klocka w drugiego? Napisałem, że to ma sens dla dzieci do 5 lat, ale pisanie tego w kontekście dorosłych to już są takie urojenia, nie mające żadnego potwierdzenia w rzeczywistości, że ciężko mi
  • Odpowiedz
  • 20
Wielu po prostu spełnia swoje marzenia z dzieciństwa.


@Demoliton_hammer: Żadne marzenie, ale sprytnie przemyślana kampania marketingowa, podobna do religijnego prania mózgu, która sprawia, że firmy są w stanie sprzedać produkty dla dzieci dorosłym ludziom. Możesz uważać inaczej, ale niestety oni tak działają.
  • Odpowiedz
@Defined: Jak stary dziad. Siedzisz i moczysz tego kija męcząc biedne ryby. W domu nic nie pomożesz bo musisz siedzieć na stołku jak stary dziad bez siły.. I tak mogę długo.
Po co się czepiać klocków i niby jakiegoś dziecinnego hobby? Jedni lubią klocki inni jak im nogi śmierdzą.
I dalej. Co według Ciebie jest, "męskim" "dorosłym" hobby.
  • Odpowiedz
  • 14
@PanHeniek45: Jedni lubią klocki, a ja mam hobby, że oceniam zachowania innych na wykopie, zwłaszcza jak coś ma związek z kapitalizmem i wytwarzaniem w ludziach zapotrzebowania na rzeczy, których nie potrzebują, oraz z kampaniami marketingowymi celowanymi w dzieci, którym robi się pranie mózgu i kupują klocki jak są dorośli.
  • Odpowiedz
@Defined: jak wymieniasz rozrząd w samochodzie to też możesz znaleźć instrukcję krok po kroku, a mimo tego jakoś ludzie się za to sami nie biorą.

Druga sprawa że nie wiem czy wiesz, ale z takich klocków można złożyć więcej niz pokazują na dołączonej instrukcji. W przypadku klocków bardziej zaawansowanych jak Technics czy mindstorms możesz tworzyć całe konstrukcje wraz z elementami automatyki.

Dbanie o sprawność mózgu jest ważna na każdym etapie życia,
  • Odpowiedz
@Defined: ale ogólnie widać pewne trendy, zdziecinnienie i zniewieścienie facetów i kobiety które mentalnie ale też życiowo coraz bardziej przypominają stereotypowych facetów
  • Odpowiedz
  • 6
@Demoliton_hammer: Wynika to, że w ludziach wygenerowano potrzebę posiadania klocków za dzieciaka za pomocą sprytnej kampanii marketingowej i teraz je kupują. To jest według ciebie "nic nie wynika"?
  • Odpowiedz