Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sweet-Jesus i że są jeszcze ludzie którzy popierają ten zbrodniczy kraj, a wszystko co złe to według nich propaganda... Rosja miłośnik pokoju, co niesie miłość i wolność... A zachód zły i zgniły...
Po takich zdjęciach i tego jak Rosjanie traktują cywili, jeńców wojennych, czy nawet swoich, wiem że cały zachód walczy z czystym złem. Ukraina walczy o to żeby takie obrazki nie były codziennością, Rosjanie to samo by nam urządzili co za
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: a i tak znajda sie konfederackie czubki co beda bronic rosje ze to ukraina zla i ze to przez to ze ukraina sie zbroila przy granicy z rosji, ze prowokowala i w ogole nazizm, jak ci ludzie maja problemy z takimi oczywistosciami to co dopiero w przypadku bardziej skomplikowanych problemow, i jeszcze ile debili co mowi zeby dolaczyc do BRICS rece opadaja
  • Odpowiedz
@muskutanin: Pokonali nazizm dzięki land leanse oraz olbrzymiej hekatombie własnych żołnierzy. Wyścig o berlin rosyjskich generałów był niepotrzebną daniną z krwi, której dało się uniknąć. Nic dziwnego że alianci zachodni nie zdążyli do Berlina jeśli ważyli każde swoje ruchy by minimalizować straty a ZSRR wjeżdżało na pełnej nie licząc się z trupami czy czymkolwiek. Właściwie wygranie z III Rzeszą to jedyny duży sukces militarny rosji na przestrzeni ostatnich 200 lat.
  • Odpowiedz
Mój dziadek ze strony matki został zesłany na Sybir. Przeżył i wrócił do domu, ale też skrajnie wychudzony i wycieńczony. A teraz historia właściwie zatacza koło, te gnidy znowu to robią.
  • Odpowiedz